Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sürüşte Müzik Dinlemek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR
    Al bir de burdan yak

Kuryelik yapan birisi olarak vazgeçilmezimdir başka türlü bütün gün trafik ve insanlar çekilmiyor. Herkes bu duruma fazlaca karşı, ben tek kulağıma kulakiçi kulaklık takıyorum hem müziğimi hemde trafikte ki her türlü sesi rahatça duyuyorum. Size önerim uzun süreli sürüşler yapıyorsanız; Bir tane mandallı mp3 çalar alın kemer kayışına takın, kulaklığıda tişörtün içinden salın (ki oraya buraya takılmasın) açın müziğinizi takın tek kulağınıza oh mis . Yalnız bu işin tek kötü tarafı var ki buda çok önemli, müzik direkt beyne vurduğu için sizi kontrol altına alıyor aynı zamanda adrenalinden dolayı refleksler ve dikkat artıyor ama gereksiz risklere sokuyor, bir iki kaza atlatınca kontrolü tamamen elinize alıyorsunuz tabi (bir musibet bin nasihate bedeldir.). '' Müzik ve Motosiklet Sürmek '' iki mükemmel haz yan yana olunca orgazm oluyor insan . Müzik olarak deep&tropical house vb. müzikler dinlerseniz daha tatlı oluyor, rüzgara bırakıyorsunuz kendinizi

Şunuda şuraya bırakayım

Sokollu, çiko-0, Pekbipicadam ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben nedense çok rahatsız oluyorum.

1 kez denedim 2 km. sonra kulaklığı çıkardım tekrar.

Gerçi bu motosiklet ile alakalı değil sanırım, hayatımda televizyon açıkken, müzik çalarken uyuyabildiğimi hatırlamıyorum. Çok rahatsız eder beni.

Ama şöyle bir durum da var, bazı şarkılar var ki, böyle atlayıp o gaz telini koparana kadar asılasım geliyor gaza Tofaş gençliği gibi
    umutk bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    kaska intercomu taktığımdan beri çarşıda 10 dakka dolansam bile müzik açıyorum. sürekli motor sesi, trafik sesi duymaktansa hafif de olsa müzik beni rahatlatıyor.
    umutk bunu beğendi.

malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Sürekli yaptığım durumdur. Çok keyifli önerilir. Bir de dubstep trap vs dinlerseniz gaza gelmemeniz imkansız.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Dostum sana benim playlist'i atim böyle parçalar seviyosun madem ihtiyacın olur

TIKLA
    umutk bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Mandal mp3 player ne gerek var tak interkomu ver coşkuyu telefondan istediğin gibi şarkı değiştir kaskın yanından tek tuşla

Ben EDM ve Dubstep dinlerim genellikle, bi yere çok geç kaldıysam ve biraz hızlı sürmem gerekiyorsa tempo için ona göre şarkı ayarlarım ama iki adımda olsa müziksiz yol almam, aksine daha da dikkatli olmamı sağlıyor diğer araçları duymadığım için gözler sürekli aynalarda ve sağımda solumda oluyor ciddi ciddi müziğin sürüşümü geliştirdiğini düşünüyorum.

Bu aralar buna taktım daha rahat 2 hafta bıkana kadar dinlerim.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    biri dubstep mi dedi?

PAYLAŞIN!!! arşivimi genişletmem lazım!

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    MEsajım bulunsun, güzel müzikler çıkacak gibi.
    Tek kulaklık akar.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    müzik dinlemenin güzel bir şey olduğunu uzun yolda anlamış biri olarak insanı biraz da olsa sabırsız yaptığı kanısındayım. tempodan mıdır nedir gaz açma isteği artıyor. allahtan gaz açınca tepki veren bir motorum yok. ben gazı açıyorum o banane diyip fıtı fıtı gitmeye devam ediyor. anlaşıyoruz bu arada bluetooth'lu intercomların çin işi bile müzik için fazlasıyla iş görüyor.
    umutk bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    trafik isiklarinda sag donerken hizla girince devriliyorum, insanlar yardima kosuyor trafik durmus araclarindan inen gelenler var yanima, motor ilerde ben asfaltta suruklenmis taklalar atmisim, biri ambulans cagiralimmi diyor hala anlayamiyorum neler oldugunu ve lanet olsun sezen aksu caliyor bangir bangir kapatamaiyorum caliyor caliyor...
    k_ayhn, AliCem Yener, RAMİREZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    intercom yüzyılın icadı herkese tavsiye ederim.
    -Telefona cevap verirsin konuştuğun kişi motor kullandığını bile anlamaz ses filitreleri sayesinde
    -Müzik dinlersin yoldayken müziği durdur ileri geri herşeyi yaparsın.
    -Arkadaşının intercom ile yanyana oturur gibi konuşa konuşa gidersin.

Geçen haftalarda istanbul-izmir çeşme - çanakkale yaptık yol boyunca muhabbet gırgır şamatayla geçti

Parasını sonuna kadar hak ediyor bence

Satın alma linki

http://tr.aliexpress.com/item/newest...74_75,201409_3
    YouSuffer bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR
    Varsa tavsiye parcalar paylasalim arkadaslar
    Benimle ayni fikirde olan insanlarin olmasi ne guzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -Telefona cevap verirsin konuştuğun kişi motor kullandığını bile anlamaz ses filitreleri sayesinde[4/URL]
    Gündelik veya uzun yollar için gerçekten güzel ama benim gibi kuryelik yapanlar çok sıkıntı çeker. Kaskı çok tak çıkar yapıyorum, motorun üzerinde bırakıyorum vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mandal mp3 player ne gerek var tak interkomu ver coşkuyu telefondan istediğin gibi şarkı değiştir kaskın yanından tek tuşla
    Dediğim gibi kask tak çıkar bir hafta dayanmaz o ürün bana
    Dinlemekten bıktıklarınıda yazabilirsin çekinme )

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    madem olay parça tavsiyesine döndü, bu da duptıs duptıs sevenler için gelsin

bu da sakin birşeyler sevenler için;

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Müziği olsun, montajı, klipleri olsun şu iki video çok hoşuma gidiyor; motosiklete binen herkes izlemeli bence:

Salih_T bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gothic metal dinliyorsanız pek tavsiye etmem. Ara ara kamyonun altına giresi geliyor insanın.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Benim motor yok ama müzik her şeye güzel gidiyor. Ben genellikle The white buffalo, Jack savoretti soldiers eyes gibi, bonjovi o tarz şarkıları seviyprum uzun yolda arabayla (motor yok mahlesef :( ) Giderken falan çok iyi giden şarkılar ve i sa hiç bıkmıyor. 4 aydır bu müzik türünü seviyorum ve hiçbir şarkısından bıkmadım. Ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı varsa açın dinleyin bu şarkıları su gibi eritiyor. İyi günler
    Iron&Road bunu beğendi.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    ben müzik dinlersem yolda kesin geberirim girerim bir yere zaten dikkat eksikliği var

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    -Telefona cevap verirsin konuştuğun kişi motor kullandığını bile anlamaz ses filitreleri sayesinde
    -Müzik dinlersin yoldayken müziği durdur ileri geri herşeyi yaparsın.
    -Arkadaşının intercom ile yanyana oturur gibi konuşa konuşa gidersin.

Geçen haftalarda istanbul-izmir çeşme - çanakkale yaptık yol boyunca muhabbet gırgır şamatayla geçti

Parasını sonuna kadar hak ediyor bence

Satın alma linki

http://tr.aliexpress.com/item/newest...74_75,201409_3
    Abi üründen memnun musun, ben de alayım diyorum.

Ayıca, bu üründen 2 tane mi almak lazım artçı ile konuşmak için yoksa 2 kişilik set mi bu?
    Ona göre 2 adet sipariş edeceğim.
    Kaç günde geldi?
    Kaska montajını kendin mi yaptın, bir yere mi yaptırdın?

Edit: Evet, ürün 1 adetmiş, artçı ile konuşmak için 2 adet sipariş etmek gerekiyormuş.
    UNdocab bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Hem trafiği hemde müziği duymak için tek kulaklık kullanıyorum.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Benim kaskımda bluetooth 'lu yolda müzik dinlemek çok keyifli ben sesini çok fazla açmıyorum yoksa korna sesleri duyulmuyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)