Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Subap Sesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı seyhan125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu civata sübap ayar civatası mıdır, yoksa normal silindir sabitleme civatalarından biri midir? Gevşemişse sıkmak mı gerekir?

Bir de, kırmızı ok işaretinin altında görünen yağlı parlak siyah kısımlar yağ sızıntısı mıdır? Müdahale etmek gerekir mi?

https://i.hizliresim.com/gPpL3Q.jpg
    Gevsekse sık
    Sakın cikartma o vidayi
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    34vmf45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5,GPZ500,GSR600
    Kardeşim çok detaya girme subap sesini duyman normaldir. Çin motorlarında genellikle motor sesinden çok şıkırtı duyarsın yani normal ayar yaptırmak istiyorsan 50-60 TL ye yaptırabilirsin.

Motosikleti
    Mondial 100 uag
    Arkadaslar bu son resimde görülen yani silindir ile silindir kafasi arasindaki sızıntı benim motosikletimde var ama yaga benzemiyor bu pecete ile siliyorum sanki pis su gelmis oraya da iz bırakmış gibi motosikletim cg size sormak istediğim konu silindir kafasi ile egzos baslangici arasindan oraya su atmasi yapabilirmi malum soguk havalarda su buhari egzozda su olusturuyor durum buysa egzoz bogaz baslangicinda bakir pul conta var onu yenileyecegim degerli yorumlar icin şimdiden teşekkür ederim yazim kusurlarını affedin telefondan yazdim.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle şeylere kafayı takma. CBF150 de subap sesli çalışıyor. Bu yapısal bir durum. Ustan çakal olsaydı paranı alır boşa sök tak yapardı.

Motosikleti
    Mondial 100 uag
    Bunun icin ustaya götürmek yerine foruma danışayım dedim, aslinda ustamda böyle söylüyor Çin mali bu Fazla takılma diye ama merak işte acaba varmi başka yorumu olanlar?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)