Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

125 cc commuter bütçesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2.00 125 kg yim ybr bende sırıtmıyor fakat gidon turunda dizlere değiyor. sen düşük model cbf 150 bak bence yani en azından bütçenin yettiği kadarına onlarda sıkıntı olmaz.
    İşte o gidon turuda sıkıntı mecbur bayiye gidip modellere binmem gerekicek çünkü çevremde hiç yok commuter kullanan.abim,abimin arkadaşları paso ss.xtreme max vardı bi arkadaşta o hoşuma gitti ama çinli bulaşmak istemiyorum.en iyisi kendim deneyip kendim göreyim tek tek.Teşekkürler yorumun için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    ben 1.80 boy 68 kilo olarak cb125e kullanıyorum. Bu motor çok uzun yolculuklarda bacaklarım çok bükük kaldığı için ağrılara neden oluyor ama yinede seviyorum bu motoru

Çinli motor olarak sana uygun olarak kuba strike150 diyebilirim. Motor diğer commuterlerden daha yüksek

Çinliye bılaşmayacaksan ve bütçende 4000 civarıysa sana göre o paraya fazla seçeneğin yok gibi

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1.80 boy 68 kilo olarak cb125e kullanıyorum. Bu motor çok uzun yolculuklarda bacaklarım çok bükük kaldığı için ağrılara neden oluyor ama yinede seviyorum bu motoru

Çinli motor olarak sana uygun olarak kuba strike150 diyebilirim. Motor diğer commuterlerden daha yüksek

Çinliye bılaşmayacaksan ve bütçende 4000 civarıysa sana göre o paraya fazla seçeneğin yok gibi
    Bütçem 4500 olabilir duruma göre.kışta geliyor iyi fiyata kapatırım diye düşünüyorum.tek sıkıntım boyum yani yoksa seçenek çokta
    hakanens bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)