Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Yurtdışı Alışverişleri- Taze Taze Ekipman Tercihleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus abi acerbis elcik korumalara bayıldım Drifte takacağım ama hangi ölçülerden sipariş etmem gerekiyor ? "7/8" 22mm olur sanırsam ?
    7/8 universal olculer oluyor. Sikinti olmaz sanirim.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yeni bir yakışıklı arkadaşla tanıştırayım sizi.

Şu gördüğünüz arkadaş

Paketlerin içinde standı yapışkanı vidası vs var.

Motorun kuyruğuna bağlattım ve onu da fren bağlantısıyla birleştirttim.

Frene bastığınızda önceden montaj sırasında ayarlamış olduğunuz mesafeye bir uyarı çizgisi koyuyor.

Tabiki sürekli her frene bastığımızda çalışmasını istemediğimiz için bir gizli anahtar ile istediğimizde bu ekstra uyarı lambasını açacağımız hale getiriyoruz.

Sisli havalarda kullanımı daha etkili olacaktır.

Arkadaşın linki de burada

(Linkini bulamadım, laser stop lamp falan yazarsanız çıkar sanırım, farklı desenli modelleri falanda olsa gerek)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Fotografta gordugunuz arkadas, gunluk hayatta powerbox kullananlar için biçilmiş kaftan. Yolda yolakta dagin basinda falan akunuz bitecek olursa powerbox yardimi ile akunuzu sarj etmenizi sagliyor.

Aha linki de burda
    usb erkek konnektör güç kaynağı adaptör kablosu 60 cm
    http://s.aliexpress.com/v6zaaAvI

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Faydalı cihaz, ancak Türkiye de bizim öküzleri daha da agresif hale sokmasın. aha one laa deyip yakından bakmak isterken arkadan girebilirler

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faydalı cihaz, ancak Türkiye de bizim öküzleri daha da agresif hale sokmasın. aha one laa deyip yakından bakmak isterken arkadan girebilirler
    Yaklaşıp bakmak isteselerde farkedebilecekleri boyutta bir urun degil ama, motosikleti kullanan arkadasin soyledigi uzere isiklarda durunca arabadan inip gelip ne oldugunu soranlar olmaktaymis. Epey dikkat cekici

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    İyi aksamlar ve merhaba. Öncelikle burda ki bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim bende komine markası kullanmak istedim için sizin yorumlarınızı çok faydali olduğunu düşünüyorum Kullandığınız pk 716 pantalon ile ilgili bir kaç şeyi öğrenmek isterim öncelikle uzun kullanım imkânınız oldu ise birkaç kelime ile özetler misiniz sonrasında ise hangi bedeni sipariş verdiniz .sizin bel ve kalça ölçülerinizide yazarsanız bende sipariş vermeden önce karşılaştırmak isterim .boyum 1.76 bel ve kalça 96 cm .satici 3XL önerince sipariş onayı öncesi sizede danışmak istedim selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Pantalon için kullandığın bedeni yazmışsın üstat sonradan fark ettim XL olarak belirtmişsin, ama yine de bel ve kalça ölçüsünü belirtme şansın varsa sevinirim.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı balluf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar ve merhaba. Öncelikle burda ki bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim bende komine markası kullanmak istedim için sizin yorumlarınızı çok faydali olduğunu düşünüyorum Kullandığınız pk 716 pantalon ile ilgili bir kaç şeyi öğrenmek isterim öncelikle uzun kullanım imkânınız oldu ise birkaç kelime ile özetler misiniz sonrasında ise hangi bedeni sipariş verdiniz .sizin bel ve kalça ölçülerinizide yazarsanız bende sipariş vermeden önce karşılaştırmak isterim .boyum 1.76 bel ve kalça 96 cm .satici 3XL önerince sipariş onayı öncesi sizede danışmak istedim selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Pantalon için kullandığın bedeni yazmışsın üstat sonradan fark ettim XL olarak belirtmişsin, ama yine de bel ve kalça ölçüsünü belirtme şansın varsa sevinirim.
    Ben mu mesaji kacirmisim pardon.

Urunu uzun süre kullanma şansım olmadı. Hatta henüz kullanma şansım bile olmadı o yuzden kullanıcı yorumu yapamayacağım. Beden konusuna gelince ben bel ve kalça ölçülerimi almadım hiç ama 3xl de cuval gibi olacaktir. 180 boy 75 80 kg arasinda birini bul. Bi bak olculerine. Zaten standart paketiz biz mezuro yok walla olsa ölçecem

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Eyvallah sıkıntı yok , beden ölçüsü için bende sizin gibi düşündüm, önce sizin alışveriş yaptığınız satıcı ya beden ölçüsü tavsyesi için danıştım , fakat cevap vermeyince diğer bir satıcıya ulaşıp tavsiyesini aldım , iki kere sormama rağmen 3x diyincede kararsız kaldım açıkçası.yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir yakışıklı arkadaşla tanıştırayım sizi.

Şu gördüğünüz arkadaş

http://i.hizliresim.com/L1Xap0.jpg

Paketlerin içinde standı yapışkanı vidası vs var.

Motorun kuyruğuna bağlattım ve onu da fren bağlantısıyla birleştirttim.

Frene bastığınızda önceden montaj sırasında ayarlamış olduğunuz mesafeye bir uyarı çizgisi koyuyor.
    http://i.hizliresim.com/orag0q.jpg

Tabiki sürekli her frene bastığımızda çalışmasını istemediğimiz için bir gizli anahtar ile istediğimizde bu ekstra uyarı lambasını açacağımız hale getiriyoruz.

Sisli havalarda kullanımı daha etkili olacaktır.

http://i.hizliresim.com/knakOm.jpg

Arkadaşın linki de burada

(Linkini bulamadım, laser stop lamp falan yazarsanız çıkar sanırım, farklı desenli modelleri falanda olsa gerek)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Fotografta gordugunuz arkadas, gunluk hayatta powerbox kullananlar için biçilmiş kaftan. Yolda yolakta dagin basinda falan akunuz bitecek olursa powerbox yardimi ile akunuzu sarj etmenizi sagliyor.

http://i.hizliresim.com/zr1ynB.jpg

Aha linki de burda
    usb erkek konnektör güç kaynağı adaptör kablosu 60 cm
    http://s.aliexpress.com/v6zaaAvI
    Bu lazer stop ürününü gördüm ancak trafikde ceza durumu yaratırmı düşüncesi ile çekimser kaldım sipariş etmedim.Aslında orjinal bir düşünce ve arkadaki aracın hem dikkatini çekip hemde geri planda kalmasını sağlayacak bir teknoloji ama bu tür aksesuarların trafikde kullanabilirliğini araştırmak lazım.Yani 5-10 dolara aldığınız bir ürün için yüklü ceza faturası ödemekde hoş olmaz.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu lazer stop ürününü gördüm ancak trafikde ceza durumu yaratırmı düşüncesi ile çekimser kaldım sipariş etmedim.Aslında orjinal bir düşünce ve arkadaki aracın hem dikkatini çekip hemde geri planda kalmasını sağlayacak bir teknoloji ama bu tür aksesuarların trafikde kullanabilirliğini araştırmak lazım.Yani 5-10 dolara aldığınız bir ürün için yüklü ceza faturası ödemekde hoş olmaz.
    Bu olasiligi dusunerek gizli kontak ile baglattim. Istedigim zaman kapatabilme sansim var.

İllegalRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet bir gün..
    Aldığın sj4000 aksiyon kamerası çakma başkan.Orjinal kameraların altlarında SJCAM yazıyor.Sahtelerde yazmıyor.çok büyük bir cezası olduğu için.

2 günlüğüne indirime girmiş orjinalı (62 dolar-180 TL): http://tr.aliexpress.com/item/1080P-...ilNewVersion=2

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İllegalRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığın sj4000 aksiyon kamerası çakma başkan.Orjinal kameraların altlarında SJCAM yazıyor.Sahtelerde yazmıyor.çok büyük bir cezası olduğu için.

2 günlüğüne indirime girmiş orjinalı (62 dolar-180 TL): http://tr.aliexpress.com/item/1080P-...ilNewVersion=2
    Zaten orjinal ürün olmadığını belirtmiş arkadaş,

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Hortlatalım şu konuyu Komine ceketler ilgimi çekmeye başladı

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Doların son hareketlerinden sonra aliexpress icinde bile fiyatlari kurcalamaya basladik ne yazikki

Motosikleti
    Hero Hunk
    Merhaba yususus hocam, bütün mesajları okudum ancak gözümden mi kaçtı bilemiyorum. Komine eldivenler için güvenilir diyebileceğiniz satıcılar hangileridir?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)