Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamaha r25 katlanır plakalık takılması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA YZF R 25
    Arkadaşlar normal şartlarda katlanır plakalık çok uygun değil ama motorcunun halinden yalnız "motorcu" anlar. Kaldı ki 80 km/h hızla gidilebilecek bir yolda 50 km/h saat hız limiti koyan sayın karayolları bizi bu tarz davranızşalra itiyor. Bende yılların motorcusu değilim ama motorcu arkadaşlarımdam duyduğum bilgi malesef bu yönde. Orjinal plakalığı çok sevmeme rağmen malesef bende aynı plakalıktan aldım ve takacağım. Herkese sevgili saygılı iyi forumlar.
    Her görüşe saygımız vardır. Karşıdan da saygı bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Birde takan arkadaşa bir sorum olacak. Aynı plakalıktan bende de var geçen gün söküp kendim takacaktım ama 4 vida tam olarak yerine uymuyor. Sadece 2 tanesi uyuyor. Sadece onları takmamız sıkıntı olurmu. Başka tavsiyeniz varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bıraz geç oldu ama sorulara cevap vermeye çalışayım.

Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş , sinyaller stop içinde mi gömülü ?
    kaça mal oldu ?
    teşekkürler
    sinyallaer harici hocam yanşarda yeri var 40 tl ye plakalık 10 tl ye led sinyal aldık 50 tl

Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorması ayıp, teknoloji harikası bu katlanır plakalık trafik mevzuatına uygun mu? Yani daha açık bir ifadeyle bir suç işliyor ve onun reklamını mı yapıyorsunuz?
    nasrettin hoca bana damdan düşeni getirin demiş.sizin oraları bılmem ama bızım buralarda pek cok yerde motor için hız sınırı 50 aynı yolda araçlarınkı 70.sizde 60 km ıle 180 küsür ceza yersenız nedenini anlarsınız.araba gibi vergi ödeyip sigorta yaptırıp aynı şartlara tabii tutulup konu hız olunca 50 ile sınırlarsanız sonuç bu olur zaten 1, vıtesde o rakamlar görünüyor motorsiklette.siz uygun bulmayabılırsınız bu sizin tercihiniz saygı duyarım.inşallah sizde bir gün 60 ile giderken ceza yemezsınız.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyaller nerde?
    resimden sonra montaj yapıldı

Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerindeyim resimleri göremiyorum ! Ancak bu katlanır plakalık olayı bence uygun değil !İster gişeden geç ister ara sokaktan geç ! BİR İNSAN PLAKASINI NEDEN GİZLER NEDEN SAKLAR Kİ?

Alıntı nexus7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar normal şartlarda katlanır plakalık çok uygun değil ama motorcunun halinden yalnız "motorcu" anlar. Kaldı ki 80 km/h hızla gidilebilecek bir yolda 50 km/h saat hız limiti koyan sayın karayolları bizi bu tarz davranızşalra itiyor. Bende yılların motorcusu değilim ama motorcu arkadaşlarımdam duyduğum bilgi malesef bu yönde. Orjinal plakalığı çok sevmeme rağmen malesef bende aynı plakalıktan aldım ve takacağım. Herkese sevgili saygılı iyi forumlar.
    Her görüşe saygımız vardır. Karşıdan da saygı bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Birde takan arkadaşa bir sorum olacak. Aynı plakalıktan bende de var geçen gün söküp kendim takacaktım ama 4 vida tam olarak yerine uymuyor. Sadece 2 tanesi uyuyor. Sadece onları takmamız sıkıntı olurmu. Başka tavsiyeniz varmı?
    sıkıntı yok bızde baska vida ayarladık 2 tane saglam vıda yeter ama 3, olsa daha iyi kasma yapmaz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinyalli fotoyu da koysaydın iyiydi

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyalli fotoyu da koysaydın iyiydi
    bende merak ettim

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Konuyu hortlatmış olayım.

R25 için bazı katlanır plakalar görüyorum plakalığı kapattığında plaka hala net bir şekilde okunabiliyor. Yarım kapanıyor. Örneğin konuyu açan arkadaşınki de öyle tam kapanmamış. Katlanma için kırılma noktası biraz daha yere yakın olanlar tam kapanıyor ve katlanır plaka amacına daha etkili ulaşıyor.

Orjinal kare plaka boyutlarında plakanın tam kapanabildiği R25 uyumlu katlanır plaka takmış olanlardan veya bilenlerden ürün linklerini beklerim.

https://urun.n11.com/yedek-parca/yam...esi-P465916200

R25 için Bunu buldum görüntüsü falanda güzel fakat takan göremedim. Tam kapanıyorsa bunu sipariş edeyim.

https://urun.n11.com/modifiye-urunle...lik-P349402746

Bu da Universal Katlanır Plakalık , MT-25 için uyumlu olduğu yazılmış yorumlarda. Bunu alıp kullanan tavsiye eden varsa veya plakanın tam kapandığı katlanır plakayı tavsiye ederse sevinirim.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı KinqEmpires4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatmış olayım.

R25 için bazı katlanır plakalar görüyorum plakalığı kapattığında plaka hala net bir şekilde okunabiliyor. Yarım kapanıyor. Örneğin konuyu açan arkadaşınki de öyle tam kapanmamış. Katlanma için kırılma noktası biraz daha yere yakın olanlar tam kapanıyor ve katlanır plaka amacına daha etkili ulaşıyor.

Orjinal kare plaka boyutlarında plakanın tam kapanabildiği R25 uyumlu katlanır plaka takmış olanlardan veya bilenlerden ürün linklerini beklerim.

https://urun.n11.com/yedek-parca/yam...esi-P465916200

R25 için Bunu buldum görüntüsü falanda güzel fakat takan göremedim. Tam kapanıyorsa bunu sipariş edeyim.

https://urun.n11.com/modifiye-urunle...lik-P349402746

Bu da Universal Katlanır Plakalık , MT-25 için uyumlu olduğu yazılmış yorumlarda. Bunu alıp kullanan tavsiye eden varsa veya plakanın tam kapandığı katlanır plakayı tavsiye ederse sevinirim.
    Ben üsttekinden taktım çok güzel olmuştu.

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Katlanır plaka yakışan motor hem de orjinalliğe zarar vermeden yapılabiliyor. Hevesimizi arttıralım. Instagram @kadir.tuna mümkünse fotoğrafları varsa kafamızda otursun kafa rahat sipariş edelim.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    konuyu hortlatmayalım 6 sene öncede takmıstım.şimdi yeni aldıgım motordakını cıkarttım orjınal plakalıgı taktım : ))

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)