Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yandım anam!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bugün lanet birşey yaşadım ki anlatmaya kelimeler yetmez. 60 km/h ile giderken, vizorü anlık açmamla birlikte eşşek arısı suratıma lazer güdümlü füze gibi çarptı, o acıyla sağsağlim durmayı başardım. O.. Çocuğu diye feryat ettim ama duyan olmadı, yol kenarında kala kaldım öyle. Yoldan geçen bi dede yardımcı olduda iğnesini çıkarttık. Öyle bir çarptı ki mermi gibi, irlandalıdan yumruk yemiş gibi oldum ağzım burnum uyuştu. Sol gözüm, takashi makata gibi oldu. Tam yazı arı sokmadan atlattım derken, 90+5'te yedim golü. Bazen görüyorum, çaydanlık gibi kasklarla 100'le giden elemanları, artistliğiniz bir arının iğnesiyle son bulur. Allah korudu yere yapışmadım, o an nasıl durdum bilemiyorum. Açık kask kullanmayın, kaskın vizorünüde açıp seyahat etmeyin, arının şakası yok, hem çarpıyo, hem de sokuyo feryat figan inletiyo adamı. Aman dikkat diyoruz.
    bulut59, zulu, A.Türker ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Büyük geçmiş olsun, şanssızlık ve şansı aynı anda yaşamışsın. Denk gelmesi ne büyük şanssızlıksa kaza yapmadan hasarsız atlatman da o kadar şans. Bu vesileyle kaskın kaza anı dışında faydalarına da dikkat çekmiş oldun.
    Sadece arılar böcekler değil, araçların lastiklerinden fırlayan taşlar da büyük tehlike. Benim başıma gelmişti.
    GB79 bunu beğendi.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun.Arı size iyi bir ders vermiş biraz acı dolu olsada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Geçmiş olsun,

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Hem ki ne ders. Kaskın vizörünü bir daha ellemem. Geçen yıl bisikletle kampa giderkende olmuştu ozaman yokuştan inerken, parmaklarımın arasına girmişti ama o gün duramadım maalesef düşmüştüm. Taş fırlatma olayı daha sakat, arabayla giderken ön cama mermi gibi isabet etmişti, öyle bir durumda kask işe yararmı bilmem.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    gecen sene vizorden ari girdi yavastim durdum ama hareketlerimi disaridan gorenler recep ivedigin arili havuz basi sahnesini seyreder gibi baktilar
    hsk bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben %80 vizör açık giderim, güneş gözlüğü takarım kask içinde.. bugüne kadar arı falan sokmadı beni, sizin talihsizliğinizmiş.

arada sinek böcek çarpıyor onlara bende çok küfür ediyorum

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ceket giymezsen de güzel sokuyo arı kardeş, bazı yollarda dikkat edilmeli.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Aynısı 2 hafta önce banada oldu ama normal arıydı. Önce Vizor açıkken alnıma çarptı, Ardından kaskın içine girip kulak üstünden soktu.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün lanet birşey yaşadım ki anlatmaya kelimeler yetmez. 60 km/h ile giderken, vizorü anlık açmamla birlikte eşşek arısı suratıma lazer güdümlü füze gibi çarptı, o acıyla sağsağlim durmayı başardım. O.. Çocuğu diye feryat ettim ama duyan olmadı, yol kenarında kala kaldım öyle. Yoldan geçen bi dede yardımcı olduda iğnesini çıkarttık. Öyle bir çarptı ki mermi gibi, irlandalıdan yumruk yemiş gibi oldum ağzım burnum uyuştu. Sol gözüm, takashi makata gibi oldu. Tam yazı arı sokmadan atlattım derken, 90+5'te yedim golü. Bazen görüyorum, çaydanlık gibi kasklarla 100'le giden elemanları, artistliğiniz bir arının iğnesiyle son bulur. Allah korudu yere yapışmadım, o an nasıl durdum bilemiyorum. Açık kask kullanmayın, kaskın vizorünüde açıp seyahat etmeyin, arının şakası yok, hem çarpıyo, hem de sokuyo feryat figan inletiyo adamı. Aman dikkat diyoruz.

Çok geçmiş olsun.
    ben bunun yüzünden fullface kask aldım ve asla camı açık gitmem yazın haşlıyor beni ama olsun.
    Geçen hafta bir arkadaşımında dilini arı soktu ama verdiği tepki komedi oldu baya gülmekten öldüm

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Full face kask + trafikte kapalı vizör tavsiye ederim. (belki 1 tık açık olabilir)

Geçen gün 50 kilometrelik bir yolun yarısında ışıklarda durdum. Durduğumda vizörü açtım, ileride 2 tane daha ışık var. Hadi dedim vizörü indirmeyeyim, yine kırmızıya denk geleceğim zaten diye. Önce yüzüme çarptı, daha önceden yaşadığım tecrübeyle birlikte hemen durdum. Misafirin fotoğrafı aşağıda. Neyseki sokmadı

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Sivasta bileğimden soktu benim.
    Çok acımamıştı

Benim on cam var vizor acik gidebiliyorum o yuzden cok guzel koruyor ruzgar bile gelmiyor

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bir arkadaşı Bandırma-Lapseki yolunda bir gidiş bir de dönüşte olmak üzere hemen hemen aynı yerde iki kere montunun kolundan girerek arı sokmuştu.

Bir de teknik olarak biz onlara çarpıyoruz onlar bize çarpmıyor.Hayvanların günahını almayalım.

Geçmiş olsun kardeşim.
    yüksel66, oguzhan6161 ve something123 bunu beğendiler.

isuzuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki DR-Z400S
    geçmiş olsun gözünüze de çarpabilirdi. Bu sarı renkte olanlar (eşek arısı deniyor) iğne bırakmıyorlar, yani ölmeden defalarca sokabiliyorlar. o yüzden çok bunaldığınızda kaskı öne yıkıp vizörü 2 tıktan fazla açmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    yanlış yapmışınız o size çarpmadan sen kafayı gömecektin

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Gecmis olsun,
    O sizi sokmadan siz onu sokun :D

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Son bahara giriyoruz ruzgar çıkmaya başlayınca tozda bizi zora sokuyor, sinek böcek her sey gözümüze girebiliyor, evet vizor trafikte kalınca açıyoruz, yapıyoruz yani istem dışı, kısmetsizlik olmuş biraz da geçmiş olsun,

Arı deneyimim olmadı ama 70 ile giderken sinek gözüme çarpmıştı.Dengemi kaybetmedim Allah'tan.Arı daha fenaymış tabi.Genelde vizörü kapatınca insan bunalıyor ama biraz ince giyinince çok sıkıntı olmuyor.Zaten motorda durmadığın sürece full koruma kıyafetleri çok aşırı terletmiyor ama durduğum zaman sanki saunaya girmiş gibi oluyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)