Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam da süre olayı pek hoş değilmiş açıkcası
    Hiç sorun değil dostum. Bir ton kargo masrafı bayılıp hızlı bir şekilde de getirebilirsin. Tercih sana kalmış.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alpinestars GP Pro Eldivenin TR Satış Fiyatı 850 - 1000 Lira Arası, Bu Sitede İse 40 Dolar Yani 120 Lira, Orjinal Olduğuna İnanmıyorumAma Nedense Yinede Deli Gibi Almak İstiyorum

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    GoPro aparatları dışında alışveriş yapmaktan kaçındığım site. Tek alışverişte aynı parçadan 5 tane sipariş ederim çünkü kısa süre içinde iş görmez hale geleceğini bilerek alırım. Motosiklet aksesuarına filan eyvallah ama güvenlik ekipmanlarını paylaşmadan önce lütfen bir kaç defa düşünün.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars GP Pro Eldivenin TR Satış Fiyatı 850 - 1000 Lira Arası, Bu Sitede İse 40 Dolar Yani 120 Lira, Orjinal Olduğuna İnanmıyorumAma Nedense Yinede Deli Gibi Almak İstiyorum
    Tabiki sahte Sahte yani replika ürün cenneti aliexpress cep telefonu hariç bütün ürünlerin çoğu replika.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 dolar olan bu replika eldiveni , ben 1.5 seneden beri yaz kış kullanıyorum . Hala sapa sağlam çok şükür . Tavsiye ederim ucuza alınabilecek en güzel deri eldiven . Dikişleri hala yerinde , koruma yerleride gayet sağlam .

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çok faydalı konu, teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Devam ediyoruz... Yorumlar için . Evet arkadaşlar çoğu ürün orijinal değil. O yüzden alırken bunu düşünerek alın.

Kask şeklinde anahtarlık Fiyat: $1.18

LİNK: http://www.aliexpress.com/item/Car-Motorcycle-Bicycle-Helmet-Auto-Key-Chain-Ring-Keychain-Keyring-Silver-Cool-Free-shipping/1708800699.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Dainese Motosiklet Bel Bacak Çantası Fiyat: $7.97

2 hafta gibi kısa süre içerisinde teslim edildi. Gayet güzel bir ürün.
    LİNK: http://www.aliexpress.com/item/Black-Drop-Leg-Motorcycle-Cycling-Fanny-Pack-Waist-Belt-Bag-SH-DA01/1456792097.html

Alpinestars Magnetli Depo Üstü Çanta Fiyat: $16.62

LİNK: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Brand-New-Universal-Black-Oil-Fuel-Tank-Bag-Magnetic-Motorbike-Oil-Fuel-Tank-Bag/2028191852.html

Geniş açılı yuvarlak kör nokta aynası Fiyat: $0.92

LİNK: http://www.aliexpress.com/item/1Pair-Driver-2-Side-360-Wide-Angle-Round-Convex-Car-Vehicle-Blind-Spot-Dead-Zone-Mirror/32345377115.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

Motosiklet 6 kanca bagaj filesi örgü Fiyat: $2.62

LİNK: http://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Bike-6-Hooks-Hold-down-Fuel-Tank-Luggage-Net-Mesh-Web-Bungee-Black-CLSL/1968073201.html | Link çalışmıyorsa Ad.Block eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyiniz.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 dolar olan bu replika eldiveni , ben 1.5 seneden beri yaz kış kullanıyorum . Hala sapa sağlam çok şükür . Tavsiye ederim ucuza alınabilecek en güzel deri eldiven . Dikişleri hala yerinde , koruma yerleride gayet sağlam .
    link alabilir miyimm bulamadım

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nası bulamadınız ?Konuyu açan kişi ilk linkinde paylaşmış birde eldivenin kocaman resmi var :D

Motosikleti

Konuyu açan arkadaşın attığı linke bakın .

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nası bulamadınız ?Konuyu açan kişi ilk linkinde paylaşmış birde eldivenin kocaman resmi var :D
    Konuyu açan arkadaşın attığı linke bakın .
    yahu alpinestar yazmıyor onun üstünde yazanından istiyorum

Motosikleti
    Şimdi fark ettim , alpinestar yazısı yazmıyor evet.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ürün orijinal olmadığı için sitede gösterilmemiş. Ürün yorumlarına bakarsanız Alpinestars yazanları gösreceksiniz.

Alpinestars GP Pro Eldiven Satın al: http://tr.aliexpress.com/item/GP-Pro-MOTO-racing-gloves-Motorcycle-gloves-protective-gloves-off-road-gloves-motorbike-gloves-black-color/1486326690.html

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    http://www.banggood.com/Motorcycle-Display-Digital-Gear-Indicator-p-949456.html

Tüm motosikletlere uygun vites göstergesi.
    Ben kullanmadım, ancak sipariş geçeceğim. Sahibinden'de aynısını en ucuz 80tl'ye buldum.
    Şu an indirimde. Aliexpress'ten daha güvenilir bir sitedir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Aynısı Aliexpress'te;
    http://www.aliexpress.com/item/Red-LED-Universal-Digital-Gear-Indicator-Motorcycle-Display-Shift-Lever-Sensor-Motor-Bike-Instruments/1976993170.html

Yorumlara bakılırsa düzgün çalışıyor.

Not: Bu arada şu anda Aliexpress'te 15$'a 3$ indirim kuponu dağıtılıyor. Onunla 12$'a gelir. Bilginiz olsun.

Motosikleti
    Henüz YOK
    Bende Ebay'den bu takımı buldum.Tek parça gibi duruyor ama iki parça çok hoşuma gitti.
    http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-STYLI...bbc46c&vxp=mtr

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teknik ürünler harici (aparat-demir-çanta vb) gereçler aliexpressten oldukça ucuza geliyor çünkü replica dahi olsa güvenlik zaafiyeti yok ancak kask gibi güvenlik ekipmanının sahtesinden sakınmanıza imkan yok. 1100 gr. ağırlığındaki Marushin 999rs bu site üzerinden sipariş ederseniz size Marushun olarak gelir ağırlığı da 1400+ gr.

bir dünya sahte arai kasklar vardı,marka tescili olayından kalktı, arada sırada korsan ilanlar açılsada resme orjinal arai resmi koyup size erai yada arei gibi çakma kasklar gönderebiliyorlar

2-3 ay uğraşıp 1-2 $'lık parçalarla referans puanlarını yükseltip 1 aylık süre içinde çakma ürün satan uyanık çinliler ile tanışmamanız dileğiyle

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.banggood.com/Motorcycle-Display-Digital-Gear-Indicator-p-949456.html

Tüm motosikletlere uygun vites göstergesi.
    Ben kullanmadım, ancak sipariş geçeceğim. Sahibinden'de aynısını en ucuz 80tl'ye buldum.
    Şu an indirimde. Aliexpress'ten daha güvenilir bir sitedir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Aynısı Aliexpress'te;
    http://www.aliexpress.com/item/Red-LED-Universal-Digital-Gear-Indicator-Motorcycle-Display-Shift-Lever-Sensor-Motor-Bike-Instruments/1976993170.html

Yorumlara bakılırsa düzgün çalışıyor.

Not: Bu arada şu anda Aliexpress'te 15$'a 3$ indirim kuponu dağıtılıyor. Onunla 12$'a gelir. Bilginiz olsun.
    Merhaba, ben de aynı parçayı almayı düşünüyorum ama montajı kafamı kurcalıyor biraz. Motorum Honda msx 125. Teslim aldığınızdan sonra parçanın montajından biraz bahseder misiniz?

Ayrıca aynı parça ebay'de 2 dolara kısa kabloluları var. Eğer kabloyu uzatmanın bi yolu varsa ekstradan 10 dolar fazla vermeye gerek yok diye düşnüüyorum. 11-12 dolara da sizin verdiğiniz linktekiyle aynı uzunlukta olan var. Ebay'de digital gear indicator diye aratırsanız bulabilirsiniz.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kask hariç tüm ekipmanlarımı aliexpress üzerinden temin ederim ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım desem yeridir. Ürünler çakma diyen arkadaşlar dilediklerince gidip şişirilmiş fiyatlard bayılabilir ülkemizde satışı yapılan ürünlere. En son 200dolara sipariş verdiğim montun muadili Türkiyede 2000lira!! Bende bu sebeple ısrarla benzer konular açıp insanları yurtdışı alışverişine yönlendirmeye çalışmaktayim.
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
    Böyle konular güncel tutulmalı ki insanlar faydalanabilsin.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    CREE LED alacak varsa bir takım da bana alsa ne güzel olur. :D
    Tabi ki parasıyla

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, bu yorum beni bu eldiveni almaya ikna etti.
    Aslında çok memnun olduğum Hudson marka bir eldivenim var ancak uzun değil ve bileği kapatmıyor, o yüzden bu ürünü alacağım
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler