Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ingilizcesi olan bakabilirmi?? GPS tracker GT02A hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar yurt dışından GPS tracker GT02A aldım. pinsiz sim kartımı takıyorum..cihazda sim oldugu görünüyor ama aktif etmeyi beceremedim.bu konuda ingilizcesi iyi olan veya bu cihaz hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirmi.(lütfen gereksiz yorum yazmayalım.tartışma yada konu dışı olmasın başlık ) eğer gerçekten saglıklı çalışıyorsa çok yararlı bir cihaz oldugu kanaatindeyim.helede bu aralar hırsızlık bu kadar çoğalmışken

ugurerkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Kılavuzdaki www.gpstrack.... diye devam eden yerin adresini arama cubuguna yazın.
    Anladıgım daha var ama yazarak anlatamam (dediğim kısım 2. Satırın sonuna doğru www ile başlayan kısım

eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    hocam bunlar imei kaydi gerektirmiyor mu?

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Çok özür dilerim hiç bilgim yok malesef :(

Motosikleti
    YAMAHA MT
    imei kaydı tabıkı gerek yoksa 1 aydan sonra türkiyede calısmaz ama onuda satıcı ıle görüşerek eski bir tlf nun imeini atıyorlar.sanırım biraz çöxzdük önce drıverını bulup cıhazı pc baglamak parametrelerı ayarlamak gerekiyormus..bakalım daha çözemedık

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    İnternet erişimi olcaksa ağ gecidi yada sunucu kısmına hat Türkcell ise MGB yazmanız lazım.. (Mobile Geniş Band)

Motosikleti
    YAMAHA MT
    KULLANIM KILAVUZU BURDA VAR ARKADASLAR

http://p.globalsources.com/IMAGES/PD...1047370086.pdf

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Cihazın içinde GSM modülü var. Yani IMEI numarası var ve BTK tarafından telefon muamelesi görüyor. Birkaç hafta içinde kapanacaktır. Yakın zamanda türkiyeye giriş yapmış bir pasaporta kaydettirebilirsiniz ancak 100+ lira harcı şuyu buyu var. Sanıyorum 8-10 dolara aldınız
    fearlesboyy bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet erişimi olcaksa ağ gecidi yada sunucu kısmına hat Türkcell ise MGB yazmanız lazım.. (Mobile Geniş Band)
    S eksik olmuş mgbs olacak küçük harflerle yazılacak cihaza.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum :
    1) IMEI kaydını yaptır.
    2) Sim kartı telefonuna tak.
    3) Sim kartın sms gönderip aldığından emin ol(Bu adımı atlama test et mutlaka telefonunda çünkü cihazı sms üzerinden yönetiyorsun)
    4) İnternete bağlanıp bağlanamadığını kontrol et.
    5) Sim kartı cihaza tak.
    6) GSM şebekesinin müşteri hizmelerini ara, kartın wap için [APN] , [kullanıcı_adı], [şifre] sini öğren.
    7) sim kartın kayıtlı olduğu numaraya mesaj at. mesaj içeriği(köşeli parantezler olmadan) >> APN,666666,[APN],[kullanıcı_adı],[şifre]#
    8) sim kartın kayıtlı olduğu numaraya tekrar mesaj at. mesaj içeriği >> SERVER,666666,1,www.gookey.net,8821,0#
    (Opsiyonel) Burada googkey sunucusu yerine kendin bir sunucu ayarladıysan onu girmen lazım. 8821 kısmı da sunucunun port numarası. Eğer gookey üzerinden takip edeceğim diyorsan elleme.
    9) sinyal süresini değiştirmek istiyorsan sim kartın kayıtlı olduğu numaraya mesaj at >> TIMER, time (60) #”
    60 saniye cinsindn. İstediğin süreyi belirleyebilirsin. Kolay gelsin. Olmazsa mesaj at bakalım beraber.
    iptaluyelik02 ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum :
    1) IMEI kaydını yaptır.
    2) Sim kartı telefonuna tak.
    3) Sim kartın sms gönderip aldığından emin ol(Bu adımı atlama test et mutlaka telefonunda çünkü cihazı sms üzerinden yönetiyorsun)
    4) İnternete bağlanıp bağlanamadığını kontrol et.
    5) Sim kartı cihaza tak.
    6) GSM şebekesinin müşteri hizmelerini ara, kartın wap için [APN] , [kullanıcı_adı], [şifre] sini öğren.
    7) sim kartın kayıtlı olduğu numaraya mesaj at. mesaj içeriği(köşeli parantezler olmadan) >> APN,666666,[APN],[kullanıcı_adı],[şifre]#
    8) sim kartın kayıtlı olduğu numaraya tekrar mesaj at. mesaj içeriği >> SERVER,666666,1,www.gookey.net,8821,0#
    (Opsiyonel) Burada googkey sunucusu yerine kendin bir sunucu ayarladıysan onu girmen lazım. 8821 kısmı da sunucunun port numarası. Eğer gookey üzerinden takip edeceğim diyorsan elleme.
    9) sinyal süresini değiştirmek istiyorsan sim kartın kayıtlı olduğu numaraya mesaj at >> TIMER, time (60) #”
    60 saniye cinsindn. İstediğin süreyi belirleyebilirsin. Kolay gelsin. Olmazsa mesaj at bakalım beraber.
    cok cok teşekkür ederim. bunu denıycem sanırım yardımcı olucak olmazsa tekrar rahatsız ederım sızı

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

Alıntı serkan_emp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihazın içinde GSM modülü var. Yani IMEI numarası var ve BTK tarafından telefon muamelesi görüyor. Birkaç hafta içinde kapanacaktır. Yakın zamanda türkiyeye giriş yapmış bir pasaporta kaydettirebilirsiniz ancak 100+ lira harcı şuyu buyu var. Sanıyorum 8-10 dolara aldınız
    onu çözdüm hocam o en kolay iş : )) gerek yok 100 tl vs vs vermeye.satıcılar bizim burdakıler gibi degıl çözüme yardımcı oldular ücretsiz hallettık sanırım. cihazı deneyemediğim için kesin konuşamıyorum : )

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Sanırım anladım sonuç nedir?

konuyu hortlatmış gibi olamayım diye yazıyorum aynı cihazdan bende aldım ancak kuramadım

apn dns ip por hepsi tamam sinyal ışıgıda yanıyor ancak sunucuya istek gelmiyor konu sahibi çöze bildimi acaba yardımcı olurmusunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

yokmu yardımcı olabilecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)