Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Yurtdışı Alışverişleri- Taze Taze Ekipman Tercihleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı fthbsbg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun ayakkabılar güzelmiş kaliteliye benziyor.

Benim 11.11 siparişinde geçtiğim 16 üründen sadece bir tanesi henüz elime ulaştı. Sizde durum nedir ? Takip ettiğimde çoğunda son güncellmeri 17-20 si aralarında yapılmış ve

'' Gezinti planı''
    '' Madde sayaç üzerinden Türkiye'ye gönderildi ''
    '' Gönderi müşteriden alındı yazıyor ''

17Tracktan takip ediyorum durum vaziyet böyle. Tahmini bu hafta içinden itibaren teslim edilmeye başlar gibime geliyor.

Ptt den takip edebiliyormuyuz ? Bilgin varmı ?
    Benimde 11.11den 3 ürün geldi henüz. Kargodaki yogunluktan dolayi yasaniyor tabiki bu gecikmeler. Sonuc olarak global alisveris festivali.. Dunyanin heryerinden siparis geciyorlae yetismek kolay olmasa gerek.
    Eger china post air mail ile gonderdiler ise pttden de takip edebilirsin. Genelde kucuk paketler yada farkli ucretsiz kargo sirketlerini tam takip edemeyebiliyorsun ama dedigin gibi bu haftadan itibaren urunler teslim edilmeye baslar.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullan.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla şu ürün nasıl bu ürün nasıl diye sormayacaksan elimden geldiğince alişverişini tamamlamak için yönlendirmeye çalışırım. Hele o tarih gelsin öleceeezmi kalceezmi

Ben onu takacak biyer bulurum yaaa :D
    bulunca bana da söyle

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yine bir ürünle karsinizdayim..

Evet abilerim ablalarim şu elimde görmüş olduğunuz ....

Arkadaşlar aşağıdaki resimde gördugunuz urunden siparis gecmistim iki tane. Urun gelmis. Teslim alan arkadasa babama goturmesini soyledim. Babam alet edavatla oynamayi cok seven bir insan olarak cok begenmis ve daha buyuk numaralari varsa ondan da istiyorum demis.
    Urun bir nevi lokma anahtari. 7 ila 19 numara lokmalarin tamaminin islevini goren bir agiz yapmislar.
    Arkadaslara hediye etmek uzere birkactane daha siparis gectim. Yakinda linkini de paylasirim. Urun şu şekil

6.80$ gibi bi ucreti vardı.
    Cavalry bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Hocam çok süper bir konu çok teşekkürler.. Mart sonu gibi sizi rahatsız edebilirmiyim baştan aşağıya aksesuar için tavsiye ihtiyacı varda

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok süper bir konu çok teşekkürler.. Mart sonu gibi sizi rahatsız edebilirmiyim baştan aşağıya aksesuar için tavsiye ihtiyacı varda
    Walla daha önce de birkaç defa söyledim yine söylüyorum. Almadığım kullanmadığım ürün hakkında yorum yapmam. Şu nasıl bu nasıl diye soracaksan yardımcı olamam yani. Başlık altında gördüğün tüm ürünleri tavsiye ederim Aliexpress üzerinden Komine markası dışında kolay kolay başka bir markanın ekipmanlarını almam ve doğal olarak tavsiye de etmem zamanı gelince paslaşırız ölmezsek

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Ahahahahahah ölmezsek lafı bana çok yakın sayılır zaten Mart sonu dememin sebebi bu önce görev evdekileri bu şekilde rahatlatıyorum " O motosikleti almadan ölmeye niyetim yok.". Tavsiye olayına gelince zaten kullanıcı tarafından verilir o yüzden sıkıntı yok tecrübene itimat ediyorum. Eyvallah sağolasın şimdiden

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Kamera çekimi ile ilgili video yükler misin?

Ben yurtdisindan kask almayo dusunuyorum aliexpressden az once arkadaslara bahsettim forumda sahte dediler orjinalini nasil bulucaz peki urunlerin

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera çekimi ile ilgili video yükler misin?
    Dostum konuyu tamamen okudugunu sanmiyorum. Urunleri Türkiyeye kargolatiyorum oradan bir arkadas teslim alip bana fotograflarini gonderiyor. Bildigi kadari ile yorum yapiyor urunler hakkinda. Urunleri birebir gormedim henuz. Sadece bilgilendirme amacli yaziyorum bunlari

Alıntı dokuzparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yurtdisindan kask almayo dusunuyorum aliexpressden az once arkadaslara bahsettim forumda sahte dediler orjinalini nasil bulucaz peki urunlerin
    İnternetten kask alinmaz.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Peki hocam bir şey soracağım 25.11.05 de verdiğim sipariş için ptt ve track17 siteleri bulunamadı diyor hiç bir şey çıkmıyor bunun nedeni ne olabilir tam olarak ?

BerkayGünönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max -- SYM Wolf SB250
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hocam bir şey soracağım 25.11.05 de verdiğim sipariş için ptt ve track17 siteleri bulunamadı diyor hiç bir şey çıkmıyor bunun nedeni ne olabilir tam olarak ?
    Bazı ürünler kayıtsız gönderiliyor (mektup gibi). O yüzden kargoyu takip edemezsinama merak etmene gerek yok. Kargon öngörülen tarihte yine elinde olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Yine bir ürünle karsinizdayim..

Evet abilerim ablalarim şu elimde görmüş olduğunuz ....

Arkadaşlar aşağıdaki resimde gördugunuz urunden siparis gecmistim iki tane. Urun gelmis. Teslim alan arkadasa babama goturmesini soyledim. Babam alet edavatla oynamayi cok seven bir insan olarak cok begenmis ve daha buyuk numaralari varsa ondan da istiyorum demis.
    Urun bir nevi lokma anahtari. 7 ila 19 numara lokmalarin tamaminin islevini goren bir agiz yapmislar.
    Arkadaslara hediye etmek uzere birkactane daha siparis gectim. Yakinda linkini de paylasirim. Urun şu şekil

http://i.hizliresim.com/1DJNvY.jpg

http://i.hizliresim.com/2NJjVd.jpg

6.80$ gibi bi ucreti vardı.

Selam yunus. Bu üründen benim ustaya geldi hediye olarak. Açıkçası ürün tanıtım videolarında gösterildiği gibi değil. Vidayı tam kavramıyor ve sıyırıyor. İyisi mi biz eski usül olan kombine anahtarla devam
    Thermosifon bunu beğendi.
    Her motorcu bir gün asfaltı tadacaktır

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı BerkayGünönü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı ürünler kayıtsız gönderiliyor (mektup gibi). O yüzden kargoyu takip edemezsinama merak etmene gerek yok. Kargon öngörülen tarihte yine elinde olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Selam yunus. Bu üründen benim ustaya geldi hediye olarak. Açıkçası ürün tanıtım videolarında gösterildiği gibi değil. Vidayı tam kavramıyor ve sıyırıyor. İyisi mi biz eski usül olan kombine anahtarla devam
    Urunler birkac farkli kalitede, ilanları dikkatli incelediğinde farkı anlayabiliyorsun. Belki ustana gelen hediye düşük kalitedir bilemiyorum. Benim için babamın ürüne onay vermiş olması yeterli

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 11.11 de verdiğim siparişlerin bazıları haala görünmüyor. Bi çoğuna takilmadım ama bazı merak ettiğim, bekledigim parçalar için sipariş altından mesaj yazdım mağazaya. Ürünü takip edemediğimi verdikleri numaranin yanlis oldugunu soyledim. İtiraz edene tamam sen bilirsin bende sana 1 yildiz verecegim. İlgilendigin icin tesekkurler dedim. Gercek takip numarasini bulup gonderdiler. Ama seninki daha cok yakin tarih sisteme girilmemis olabilir. Hatta kargoya bile verilmemis olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

Kendime hesapta olmadan kucuk bir motor aldigim icin yeni siparisler geçtim.

Yarıotomatik zincir yaglama
    http://m.aliexpress.com/item/1286647...bilesitedetail

Daha once aldigimin aynisindan elcik isitma

http://m.aliexpress.com/item/3225911...bilesitedetail

Daha kibar daha nazik bir elcik koruma

http://m.aliexpress.com/item/3254206...bilesitedetail

Son olarak da zincir gerdirme işi yapan tansiyoner dedikleri zımbırtı..
    Bu zimbirtiyi daha onceler cok anlattim tamircime teknik resimini cizip projelendirip yapmasini istedim yapmadı hazir yapilmisini buldum aldim bende
    http://m.aliexpress.com/item/3236193...bilesitedetail

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Urunler birkac farkli kalitede, ilanları dikkatli incelediğinde farkı anlayabiliyorsun. Belki ustana gelen hediye düşük kalitedir bilemiyorum. Benim için babamın ürüne onay vermiş olması yeterli

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Benim 11.11 de verdiğim siparişlerin bazıları haala görünmüyor. Bi çoğuna takilmadım ama bazı merak ettiğim, bekledigim parçalar için sipariş altından mesaj yazdım mağazaya. Ürünü takip edemediğimi verdikleri numaranin yanlis oldugunu soyledim. İtiraz edene tamam sen bilirsin bende sana 1 yildiz verecegim. İlgilendigin icin tesekkurler dedim. Gercek takip numarasini bulup gonderdiler. Ama seninki daha cok yakin tarih sisteme girilmemis olabilir. Hatta kargoya bile verilmemis olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

Kendime hesapta olmadan kucuk bir motor aldigim icin yeni siparisler geçtim.

Yarıotomatik zincir yaglama
    http://m.aliexpress.com/item/1286647...bilesitedetail

Daha once aldigimin aynisindan elcik isitma

http://m.aliexpress.com/item/3225911...bilesitedetail

Daha kibar daha nazik bir elcik koruma

http://m.aliexpress.com/item/3254206...bilesitedetail

Son olarak da zincir gerdirme işi yapan tansiyoner dedikleri zımbırtı..
    Bu zimbirtiyi daha onceler cok anlattim tamircime teknik resimini cizip projelendirip yapmasini istedim yapmadı hazir yapilmisini buldum aldim bende
    http://m.aliexpress.com/item/3236193...bilesitedetail
    Şöyle birşey var il verdiğim 25.11 deki siparişim 3 günde kargoya teslim edildi olarak yazdı fakat dün gece de bir intercom siparişi verdim bu sabah kargoya teslim edildi yazıyordu Özetle ikisi de kargoya teslim edildi ama allahtan çok pahallı olmayan ve aciliyeti olmayan şeyler gelmezse de canımız sağolsun bekliyoruz bakalım

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bu sene sadece motosikletle alakalı 100ün üzerinde siparişim oldu gelmeyen olmadı. Kargosunu takip edemediklerim merak ettiğim bir ürün ise dediğim gibi satıcıyı tehdit ettim gerçek takip numarasini bulup verdi. Yada sallamadim hiç bi baktım geldi.. Yaani her halukarda geldi.

Motosikleti
    Bu sene sadece motosikletle alakalı 100ün üzerinde siparişim oldu gelmeyen olmadı. Kargosunu takip edemediklerim merak ettiğim bir ürün ise dediğim gibi satıcıyı tehdit ettim gerçek takip numarasini bulup verdi. Yada sallamadim hiç bi baktım geldi.. Yaani her halukarda geldi.
    nasıl tehdit ettin

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl tehdit ettin
    Daha önce birkaç defa anlattım ama yine anlatayım.
    Aliexpressde alisveris sonrasi verdiginiz feedbackler yani o yildizlar ve yorumlar mağazanın direkt olarak guvenilirligini etkilemekte. Fotografta gordugunuz urun icin daha once takip yapamadigimi verilen numaranin yanlis oldugunu soyluyorum. Numaranin yanlis olmadigini iddia ediyor. Daha sonra verdigi numara ile takip edemeyince bende saticiya 1 yıldız verecegimi konuyla ilgilenmedigini soyluyorum. Kendiside bana gercek numarayi bulup gonderiyor.

Normal sartlar altinda yapmam boyle birsey ama urun agir oldugu icin gumrukleme sorunu yasanabilir ekstra bir bedel cikabilir diye bu urunu gormem gerekiyordu.
    [COLOR="Silver"]

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Çantanın arkasındaki kırmızı far gibi olan yerlere motor çalışıren sürekli yanacak ve çakacak şekilde led ve çakar takmak istiyorum. Nasıl bir led ve çakar önerirsiniz? Neler almam gerekir ebay veya aliexpress linki verirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantanın arkasındaki kırmızı far gibi olan yerlere motor çalışıren sürekli yanacak ve çakacak şekilde led ve çakar takmak istiyorum. Nasıl bir led ve çakar önerirsiniz? Neler almam gerekir ebay veya aliexpress linki verirseniz memnun olurum.
    Sitede 'motocycle flash brake light' diye arama yaptığınızda modeller çıkıyor.

Flaşör modülü olan ürünleri seçecek olursan istediğin şekilde çakar hale gelmiş olur
    EthanHunt bunu beğendi.

Motosikleti
    Daha önce birkaç defa anlattım ama yine anlatayım.
    Aliexpressde alisveris sonrasi verdiginiz feedbackler yani o yildizlar ve yorumlar mağazanın direkt olarak guvenilirligini etkilemekte. Fotografta gordugunuz urun icin daha once takip yapamadigimi verilen numaranin yanlis oldugunu soyluyorum. Numaranin yanlis olmadigini iddia ediyor. Daha sonra verdigi numara ile takip edemeyince bende saticiya 1 yıldız verecegimi konuyla ilgilenmedigini soyluyorum. Kendiside bana gercek numarayi bulup gonderiyor.

Normal sartlar altinda yapmam boyle birsey ama urun agir oldugu icin gumrukleme sorunu yasanabilir ekstra bir bedel cikabilir diye bu urunu gormem gerekiyordu.
    http://i.hizliresim.com/v8a6W6.jpg[COLOR="Silver"]
    daha önce yazdıklarınızı görmemiştim hocam, teşekkür ederim.
    ona bende dikkat ettim, ebay de adam 400 bin satış yapmış, kendisinden 3 dolarlık malzeme aldım 45 gün oldu gelmedi, tekrar göndermesini istedim, lütfen kötü feedback bırakmayın diye yalvardı resmen

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)