Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yattı benim garibim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar ve abiler, bugün mutlu olmamın umursamazlığı ile motoru isteyen bir dostuma 'al hade al yarın yola gidiyon son zaten' diyip anahtar vermem sonucu saniyler ve metreler içinde motorumu yatırmış bulundu sağolsun.

Olay şu, arkadaş motora oturur,nasıl becerdiyse hataağğ diye kontrolsüz biçimde kalkar, kaldırım görünce ön fren kitleyip motoru sağa yatırır.Neyse ki sporcuyuz da kütt diye tam devrilmeden yarıda tuttu motoru. Birkaç cm sürüklenmiş de olabilir 5 metre ve 5 saniye içinde olduğu için kafam tam basmadı ne yaşadığımı. Neyse ben yanına koşup kontağı kapadım o arada kaldırdı motoru. Önce arkadaşa baktım ayağında falan sıkıntı var mı diye.(Malum ayağı motorun altında kalanları okuyoruz) Sonra motora da baktım sadece alt grenajın köşesinde çizikler ve ön grenajın köşesinde mercimek kadar mi sürtünme izi var. İlk marşta çalışmadı ikinciyi biraz uzun basınca çalıştı ve görünürde sorun yok. Umarım sabah kalktığımda bir sürprizle karşılaşmam çünkü sabah ilk iş muayeneye götürmekti...

Şimdi asıl merak ettiğim konu şu, ben daha bu motorla düşmedim ama motor bensiz düştü. Son durak mantığıyla yatış sıram kaymış mıdır ? Kaydıysa caiz midir? Ya da motor düşmeyecek ama ben mi düşecem var mı bir kuralı
    Mr.[T] ve kızıl şeytan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    O motor bugün yatacakmiş.sen sirani savdin bence
    ulassscannn bunu beğendi.

Motosikleti
    4. motor Honda
    hahahh son durak mantığı iyimiş
    ulassscannn bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ulassscannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi asıl merak ettiğim konu şu, ben daha bu motorla düşmedim ama motor bensiz düştü. Son durak mantığıyla yatış sıram kaymış mıdır ? Kaydıysa caiz midir? Ya da motor düşmeyecek ama ben mi düşecem var mı bir kuralı
    aklım karıştı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Şimdi motor düşmüş fakat sen düşmemişsen motor düştüğü için sende düşmüş sayılırsın, bu motorla sıranı savdın demektir. Eğer ileride hiç düşmemiş motor alırsan düşmemiş motor+düşmemiş sürücü işleminden mutlaka düşeceksin anlamı çıkar.

Yani ya sende düş yada bir daha düşmemiş motora binme. Matematik böyle diyor, ben onun yalancısıyım

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    2015' den hort

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Hort da olsa yazıcam
    Motora kaymış bişey var. Bu süre içinde de seni merak ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)