Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada satıcılar bedenler için japonya bedenleri demişler, avrupa bedenleri için 2 beden büyük alın falan demişler,
    Siz jk015 modelini alırken bu duruma dikkat etmişmiydiniz,
    170 boy 69kg normalde M beden giyiyorum, satıcının yazdığına göre XL almam mı gerekecek,
    Evet XL beden spor modellerde üstüne tam oturacaktır.
    oenaj bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Yeni konu açmamak için buraya soruyorum, bu alpinestars daki youth ile normaller arası fark nedir ?

Motosikleti
    Inazuma
    hocam bu botta durum nedir su geçirir mi, sağlam mıdır kış geliyor almayı düşünüyorum..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ah şu kargo süresi önümüz bitti

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Arkadaşlar bir bir kaç mesajda gördüğüm üzere satıcının yok paypal ver yok şikayetini geri çek o zaman veririm gibisinden laflarını duyduğunuz zaman kesinlikle bunu reddedin ve bunu da referans göstererek "seni aliexpress'e şikayet edeceğim beni dolandirmaya çalışıyorsun" tarzında bir tehditte bulunun çünkü bu aliexpressinde çok üzerinde durduğu hassas bir konu.Ürün üzerinden açtığınız dispute talebini geri çektiğiniz zaman tekrar acamazsiniz ve bu da en büyük dolandirma yontemlerindendir.Aliexpress üzerinden iade dışında başka hiçbir iadeyi kabul etmeyin ve iade alana kadar kesinlikle dispute falan geri çekmeyin.Bir kaç kere basima geldi ve öneri üzerine size anlattığım gibi konuşma yaparak paramı geri alabildim ve satıcı da özür diledi.Hatta hiç acimayin böyle cakallik peşindeki saticilarinda iadeyi geri aldıktan ya da partly refund dediğimiz maduriyet giderme amaçlı bir miktar para aldiktan sonra ürünlerine 1 yıldızı yapistirin ve dolandirma girişimini de yorum kısmına yazın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Ha bir de baktınız dispute kisminda satıcı ile anlasamiyorsunuz ama haklı olduğunuza eminsiniz satıcı ile iletişimi kesip ecalate the dispute diyin.Böylece olayı aliexpress e taşımış oluyorsunuz ve onlar olaya el atıp kimin haklı olduğuna bakıyorlar.Kullanmayı bildiğiniz sürece aliexpress gayet güvenli alışveriş yapabileceğiniz harika bir sitedir ama bazı çakal satıcıların laflarina kanarsaniz olur da ürün gelmez ya da ürün istediğiniz gibi olmazsa paranızı geri alamayabilirsiniz.Mesela 10 dolarlık ürün aldınız ama kalitesi hiç de bahsedildiği gibi gelmedi ve siz bu ürünün 10 dolar etmeyecegini düşünüyorsunuz.Hemen ürünün yorum kısmına resimlerle destekleyerek bunu belirtin ve dispute açın.Ürünün tarif edildiği gibi gelmediğini söyleyin ve 3-5 dolar neyse partly refund isteyin.Ürünü bilinir bir mağazadan aldığınız sürece satıcı sizin yaptığınız yorumu kaldirmaniz karşılığında geri ödeme yapacaktır.Ha bunun da b*kunu çıkarmamak lazım çünkü satıcılar da size geri bildirim bırakabiliyor bir süre sonra güvenilmez müşteri olabiliyorsunuz.Mesela bana m istediğim bir ürünün L halini gondermislerdi ve ben de ürünün kalitesinden de bahsederek fotoğraflarla bunu destekleyip 1 yıldız verdim.Adam gönder m vereyim falan dedi zaten 5 dolarlık biseydi dedim ugrasamam şunun için zaten kargo parası falan çıkacak bir de 1 ay daha bekleyeceğim gönderme istemiyorum bişey dedim ve adam doğrudan refund yaptı bütün parayı sonra da yorumu kaldirmami istedi benim de canıma minnet tabi kaldırdım yorumu

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon kumandalı bir intercom var. 90 dolar civarında olsa gerek ama çok güzel bir meret
    yunus kardeş,linkini atabilirmisin?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler ben 14 dolarlık bir ürün aldım. Ürünü ilk kullanmamda bir parcası kırıldı, bende kırık resmini yükleyip 6 dolar geri ödeme için dispute açtım. Orada geriye doğru sayan bir süre ibaresi çıktı, 3 gündü sanırım geri sayılan süre. Satıcı bana "dispute işlemini iptal et o kırılan parçayı sana yollayayım. " Ben de nasıl güveneceğim yollayıp yollamayacağınızı dedim.

O geriye doğru sayılan süre bitti. Bana şuan bir iade olmadı, yanlış birşey mi yaptım iade işleminde süreç nasıl işliyor ?

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Arkadaşım adamlar bizden çok daha namuslu ve dürüst böyle konularda. Benim de yanlış bir ödeme olmuştu live chat ile görüştüm ve bankanız halleder dediler ve onlar dedikten sonra baktığımda ben daha bir şey konuşmadan banka halletmiş gerçekten de.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunus kardeş,linkini atabilirmisin?
    Abi benim aldığım link şuan mobil sipariş ile 92$ ama ürün adı ile araştırırsan daha uygununu bulabilirsin diye dusunuyorum.

Uzaktan Kumanda FM ile NFC V8 BT Interkom 5 Biniciler Bluetooth Motosiklet Interkom 1200 M Intercomunicador V8 motos
    http://s.click.aliexpress.com/e/nuBAyfUna
    (from AliExpress Android)
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben 14 dolarlık bir ürün aldım. Ürünü ilk kullanmamda bir parcası kırıldı, bende kırık resmini yükleyip 6 dolar geri ödeme için dispute açtım. Orada geriye doğru sayan bir süre ibaresi çıktı, 3 gündü sanırım geri sayılan süre. Satıcı bana "dispute işlemini iptal et o kırılan parçayı sana yollayayım. " Ben de nasıl güveneceğim yollayıp yollamayacağınızı dedim.

O geriye doğru sayılan süre bitti. Bana şuan bir iade olmadı, yanlış birşey mi yaptım iade işleminde süreç nasıl işliyor ?

http://i.hizliresim.com/njVEV5.jpg

Bu işden anlayan yok mu acaba?
    İzmir-Karşıyaka

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Arkadaşlar küçük bir yardıma ihtiyacım var aşğıda iki adet aliexpress linki var ikisinin aasındaki fark nedir acaba? birii wwwaliexpress ile başlıyo diğeri tr.alşexpress ile, ikisi ayrı sitelermidir çünkü www ile başlayan kullanıcı adımı otomatik algılayıp giriş yaparken diğeri üye değil misiniz üye olun diyor...

https://tr.aliexpress.com/

https://www.aliexpress.com/?spm=2114...00002.1.BcOuOu

Aynı site.Zaten alttakine tıklayınca da tr olana yönlendiriyor.
    07mehmet07 bunu beğendi.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Üstteki masaüstü alttaki mobil sürüm ikisi de aynı site. Mobil sitenin şifreyi kaydetmesinin sebebi parola hatırlamayı etkin hale getirmiş olmanızdandır.
    07mehmet07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler