Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LİBADİYE DEN MOTORUM ÇALINDI ......

Motovento
    REKLAM ALANI
    sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    11/09/2015 Akşamı Libadiye Üsküdar da oturduğum apartmanın yan tarafındaki her zaman bıraktığım üç basamakla çıkılan balkon tarzı yerden motorum çalındı Haliloğlu Petrol ün karşısında oturuyorum bilen bilir 24 saat aktif bir yerdir ben gayet güvenli biliyordum siz siz olun bütün önlemlerinizi alın.....
    Yamah YBR 2012 gri renk ön koruma motor koruma ve arka çanta demiri ve kappa k30 çanta mevcut Plaka 34 JE 2297....
    Tel 05432207920

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Çok geçmiş olsun. Kaskosu olmayan her motorcunun korkulu rüyası.
    Çift disk kilit ile güvendiğim yerlere bırakıyorum. Yoksa gitmiyorum bile gideceğim yere. Gece zaten kapalı garaj var. Allah korusun.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    tekrar çok geçmiş olsun kemal abi inşallah bulunur bi şekilde

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam Geçmiş olsun , İnşallah kısa sürede bulunur , bende de ybr125 var , nasılsa kimse bulaşmaz diye disk kilidi ile bırakıyorum.Ekstra bir koruma var mıydı ? Nasıl olmuş ?

Motosikleti
    Nc 750 x
    herkeze teşekkürler 5 yıldır oraya motor bırakırım yan tarafadaki demire kitlerdim genelde bu sefer yağmur yağarsa üstten su almasın dedim sadece gidon kilidi ile kilitli idi..

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Geçmiş olsun, inş. bulunur.
    Daha hızlı yayılması için http://www.altinelbiseliadam.com/cal...osiklet-hatti/ buraya da ekleyeblirsiniz.

MASTER_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750 X DCT
    gecmis olsun

umarim bulunur...yakindaki guvenlik kameralarini arastirin...saat araligi belli ise kesin bir sonuc cikar

saygilarimla

Motosikleti
    Nc 750 x
    Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, inş. bulunur.
    Daha hızlı yayılması için http://www.altinelbiseliadam.com/cal...osiklet-hatti/ buraya da ekleyeblirsiniz.
    zaten ekledim hocam bekliyoruz bakalım teşekkürler ilgine

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hocam takip ediolar malesef, onlar gözüne kestirmiştir zaten, hırsız herifler... geçmiş olsun...

Motosikleti
    Nc 750 x
    Alıntı MASTER_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun

umarim bulunur...yakindaki guvenlik kameralarini arastirin...saat araligi belli ise kesin bir sonuc cikar

saygilarimla
    teşekkürler polisler le baktık ama pek iç açıcı birşey yok açılar ters

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım eğer izin verirsen facebook , motosiklet grupları vs bu çalıntı ilanını yayınlamak isterim. Belki gören , duyan olur haber verirler. Allah emek hırsızlarının belasını versin ne diyim.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Geçmiş olsun. Ancak gidon kilidiyle bırakmak bariz gel motoru götür demek maalesef bu şerefsizlere gore.

Kendi önlemlerim :
    Taşındım 2 ay önce motoru koyabileceğim bahçesi olan ev buldum baya aradım.
    Motoru demire kitliyorum.
    Disk kilidi takiyorum.
    Branda örtüyorum.
    Alarmı açıyorum.

3 Senedir kullanıyorum , 1 gün bile bunların biri olmadan motorumu dışarıya bırakmadım. Bıraksam uyuyamam.

Bunları yapmak 5 dakika. Günde ac kitle 10 dk sürer maximum.
    isuzuki bunu beğendi.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ancak gidon kilidiyle bırakmak bariz gel motoru götür demek maalesef bu şerefsizlere gore.

Kendi önlemlerim :
    Taşındım 2 ay önce motoru koyabileceğim bahçesi olan ev buldum baya aradım.
    Motoru demire kitliyorum.
    Disk kilidi takiyorum.
    Branda örtüyorum.
    Alarmı açıyorum.

3 Senedir kullanıyorum , 1 gün bile bunların biri olmadan motorumu dışarıya bırakmadım. Bıraksam uyuyamam.

Bunları yapmak 5 dakika. Günde ac kitle 10 dk sürer maximum.
    Barkın abinin motoru da bahçe içinden kilitliyken çalınmıştı yine de çok dikkatli ol arkadaşım bahçeye çok güvenmemek lazım.

Motosikleti
    Nc 750 x
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eğer izin verirsen facebook , motosiklet grupları vs bu çalıntı ilanını yayınlamak isterim. Belki gören , duyan olur haber verirler. Allah emek hırsızlarının belasını versin ne diyim.
    tabiki sevinirim ilgine de teşekkür ederim

Alıntı sarikemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki sevinirim ilgine de teşekkür ederim
    Rica ederim hocam ne demek hemen paylaşıma başlıyorum.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abinin motoru da bahçe içinden kilitliyken çalınmıştı yine de çok dikkatli ol arkadaşım bahçeye çok güvenmemek lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=QDoLQNf6gGc
    Tabiki çalınabilir ben kesinlikle farkındayım zaten. Ama daha yapabileceğim bir şey yok maalesef. Brandayi açmaya çalışsa alarm öter. Kilitler brandanin altında. Kilitleri kesmeye çalışsa yine alarm öter. Bir de bizim bahçeye motoru koyarken motor genişliğinde demir çit kapilarindan ( 2 tane ) geçmek gerekiyor. Basamak da var kapıda ayni zamanda. Ben zor girip çıkıyorum. Odam da motorun hemen üstü 3 metre. Alarm çalsa camdan atlarım üstüne valla )

Ancak,
    Çalınır mi çalınır. Biri kafaya taksa gemileri yaksa , planlı programlı götürür belki. Ama benim motorla uğraşana kadar daha dışarda sürüyle götürülecek motor var. Gidon kilidi ile bırakma da maalesef bu sınıfa giriyor.

Herkes dikkatli olsun. Usenen adam hayati boyunca kaybetmeye mahkumdur. Alarm takin , zincir disk kilidi takin. 50 lira için binlerce liralık alet riske edilir mi ?
    oguzhan6161 bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Çok geçmiş olsun oraya yakın oturuyorum sanırım TP'nin karşısı. Oraya yakın bir yerden de benim arkadaşımın CBR'ı nı çaldılar bu sene.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki çalınabilir ben kesinlikle farkındayım zaten. Ama daha yapabileceğim bir şey yok maalesef. Brandayi açmaya çalışsa alarm öter. Kilitler brandanin altında. Kilitleri kesmeye çalışsa yine alarm öter. Bir de bizim bahçeye motoru koyarken motor genişliğinde demir çit kapilarindan ( 2 tane ) geçmek gerekiyor. Basamak da var kapıda ayni zamanda. Ben zor girip çıkıyorum. Odam da motorun hemen üstü 3 metre. Alarm çalsa camdan atlarım üstüne valla )

Ancak,
    Çalınır mi çalınır. Biri kafaya taksa gemileri yaksa , planlı programlı götürür belki. Ama benim motorla uğraşana kadar daha dışarda sürüyle götürülecek motor var. Gidon kilidi ile bırakma da maalesef bu sınıfa giriyor.

Herkes dikkatli olsun. Usenen adam hayati boyunca kaybetmeye mahkumdur. Alarm takin , zincir disk kilidi takin. 50 lira için binlerce liralık alet riske edilir mi ?
    Çok doğru hocam. Camdan atlarım lafına baya güldüm valla güldüm ama ben de atlarım alana kadar neler çekiyoruz gökten para yağmıyor hiç birimize.

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    hacı abi resmini paylaş da görelim motoru belki gören tanıyan çıkar geçmiş olasun

Motosikleti
    Nc 750 x
    Alıntı coogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı abi resmini paylaş da görelim motoru belki gören tanıyan çıkar geçmiş olasun
    Sağolasın ama inan motorun hiç resmi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun oraya yakın oturuyorum sanırım TP'nin karşısı. Oraya yakın bir yerden de benim arkadaşımın CBR'ı nı çaldılar bu sene.
    Tam karşısı doğrudur size de geçmiş olsun ama elden birşey gelmiyor inşallah bulunur ne diyelim insan maddi tarafından ziyade motorsuz kalmaya üzülüyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)