Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bluetooth Kulaklık.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Aranızda kask içinde bluetooth kulaklık kullanan var mı? Silikon olup olmaması önemli değil, yarım saat veya bir saatlik kullanımda kulakta çok fazla ağrı yapmayan, ortalama süratlerde bass ve tizleri iyi alabildiğiniz, yani kısacası kullanıp da memnun olduğunuz bir kulaklık varsa tavsiyelerinizi alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aynı şekilde kulaklığın ağrı yapmasından muzdariptim. Intercom müthiş bi çözüm oldu

Motosikleti
    CF Moto 150 NK ♥
    Telefonunuzun markasını bilmiyorum fakat ben iphone kullanıcısıyım. 1 yıl önce airpods almıştım. Motosiklette gerçekten cok işe yarıyor. kulağında olduğunu bile hissetmiyorsun hatta bazen kulaklığı takmak için elimi atıyorum ama bi bakıyorum ki zaten kulağımdaymış 4 ay önce almanyadan apple watch 3 geldi hediye olarak. onunla birleşince mükemmel oluyor. telefon çaldığında saatten tuşa basarak cevap verebiliyorsunuz.
    Eğer iphone telefonunuz var ise hiç düşünmeden almanızı öneririm şu an indirimde diye biliyorum.

Motosikleti
    Bn125
    https://a.aliexpress.com/_BUR8E0

Son bir senedir günlük 2 3 saat civarı bu kulaklığı kullanmaktayım. En az kullandığım gün 1 saat kullandığım gündür. Kaskı takmadan takıyorum ve rahatla kullanıyorum ki kulaklarım büyük. Çıkarırken de vizörü açıp parmak atıyorum çıkarıyorum. Son 1haftadır vizörüm kırık olduğundan vizörsüz kullanmaktayım, müzik açmadığımda dahi vizör kapalı gidiyormuşum gibi oldukça iyi bir ses yalıtımı var ki spor salonunda da keza müzik yokken aynı işlevi görüyor. Yabancı sitelerden genelde f/p ürün araştırıp kulaklık alan biriyim xiaomi airpod da kullandım ve ses seviyesi çok daha yüksek xiaomiye göre. Basları ön planda olan bir kulaklık. Basshead iseniz bu fiyat bandında sizi tatmin edeceğinden eminim. Genel itibari ile memnunum, üst modelleri de çıktı ki onlar da oldukça güzel. Türkiye de satılıyor olsun ucuz olsun diyorsanız da xiaomininkiler işinizi görür. Sürat açısından da son ses müzik açık 100km/s hızda oldukça iyiydi. Bir iki güne yine bir denerim yazarım.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bütçeniz düşükse youtubedaki şu arkadaşı öneririm. Hemen hemen bütün kulaklıkları inceledi. Gayet başarılı birisi.
    https://www.youtube.com/c/EnesÖzen
    Son Ütücü bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt-07
    İntercom tavsiyelerinizi de alırım ama benim esas derdim kulağın rahat etmesinden çok ses kalitesi. İletişim kurmaktan ziyade müzik dinlemek için istiyorum yani Tabi sizin gibi kullanıp da pişman olan, kulaklık işine hiç girme yapıştır interkom devam et diyenleriniz olursa onu da değerlendiririm.

Şu anda huawei telefon kullanıyorum. Airpods fiyatlarına çıkabilsem zaten sormazdım ben maks 500tl ye halletmeyi düşünüyorum bu işi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xaomi kulaklık aldım kaskta kullanırken memnun değilim. Benim kaskta intercom yuvaları var. Genelde kafamı sağa veya sola çevirdiğimde kulaklık kulağımdan çıkıp yuvaya düşüyor... En güzel intercom almak. Kn master diye bir marka görmüştüm yerli bir marka sanırım onu bir araştırabilirsiniz
    Son Ütücü bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://a.aliexpress.com/_BUR8E0

Son bir senedir günlük 2 3 saat civarı bu kulaklığı kullanmaktayım. En az kullandığım gün 1 saat kullandığım gündür. Kaskı takmadan takıyorum ve rahatla kullanıyorum ki kulaklarım büyük. Çıkarırken de vizörü açıp parmak atıyorum çıkarıyorum. Son 1haftadır vizörüm kırık olduğundan vizörsüz kullanmaktayım, müzik açmadığımda dahi vizör kapalı gidiyormuşum gibi oldukça iyi bir ses yalıtımı var ki spor salonunda da keza müzik yokken aynı işlevi görüyor. Yabancı sitelerden genelde f/p ürün araştırıp kulaklık alan biriyim xiaomi airpod da kullandım ve ses seviyesi çok daha yüksek xiaomiye göre. Basları ön planda olan bir kulaklık. Basshead iseniz bu fiyat bandında sizi tatmin edeceğinden eminim. Genel itibari ile memnunum, üst modelleri de çıktı ki onlar da oldukça güzel. Türkiye de satılıyor olsun ucuz olsun diyorsanız da xiaomininkiler işinizi görür. Sürat açısından da son ses müzik açık 100km/s hızda oldukça iyiydi. Bir iki güne yine bir denerim yazarım.
    Bunlara baktım ama çok etli geldi gözüme, fazla rahatsız etmez mi kulağı?

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Valla ben intercom almadan önce kulaklık takıp deneyeyim dedim. Takarken taktım çıkartırken kulağımdan çıkıp kafamla kask arasında kaldı acayip acımıştı. Bir de kulakiçi kulaklık sesi çok keser. İntercomda çoğu dış sesi duyabiliyorum.
    Son Ütücü bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    xioami airdots kullanamazsın biraz büyük kask takarken cıkıyor ses rüzgarı kesmeye yetmiyor.

en iyisi kablolu bir kulaklıktır. jbl gibi minyon tipli kulaklıklar gayet rahat oluyor. buff ile kombinlerseniz çıkmıyorda.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Macera aramayın, interkom alın.
    Kulaklık hem dış sesi tehlikeli seviyede keser hem de çağrı yanıtlama, müzik değiştirme vs yapamazsınız. Kaskı takıp çıkarırken yere düşüp kaybolma riski de cabası.
    Son Ütücü bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı Son Ütücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara baktım ama çok etli geldi gözüme, fazla rahatsız etmez mi kulağı?
    Hocam beni etmiyor ben genel itibari ile de dediğim gibi sürekli kullandığımdan rahatsız ediyorsa da alışmışım. Evet hafif etli bir kulaklık. Kulağınız küçükse ve kulaklıkla taktığınızda kaskı, rahatsız ediyorsa almayın. Maalesef bu kulaklık olayı kulak yapısına göre çok değişiyor. İntercom almak arkadaşların da dediği gibi en doğrusu olur. Zaten 300tl+vergi deseniz 350ye gelir bu fiyatlara interkom internette herhalde vardır. Aliexpresse baktım 300-500 arası hoş şeyler var.
    Son Ütücü bunu beğendi.

Merhaba,

ilk önce Scs S9+ Bluetooth Kulaklık aldım gayet işlevsel guzel fakat ses seviyesi düşük geldi (kaskım ses alıyor LS2 carbon kask belki kasktan dolayı memnun degilimdir.) araştırma yaparak küçük boyutlu Haylou T15 model bluetooth kulaklik aldim. Kaskı takarken bir şekilde takıyorsunuz fakat kaskı çıkarmak isteyince işkence olup acıtıyor ve kask çıkarkende kulaktan fırlıyor yani hic verim alamadim.

Airpods kullanan arkadas nasıl kullanabiliyor anlamadım yada kaskı kafasına 1-2 beden büyük sanırım.

Araştırıken aşağıdan likteki mini kulaklığı gördüm belki boyle bir ürün rahat kullanılabilir diye düşünüyorum.

https://a.aliexpress.com/_BOvR7S

Çözüm bulursanız lütfen paylaşın.
    Son Ütücü bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Haşmet'in tavsiyesi ile şunu aldım

Hem kulak tıkacı hem de müzik dinlemek için kullanıyorum.
    Sadece balaklavanın altından kabloları bazen hafif ayarlamak gerekiyor çünkü kafayı sağa sola çevirince kısılma yapabiliyor.
    Balaklava kullanmıyorsanız sorun yok.
    Ha bir de;
    sesi normal kulak tıkaçlarından daha fazla kesiyor.
    Bu pek hoş olmayan durumlar yaratabilir!

Az daha link koymayı unutuyordum
    Son Ütücü bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben hâlâ bluetooth olmayan versiyonunu kullanıyorum ve çok memnunum.

Çoğu kulaklığın kritik sorunu ful face kaskı takip çıkarırken oynaması ya da acıtması.

Ses kalitesi de hiç fena değil...
    Son Ütücü bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xioami airdots kullanamazsın biraz büyük kask takarken cıkıyor ses rüzgarı kesmeye yetmiyor.

en iyisi kablolu bir kulaklıktır. jbl gibi minyon tipli kulaklıklar gayet rahat oluyor. buff ile kombinlerseniz çıkmıyorda.
    Kablolu kulaklığın ömrü bende maks 6 ay :D Bi zaman sonra kablo katlanmaktan jak kısmından kırılıyor, sonra çöp. Yoksa jbl balaklava yapıyorum ben de aslında :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haşmet'in tavsiyesi ile şunu aldım

https://plugfones-e0woayicm95h9.netd...ellow/main.png

Hem kulak tıkacı hem de müzik dinlemek için kullanıyorum.
    Sadece balaklavanın altından kabloları bazen hafif ayarlamak gerekiyor çünkü kafayı sağa sola çevirince kısılma yapabiliyor.
    Balaklava kullanmıyorsanız sorun yok.
    Ha bir de;
    sesi normal kulak tıkaçlarından daha fazla kesiyor.
    Bu pek hoş olmayan durumlar yaratabilir!

Az daha link koymayı unutuyordum
    Abi tam olarak aradığım şey bu. Bütçe olarak beni aşıyor ama Türkiye'de bulursam deneyip işe yarar bulursam alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)