Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne olacak bu istanbulun kahrolası trafiği.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olay araba veya motordan ibaret değil. Sen toplu taşımaya adam akıllı düzenlemeler getirmezsen millet de girer 10 senelik borca alır arabasını.

Ağustos ayının o pis sıcağında, ağzına kadar dolu olan cevizlibaģ metrobüs durağında tam 25 dakika metrobüs beklemiştim. Ve o günden sonra motor almaya karar verdim. Trafik nedeniyle aracımı bırakıp toplu taşımaya, toplu taşımanın daha berbat olması sebebiyle motora yönelmiş durumdayım.

Ben sadece bir örneğim bu konuda. Benim gibi yüzlerce, binlerce insan toplu taşımaya tövbe edip bu tip çözümlere başvuruyor.
    mehmetenis, xawa ve mgora bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Dün Sarıyer'den etilere metro kullanmadan bi gideyim dedim... Demez olaydım. 40 dk lık yol 2.5 saatte tamamlandı. Bu trafik normal değildi söyleyeyim. Trafikte sıkışmış bol motosikletli gördüm. Sıkışmayanlar sadece bisikletli ve sukutırlı kişiler :D bide akmerkezin orada yürürken bi motosikletli ile göz göze geldim. Güzel motormuş diyiverecektim ki yüzünde trafikten bayılmış kızgın bir ifade vardı. Yürügitlan işine (yumuşatılmış ) demesinden korktum. Diyemedim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Trafik normal değil gibi ama hep böyle sürekli artıyor. Ben daha büyük motora geçince artık e5teki kıyı köşeden rahat gidemez oldum tem i tercih ediyorum. Emniyet şeridi enazından durmadan gidiyorsunuz

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Artık zevk almaya bakıcaz napalım. Motorum scooterın yarısı kadar. Hatta plakadan daha ince olduğundan trafik sıkıntısı pek çekmiyorum. Hatta hiç çekmiyorum. :D

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı isuzuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidonu yükseltip milletin aynalarına takılma derdi olmayan supermoto kullanıcılarına sormak lazım nasıl keyifler
    Yolda aradan geçecek olsam mutlaka iki araba aynalarını hizalıyor. Supermoto alsam iki minibüs yan yana gelir, öyle bir şansım var.
    Darkfriairs ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Trafiğin çözümü yok malesef. Ne kadar çok insan olursa o kadar da çok araç oluyor. Sürekli göç alan şehre her ay yeni şerit eklesen bile trafiği çözemezsin. Moskova istanbuldan kalabalık ender şehirlerden. Moskova yıllar önce pes etmiş. Artık fazladan yol falan yapmıyorlar. İşine gelirse metroyla git işine gelmezse otomobille 8 km yi 2,5 saatte git diyorlar. gerçekten de o kadar sürüyor yoğun trafikte.
    mehmetenis bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah belasını versin daha ne olacak bu trafigin hali

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Her gün iş nedeniyle avrupa yakasından anadolu yakasına geçiyorum trafik yoğunluğu genellikle pazartesi,
    perşembe ve cuma günleri diğer günlere göre daha çok oluyor çözmüş değilim halen pazartesi hafta başı
    eyvallah cuma son iş günü perşembeye ne oluyor anlamış değilim

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Eşin çoluğun çocuğun vardır, ihtiyacı olana eyvallah tamam da, gerçekten bu trafiğe kocaman bir çözüm olacak motosiklet aletine teşvik edici bir devlet politikası gördünüz mü hiç?

trafikte millet kafayı yemiş artık beyinler mücver kıvamında, ben bazen sırf beni görsünler nasıl şenşakrak süzülüp gidiyorum mesajı vermek için o kutuların içindekilere bakıyorum, müziğimi açıyorum, el kol kafa sallıyorum, gör ulan işte ben bak çözümü bulmuşum sen de gel benimle sür diye.

acınacak haldeler o kutuların içinde, bişeyler yapılmalı, korkarım marmaray da kurtarmamış sizi.
    polemos bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Daha da kötü olacak henüz okullar açılmadı.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    18:15 itibariyle trafiğimiz dünyada başka nerde var böyle trafik merak içindeyim
    ayrıca bugünler iyi günlerimiz yakında okullar açılınca neler olacak hep beraber görcez

mehmetenis bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    rahatsızlıgım nedeniyle arabayla tam 18.15 te kadıkoyden cıktım, 20 45 te levente vardım... var mı boyle bişi? kış gelince okullar açılınca trafik daha da berbat olucak, kara kara kışın motoru ne kdr kullanırım olur mu acaba diye dusunuyorum... çok üşütüyor ya..

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahatsızlıgım nedeniyle arabayla tam 18.15 te kadıkoyden cıktım, 20 45 te levente vardım... var mı boyle bişi? kış gelince okullar açılınca trafik daha da berbat olucak, kara kara kışın motoru ne kdr kullanırım olur mu acaba diye dusunuyorum... çok üşütüyor ya..
    Bugün saat 18.00 civarı motosikletle Mecidiyeköy'den Levent'e yarım saatte vardım.
    Ne sağdan kaçabileceğim boşluk var, ne soldan. Tüm araçlar saçma sapan şekilde yayılmışlar.
    Bu akşam bir arkadaşım da "Daha okullar açılmadı" hatırlatması yapınca içim daha da karardı...
    mehmetenis bunu beğendi.
    .

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    sabah haberlerini izlerken İstanbul da bazı noktalarda trafik akış hızının 5 km /h saate düştüğünü görüyorum sıkışık trafikte yapabileceğimiz hızlar 80 km yi çok geçmiyor o yüzden bu derdin ilacı ulaşım için 125 cc hadi bilemedin 250 cc gayet yeterlidir bence 4 silindir veya yüksek cc motora yazık günah para ve kaynak israfından başka bir şey değil birbirimizi kandırmayalım şu sürüşümde https://www.youtube.com/watch?v=G3Gfwl6M9g8 bile motor fan açıyor eve geldiğimde çalışmaya devam ediyor o yüzden binemiyorum evde motor yatıyor biz otobüse talim (daha 1700 km ye yeni geldi motor )sırf bu yüzden ya motoru değiştireceğim veya ikinci bir 125 cc motor alacağım sonunda

amaç ulaşım ise kimse sollamada yetmiyor falan demesin bana şimdi küçük cc için trafikte iyi konumlanırsan her şeye yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

soruna da gelirsek o trafiğin çözümü yok maalesef

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün saat 18.00 civarı motosikletle Mecidiyeköy'den Levent'e yarım saatte vardım.
    Ne sağdan kaçabileceğim boşluk var, ne soldan. Tüm araçlar saçma sapan şekilde yayılmışlar.
    Bu akşam bir arkadaşım da "Daha okullar açılmadı" hatırlatması yapınca içim daha da karardı...
    oo sende mecidiyeköy levent arası e5 te zaten sağ şerit yok, aşağıdan gitsen trafigin babası orda..
    daha da kötüsü kopru yolunda mesela altunizade kavsagına yakınlaşırken arabalar tarfikten bıktıgından emniyet şeridine atıyor kendilerini neden sapağa girecekmiş, arkasında 20 tane motorcu arkadaş, onlarda bekliyor mecburen, aralara dalsalar millet önüme niye atlıosun diyor, işkence gibi trafiği izledim,

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    bu yılda şeridinde duramayıp sürekli yer değiştiren,yol ayrımına son metreler kala en soldan fırlayan,iki şeridi ortalayıp giden,15 20 ton yükleri ile orta ve sol şeridi kullanıp arkasındakileri yavaşlatan istanbullulardan felaket ötesi muhteşem trafik felçleri bekliyorum..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    gunde 300 km ye varan yol yapiyorum taksiyle.artik ara yollari da herkes ogrendi kacacak hic bir yer yok.anadolu yakasi nispeten daha iyi.gecen motorla avcilara gidelim dedik binbir eziyet,emniyet seridi yok,şeritler daracik.bizim ufaklik delightla bile zorlandim aralardan gecerken cogu yerde de tikandim kaldim.istanbulda yasamak her gun zorlasiyor

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    İpadde linki buraya kopyalayamıyorum. Bu da benim bu sabahki pazartesi trafiğim )

5dk'dan fazlası gerçekten yoruyor!

https://youtu.be/llG1TKGo5ko

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)