Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

planet markası hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar eskiden 90 lolarda planet diye bir marka vardı sağlamda motorlardı 350cc 600cc arasında modelleri vardı bu motrlar hayla satılıyormu piyasada hiç denk gelmedim şimdi birden aklıma geldi nedense

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İJ markasının bir modeliydi Planet'ler. Ve cidden çok sağlamlar, hala kullanan birçok kişi var.
    Rus malı bu motosikletlerden VOGGY hala kullanıyor, ulaşıp kendisinden daha detaylı bilgi alabilirsin istersen.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    planet ij modelleriyle özellikle doğuda hala satılıyor ve kullanılıyor (genellikle javayla karıştırılır) ve genellikle doguda sepetli olarak kullanılıyor dediğniz gibi çok sağlam motorlardır ama biraz fazla yakar, ben de motor kullanmayı 71 model 350 lik bir planette ögrendim sesi de çok iyidi o zamanlar

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş günümüzde derbi diye bi marka çıktı bunun sitesi planetderbi.com acaba derbi ylebi bahlantısı var galiba

Motosikleti
    Artık Yok...
    yok hocam bu farklı ama planetin yeni modlelleri gayet iyi gerek görüntü gerek performance sağlamlık açısından çin motoru alınıcağına düşünülebilir

600 luk planet oldumu hic?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yok daha 535 de kaldı...Yetişir merak etme....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eskiden 90 lolarda planet diye bir marka vardı sağlamda motorlardı 350cc 600cc arasında modelleri vardı bu motrlar hayla satılıyormu piyasada hiç denk gelmedim şimdi birden aklıma geldi nedense
    alacak olursan yardımcı oluruz ama tavsıye etmem
    bıraz abez kacar 2 ay once 2001 modelını sattık(1.150 ytl)( 250 cc) bızde vardı genellıkle adana ve cevrelerınde cok kullanılan bı motor.genellıkle sepetlı kullanılıor cok saglam ve 1. viteste cıkmam dıyecegı yer yok
    saygılarımla
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

Motosikleti
    ij56 planet 1970, jawa oger 350cc 1953, jawa perak
    bendede 70 model bi ij56 planet var plakasız ama pek kullanamıyorum ) jawalar daha güzel ama gara jawam yetiyor bana 1953 perak var git gel yapmamıza yetiyor işte )

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Bende var. Aldığıma pişman oldum. Çıkarmadığı sorun kalmadı. Beş para etmez demir yığını. Alıp uğraşana Allah sabır versin.

Motosikleti
    ij56 planet 1970, jawa oger 350cc 1953, jawa perak
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende var. Aldığıma pişman oldum. Çıkarmadığı sorun kalmadı. Beş para etmez demir yığını. Alıp uğraşana Allah sabır versin.
    usta valla bendede varda nereden baksan planetle bim km yol yaptım tık demedi ama aldıktan sonra bi 250lira felan masraf çıkardı bana sonra tık yok hala

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Planeti aldığımdan beri 1500km oldu. 400 lira masraf çıkardı. Hala sorunları devam ediyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler