Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün başıma gelen olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar bugün saat 16 sularında herzamanki kullandığım ana yolda ilerlerken 250 metre kadar ilerde
    Yunus polislerin ve trafik polislerin motosikletleri çevirdiğini görür görmez hemen geldiğim yöne dönerek ters seritten kaçmak istedim motorumun plakası olmadığı için fakat kaçtığım yönde motorlu yunusu görünce ve benim niyetimi anlayınca kıskıvrak yakaladı beraberce ekiplerin yanına gittik motoru sağa çektikten sonra kontağı benim almama bile fırsat vermeden direk kendisi aldı ve bana motordan inde motorunu bağlayalım dedi ve üst araması yaptıktan sonra kimliğimi istedi çıkarıp ehliyetimi verdim ehliyetimi kontrol ettikten sonra ehliyetin var olduğu halde neden kaçıyorsun diye sordu bende motorum hala plakasını çıkaramadığımı ve trafik polisi görünce kaçmayı sadece alışkanlık haline getirdiğimi soyledim kontağımı bana teslim ederek birdaha kaçma GİRER sana dedi bende teşekkür ederek motoruma binip uzaklaştım.

Edit:,mobilden yazdığım için yazım hataları affola.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kasksız apaçiler varken beni niye çeviriyorsunuz deseydiniz. Forumun en büyük savunması....
    Iron&Road bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Plakanı en kısa sürede çıkart. Herkes gergin zaten; bir de plakasız tüm dikkatleri üstüne çekmenin gereği yok.
    montrello bunu beğendi.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Düzgün izahını yaptığın ve mantıklı açıklamak olduğu zaman çok ekstrem bi insana gelmediysen yardımcı oluyorlar. Bu kadar korkmana gerek yok.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    polis memuru arkadaş adam gibi davranmış hatta sana iyilik bile etmiş...şanslı günündeymişsin plakasız diye ceza yazsaydı noolucaktı?

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Araç bağlamak ile hiç biri uğraşmak istemiyor.
    Kağıt kürek evrak olayı çok fazla sizde biraz alttan alırsanız genelde iyi niyeti gören bırakıyor..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Şasi noyu / ruhsatı kontrol etmeden bıraktıysa, ya da kontrol etti diyelim yine de bıraktıysa polis suçludur.

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasi noyu / ruhsatı kontrol etmeden bıraktıysa, ya da kontrol etti diyelim yine de bıraktıysa polis suçludur.
    Haklısın ama motorun 2015 model olduğunu ve plakayı hala çıkaramadığımı tatlı bir dille anlattım sorun çıkarmadı lakin ehliyetim olmamış olsaydı ozaman gözümün yaşına bakmazdı.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Benim plaka dusecek sekilde kirildi bende sokup selenin altina zar zor sıkıstırdım suanda yenisini cikaracak maddi durumum ve ugrasacak zamanim yok herhangi bir cevirmede plakayi cikarir gosterir durumu anlatirim.

Merhaba arkadaşlar daha önce böyle bir konu açtığımdan yeni bir konu açmak istemedim.... Konum ise:
    Bugün işe giderken
    Tali yoldan ana yola tam kontrol etmeden birden geçmek istedim.. göremediğim bir araba normal hızla ön lastiğime çarpması sonucunda tampon altındaki davlumbaz kırılıp düştü benim motorumun ise jantı kırıldı ve ön düzeni yamuldu fakat bunlara rağmen motoru devirmedim.. neyse ki vurduğum arabanın sahibi bayan bir öğretmendi. Araçtan hemen inerek iyi misin diye sordu iyi olduğumu ve bu hatadan dolayı özür dilediğimi belirttim. Kendisi ise gayet mütevazi bir şekilde lütfen dikkat edin sonuçta motosiklet kullanıyorsunuz dedi ve hiç bir masraf talep etmeden gitti.. bende bu durumu vicdanıma yediremeyip olaydan iki saat sonra semtteki okula giderek öğretmeni buldum.. lütfen aracın masrafı neyse karşılamak isteğimi belirttim çünkü hatalı olan benim dedim kendisi ise sizin Bu dürüstlüğünüze karşı hiç bir masraf talep etmiyorum ve siz iyiseniz bu benim için yeterli dedi..az olsa dünyada hala iyi insanlar var..
    VESPERA bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    İstersen konu açacağın zaman hep buradan devam et...
    SAZMAN bunu beğendi.

Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar daha önce böyle bir konu açtığımdan yeni bir konu açmak istemedim.... Konum ise:
    Bugün işe giderken
    Tali yoldan ana yola tam kontrol etmeden birden geçmek istedim.. göremediğim bir araba normal hızla ön lastiğime çarpması sonucunda tampon altındaki davlumbaz kırılıp düştü benim motorumun ise jantı kırıldı ve ön düzeni yamuldu fakat bunlara rağmen motoru devirmedim.. neyse ki vurduğum arabanın sahibi bayan bir öğretmendi. Araçtan hemen inerek iyi misin diye sordu iyi olduğumu ve bu hatadan dolayı özür dilediğimi belirttim. Kendisi ise gayet mütevazi bir şekilde lütfen dikkat edin sonuçta motosiklet kullanıyorsunuz dedi ve hiç bir masraf talep etmeden gitti.. bende bu durumu vicdanıma yediremeyip olaydan iki saat sonra semtteki okula giderek öğretmeni buldum.. lütfen aracın masrafı neyse karşılamak isteğimi belirttim çünkü hatalı olan benim dedim kendisi ise sizin Bu dürüstlüğünüze karşı hiç bir masraf talep etmiyorum ve siz iyiseniz bu benim için yeterli dedi..az olsa dünyada hala iyi insanlar var..
    özet geçiyorum kadının kullandığı arabanın ya trafik sigortası yok yada kadının ehliyeti yok iyi insan mı ? haha :D
    ölü adam ve gSol bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    şanslı günündeymişsin ortamın karışık olduğu bir zamanda polisi görüp plakasız motorla kaçmak istemen büyük hata başına her şey gelebilirdi. bana kalırsa bütün kurallara uy çünkü hayatta bir yanlış ( sana göre ufak zararsız olsa bile ) bütün doğruları götürür.

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Alıntı cebra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özet geçiyorum kadının kullandığı arabanın ya trafik sigortası yok yada kadının ehliyeti yok iyi insan mı ? haha :D
    süper bir tespit
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)