Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba MT ailesi, bugünden itibaren aliexpress üzerinden alabileceğiniz en değişik ve uygun fiyatlı ürünleri sizlerle paylaşacağım. Bildiğiniz üzere Aliexpress bir çok motosiklet aksesuarlarını da uygun fiyata satmakta. Bende bu kampanyalı ve ucuz ürünleri güncel bir şekilde tek konu üzerinden paylaşmaya çalışacağım.

Görüldüğü üzere ürün linkleri referanslı linkler olarak yayınlanmaktadır. Güvenmeyen arkadaşlar sitede arayıp da bulabilir.

*Konu üzerinde yazan fiyatlar o anlık içindir. Fiyatlar değişiklik gösterebilir.

GP-Pro Uzun Korumalı Deri Eldiven (Alpinestars) Fiyat: $40.76
    GP-Pro MOTO racing gloves Motorcycle gloves

Satın almak için > http://tr.aliexpress.com/item/GP-Pro-MOTO-racing-gloves-Motorcycle-gloves-protective-gloves-off-road-gloves-motorbike-gloves-black-color/1486326690.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Outdoor - Bisiklet - Motosiklet Su Geçirmez Sırt Çantası Fiyat: $23.50
    Riding Backpack MTB Outdoor enquipment 18L Suspension Breathable Outdoor Riding Backpack

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/2014-Riding-Backpack-MTB-Outdoor-enquipment-18L-Suspension-Breathable-Outdoor-Riding-Backpack-Riding-Bicycle-Cycling-Bag/1893299341.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

SCOYCO MC12 2016 Motorcycle Gloves motorbike Gloves Fiyat: $12.40
    Scoyco MC12 Sade ve Şık Korumalı Motosiklet Eldiveni

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/2013-Scoyco-MC12-Motorcycle-Full-Finger-Scooter-High-Protective-Shell-Racing-Gloves-Motorbike-Riding-Accessories-Free/729438734.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Ultra parlak 18W 14cm gündüz farı 100% su geçirmez led Fiyat: $3.31
    Ultra Bright 18W 14cm/ Silver Shell Daytime Running light 100% Waterproof COB Day time Lights LED Car DRL Driving lamp 2pcs/lots

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/Ultra-Bright-18W-14cm-Silver-Shell-Daytime-Running-light-100-Waterproof-COB-Day-time-Lights-LED/32292429632.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

2 adet cree u5 motosiklet led sis farları 125W 3000LM Fiyat: $30.10
    2Pcs CREE U5 Car Motorcycles LED Fog Lights 125W 3000LM LED Driving Headlights Fog lights

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/1-Pair-125W-3000LM-CREE-U5-Universal-LED-Car-DRL-Motorcycles-Driving-Headlights-LED-Fog-Lights/32370758330.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Bugünlük bu kadar her gün farklı fırsatları paylaşmaya devam edeceğim.
    hortumcu35 ve johnsonWS bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Takipte kalıcam

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Hocam istekte bulunabiliyormuyuz ??

Uygun ve korumalı güzel bi mont- ve 800 tl civarı güzel kasklardan var mıdır

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kışlık eldiven lazım XL

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Motoglock kaskı aliexpressten alma çünkü orda replikalar vardır orjinal yok. Ebaydan alabilirsin ama gümrüğe takılırmı bilemem. Nolan n86 idi herhalde o alınabilir. Marushin (yanlış yazmış olabilirim) 999rs alabilirsiniz ebaydan alınıyorsa Trden daha ucuza alabilirsiniz. Trde 900tl 100tl daha koyup trdende alabilirsiniz beklemek istemezseniz. Marushin 999rsyi bune ve dark2000 (nickini tam hatırlıyamadım ama böyle bir şeydi) abimiz bu kaskı kullanıyorlar ve dark2000 abimizin bu kaskla ilgili konusu var ona da bir bakın. Bence marushin 999rs alın hem hafif karbon ve stone fiber (stone fiberi bilmiyorum ama karbon fiber termoplastikten çok daha iyidir sakın o parayla termoplastik almayın) benim tavsiyem marushindir. Arkadaşlat ses konusunda falan çok iyi yazmışlardı açıp bir okursanız daha iyi anlarsınız hem de kullanıcı birinin yorumlarını okumuş olursuniz.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    Eldivende 'M' bedenden aşağısını bulamazsınız.

Sırf bu yüzden Gp Pro'nun çakmasından alamadım .

ben de şu eldiveni paylaşayım ihtiyacı olan alır belki.
    http://www.banggood.com/Full-Finger-Safety-Bike-Motorcycle-Racing-Gloves-for-Pro-biker-MCS-01B-p-935279.html

fiyatına göre çok iyi geldi bana.muadilleri Trde 60 lira ve üstü.paypal ile öderseniz paranız da garantide olur.defolu ürün gelirse ya da farklı renk,beden ya da yolda kaybolursa...hepsini almayın bi tane de bana bırakın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Paylaşıma kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Motosiklet Kışlık Su Geçirmez Sıcak Tutan Eldiven Fiyat: $14.39

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/2013-Motorcycle-Gloves-Winter-Warm-Waterproof-Windproof-Protective-Gloves-100-Waterproof-Free-Shipping/1467349342.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Karbon fiber tank pad tankpad koruyucu sticker Fiyat: $0.86

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/1pcs-Free-Shipping-Carbon-Fiber-Tank-Pad-Tankpad-Protector-Sticker-For-Motorcycle-Universal/1517519725.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

5600 mAh Taşınabilir POWERBANK Fiyat: $6.76

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-fashion-5600Mah-Perfume-Portable-Power-Bank-charge-for-mobile-phone-External-Backup-Battery/1852764775.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Uzaktan kumandalı 1.5W led kartal göz Fiyat: $9.58

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/One-to-Four-4-x-1-5W-Strobe-Flash-Eagle-Eye-LED-Car-Light-Source-Car/1974478628.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Motosiklet bt bluetooth motosiklet kask intercom 2015 güncellenmiş sürümü! Fiyat: $40.41

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom/1335547326.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Motosiklet 12v 2a usb powerport - aküden usb şarj etme aparatı Fiyat: $4.22

LİNK: http://tr.aliexpress.com/item/Motorcycle-USB-Powerport-12V-2A-Dual-Charger-for-Smartphone-Android-Phones/32272239448.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Konu için teşekkürler faydalı bir konu olacağına inanıyorum. Bende uzun zamandır tekstil ürün bakıyorum aliexpressten korumalı polar almak istiyorum.

Ürün alacak arkadaşlar öncelikle üye olduktan sonra lütfen satıcı ile iletişime geçip alacakları ürünün beden ölçülerini paylaşsınlar. Tekstil ürünü alacaksanız lütfen vucut ölçülerini verin ve ısrarla belirtin çünkü gönderilen bazı ürünler ufacıcık

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

Flood gibi olacak ama mesajımı düzenleyemedim o yüzden bir mesaj daha atmış olacağım. Mont almanızı tavsiye etmiyorum montlar çok kalitesiz.

Eğer ürün alacak arkadaşlar toplanırsak alacağımız satıcı ile konuşup fiyat veya ürünün geliş tarihinde birşeyler yapabiliriz.

Donanımhaber'de bir konumuz vardı. Saat, ayakkabı, mont ve polar alıyorduk sürekli bir satıcıdan bize fiyatta birşeyler yapıyordu.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Bu aliekspressten de, 75e uzeri alışverişlerde %20 gümrük vergisi ve kargo bedeli ödereyerek ürün alıyoruz değil mi ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Farklı adresler vererek farklı hesaplar açarak farklı kartlarla alışveriş yapılabilir isim aynı olsada
    Dikkat edin 100 USD yi geçince kargo evinize gelmiyor gidip gümrük bakanlığı il temsilciliğinden alıyoruz vergiyi ödeyerek

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bu aliekspressten de, 75e uzeri alışverişlerde %20 gümrük vergisi ve kargo bedeli ödereyerek ürün alıyoruz değil mi ?
    75 euro'dan fazla alış verişlerde gümrük vergisi ödeniyor ama 75 euronun altında ödemiyorsunuz.

75 euro altı istediğiniz üründen istediğiniz kadar alma hakkınız bu yıl yürürlüğe girdi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Evet gümrük vergisini ödediğiniz sürece bir sorun yaşanmaz. Ancak ürünün gümrükten geçmesi yasak olan (silah, uyuşturucu vb) birşey olmamalı. Motosiklet grenaj seti getirten dahi var

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Genelde paket üzerine düşük fiyat yazarlar gümrüge takılmasın diye satıcıya belirtirsiniz durumu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Alıntı neoazrael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de şu eldiveni paylaşayım ihtiyacı olan alır belki.
    http://www.banggood.com/Full-Finger-Safety-Bike-Motorcycle-Racing-Gloves-for-Pro-biker-MCS-01B-p-935279.html

fiyatına göre çok iyi geldi bana.muadilleri Trde 60 lira ve üstü.paypal ile öderseniz paranız da garantide olur.defolu ürün gelirse ya da farklı renk,beden ya da yolda kaybolursa...hepsini almayın bi tane de bana bırakın
    Tr den alırsan aynı gün kargo olur burdan alırsan takipsiz eline ulaşması 1 ayı bulur bu eldivenden görmüştüm 50 tlye satıyordu ben olsam almam korumaları genel görünüş vasat korumalar yetersiz anca bisiklet eldiveni olur ucuza mal alıp zengin olmak yerine daha iyi eldivenleri tercih ederim

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gümrük vergisini ödediğiniz sürece bir sorun yaşanmaz. Ancak ürünün gümrükten geçmesi yasak olan (silah, uyuşturucu vb) birşey olmamalı. Motosiklet grenaj seti getirten dahi var
    + olarak şöyle birşey eklemek istiyorum örneğin cep telefonu yasak biliyorsunuz.

Cep telefonu, Tablet, MiniPC gibi ürünleri satıcıyla konuşup farkedilmeyecek türden paketlerse ürün elinize sorunsuz geçebilir.

Bir çok arkadaşım telefon getirtti bu yolla sadece içlerinden 1 tanesinin ekranı çatlak geldi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum Aliexpress puanı toplamak için güzel bir yol bulmuşsun da umarım ilerde sırf puan toplamak adına saçma sapan ürünleri paylaşmazsın...

Keza konunun başlığında veya içinde keşke verdiğin linklerin cookie bıraktığından ve trace edilebilir olduğundan bahsetseydin. Çünkü bilgilendirme olmadan bırakılan ve redirection içeren bu tarz linkler legal kabul edilmiyor artık.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı adresler vererek farklı hesaplar açarak farklı kartlarla alışveriş yapılabilir isim aynı olsada
    Dikkat edin 100 USD yi geçince kargo evinize gelmiyor gidip gümrük bakanlığı il temsilciliğinden alıyoruz vergiyi ödeyerek
    Bir noktada yanlışınız var. Ben yaza girerken yurt dışından yüklü alışveriş yaptım. Ürünler gümrükten geçti, ptt kargo ayağıma kadar getirdi, vergiyi de getiren kişi tahsil etti.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Herkese Merhaba arkadaşlar bende bu ali expresten bazı şeyler almak istyorum fakat daha önce alış veriş yapmadığım için bi korku var gelirmii gelmezmi ne kadar zamanda gelir kargo bedeli nedir ?
    Mesela şu sis farı scoyco eldiven almak istiyorum ama ne kadar sürede geliyor ? kargo bedeli varmı ? ürün bozuk çıkarsa ? hadi vergi yokmuş alış veriş yapan ardaşlar aydınlatabilir mi ?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba arkadaşlar bende bu ali expresten bazı şeyler almak istyorum fakat daha önce alış veriş yapmadığım için bi korku var gelirmii gelmezmi ne kadar zamanda gelir kargo bedeli nedir ?
    Mesela şu sis farı scoyco eldiven almak istiyorum ama ne kadar sürede geliyor ? kargo bedeli varmı ? ürün bozuk çıkarsa ? hadi vergi yokmuş alış veriş yapan ardaşlar aydınlatabilir mi ?
    Aldığınız ürün elinize geçer mutlaka zaten takip kodu vs olacak elinizde sizde kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin 1 ay'da geldiğide oluyor bazen 3 ay'da. 20-25 gün en uygun süre aslında bir çok ürün için.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığınız ürün elinize geçer mutlaka zaten takip kodu vs olacak elinizde sizde kontrol edebilirsiniz. Ürünlerin 1 ay'da geldiğide oluyor bazen 3 ay'da. 20-25 gün en uygun süre aslında bir çok ürün için.
    Teşekkür ederim hocam da süre olayı pek hoş değilmiş açıkcası

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler