Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu eldivenden memnunmusun gp pro düşüyodum ama kış için bu çok daha iyi,yazın olmaz tabi bu.
    Daha elime ulaşmadı

Ulaşınca bilgi veririm
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    şu an 11.11 oldu ama hangi ülkenin saatine göre olacak bu?

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    şipariş verdiğim çanta geldi kırmızısını söyledim fena değil cebi çok göğüsten ve karından bağlantısı var boyutlarıda ufak kaba durmuyo ben beğendim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu 11.11 olayını hala anlamadım ben.
    indirimli fiyatlardan nasıl alıcaz, biri anlatabilir mi?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 11.11 olayını hala anlamadım ben.
    indirimli fiyatlardan nasıl alıcaz, biri anlatabilir mi?
    şuan başladı, alabilirsiniz indirimli halde

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    O iş yalan sepetimde bekleyen 3-4 ürün var. Önce zam sonra indirim yapmışlar. Ve çoğu normalden daha pahalı şuan.
    11.11 indirimini almak için de 30$ lık mal alıcan(normalden daha pahalıya) da 2$ indirim yapacakmış.
    La bi yürü git

Motosikleti
    XJ6N
    evet saçmalık, 2 dolar olan bi urunumu bugun 2.2 dolara almak zorunda kaldım. 11.11 i beklemiyordum maaşı beklıyodum bosu bosuna 20 cent fazlaverdim,

birde sorum olucak arkadaşlar China Post Ordinary Small Packet Plus ile gelenbiürünümvar tam 35 gun oldu takibini nasıl yapabilirim bu urunun

Motosikleti
    cbf150, pulsar200ns
    Bu listedeki intercomdan aldım. Fakat telefonla bir türlü eşleştirme yapamadım. Aynısından alan bir yardımcı olabilir mi?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bindrimli indirim bunlar

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet saçmalık, 2 dolar olan bi urunumu bugun 2.2 dolara almak zorunda kaldım. 11.11 i beklemiyordum maaşı beklıyodum bosu bosuna 20 cent fazlaverdim,

birde sorum olucak arkadaşlar China Post Ordinary Small Packet Plus ile gelenbiürünümvar tam 35 gun oldu takibini nasıl yapabilirim bu urunun
    Genelde küçük paketlerin kargo durumu görünmüyor. Bazen 17track.net den görebiliyorsun ama çok nadir. Küçük paketleri mecbur bekliyorsun ne zaman gelirki diye

Şimciiiik 11.11 olayı hakkında bir ip ucu vereyim. İhtiyaciniz olan urunu bulduktan sonra urunun adini markasını kopyalıyor aliexpress içinde aratıyorsunuz. Diğer mağazaların verdiği fiyatları 11.11 festivaline katılmayan mağazaların fiyatlarını hepsini yokluyorsunuz. Eğer gerçekten 11.11 fiyatı için yeterince uygun, vereceğiniz paraya değecek birşey olduğunu düşünüyorsanız alıyorsunuz.
    Çoğu motosikletle alakalı olmasa da 300usd civarı alisveris yaptim. Yine olsa yine yaparım :D
    Zaten 11.11 in esprisi indirim kuponu alırsan indirimli ürün almış olman :D
    Kuponlar satılıyordu. Misalen 100 dolara kadar yapacağın alışverişe 20 dolar indirim için 10 dolara kupon alıyordun.. Yoksa genel olarak soylenildigi gibi bindirim üzerinden yapilan indirimler bunlarin cogu.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Tige-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sj5000wifi ile sj5000+ farkı nedir?

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    " Payment being verified " Bu süreç ne kadar sürecek arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ? Bir de alıcıdan özellikle takip kodu istemem gerekecek mi, yoksa otomatik alabilecek miyim ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar dün gece uygulamasından bir oyun oynadım ve onlarca indirim kuponu verdi bana, hepsini kullanamam burada vermek istiyorum nasıl yapabiliriz?

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/1rJJDD.jpg

Aliexpress de bulamadım başka bir siteden komine bk076 siparişi geçtim. 350 tl
    Ayakkabı çok hoşuma gitti... Beyaz olan ekipmanlarım ile de uyumlu görünüyor... 388 lira olmuş fakat çok ciddi almayı düşünüyorum. 10 günden fazla olmuş ama ürün gelmemiştir sanırım. Geldiyse biraz bilgi verebilir misinz ?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Tige-R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj5000wifi ile sj5000+ farkı nedir?
    bu soruyu google amcaya aynen bu şekilde sordum, ilk çıkan linke(forum.donanimhaber linki) tıkladım, açılan sayfada sj5000+ aradım ve karşıma gelen mesajların birinde bir arkadaş açıklamış Türkçe olarak. Sadece 20 sn kadar vaktimi aldı. İnanıyorum,siz de başarabilirsiniz...

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Payment being verified " Bu süreç ne kadar sürecek arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ? Bir de alıcıdan özellikle takip kodu istemem gerekecek mi, yoksa otomatik alabilecek miyim ?
    kargolayınca orders da gorebılırsın detaya girince track number i

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakkabı çok hoşuma gitti... Beyaz olan ekipmanlarım ile de uyumlu görünüyor... 388 lira olmuş fakat çok ciddi almayı düşünüyorum. 10 günden fazla olmuş ama ürün gelmemiştir sanırım. Geldiyse biraz bilgi verebilir misinz ?
    Ürünü ilk sipariş verdiğim hiç alışveriş yapanı duymadığım rakuten global market sitesi hesabimdan fazladan para cekmeye kalktigi icin siparisi iptal ettim. Aliexpressteki saticilardan talep ettim 2katı fiyat söylediler. Daha sonra webike sitesinden sipariş geçtim kargo ucreti yuksek cikmis olmasina ragmen satin aldim cunku cok begendim. Sanirim 600 lira civarina geldi. Tabi bankanin japon yeni kurunu tlye cevirirken soktugu kazikla birlikte bu fiyata geliyor. Ürün 400 civarina kargo 200 civarina geldi. Henuz urun teslim alinmadi. Gelirse paylasirim.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargolayınca orders da gorebılırsın detaya girince track number i
    Teşekkür ederim.

Bir de motosiklet çantalarına bakıyorum ama çoğu kısa mesafeler için makbul gibi duruyor... Aramız da hem uzun yol için kullanılabilecek hem de motosikletçinin ihtiyaçlarını şehir içinde de ağırlık yapmadan karşılayabilecek bir çanta bilen, kullanan var mıdır acaba ?? Bir kaç sayfa geride ki çantayı çok beğendim ama biraz küçük gibi geldi.

Yunusus, senin adına üzüldüm.. 600 lira verdikten sonra Türkiye içerisinde de seçenek çok. Kalite olarak biraz aşağı biraz yukarı belki oynar ama 250-300 tl gibi bir fiyat farkı çok çekici gelmişti bana.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bende sj4000wifi aldım + 1 yedek batarya +1 masa üstü şarj etme aparatı ile 82 dolar tuttu ücretsiz kargo,aşırı bir indirim yok ama net olarak bazı ürünlerde indirim var değerlendirilmesi gerekir.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler