Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dijital Gösterge - Analog gösterge

Motovento
    REKLAM ALANI
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Merhaba mt ailesi aklima bir soru takildi.
    Arkadasimla bugun 2011 kawasaki ninja250r la benim motorumu test etmek icin istanbulparka gittik. Yolda ben 176 ile giderken o 160 i gecmedigini soyledi.
    Cbf 600 le denedik bu sefer 3 motor ben 100 de giderken onlar ayni hizda benden daha hizli gidiyorlardi.
    Bu sefer r25 te katildi olaya ikimizin ibresi dijital onlarinki analog. R25 ile yan yana gittik hiz 175 cbfle ninja geldi hizlari 160 yine. Bu kadar fark olmasi mumkun mudur? Cbf 2006 ninja 2011 model
    Cbr 2014 r25 2015 model yila gore oynar mi gostergeler?
    Ha birde r25 ninja ve cbr250 olarakta bir kalkis gerceklestirdik. Kalkista az mesafe olmak uzere ben gectim r25 ile bitiste 15 metre kadar mesafe vardi toplam surdugumuz yol 3 km kadar ninja en geriden geldi.

Gps ile olcum yapacagim, onerdiginiz android gps program varmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba mt ailesi aklima bir soru takildi.
    Arkadasimla bugun 2011 kawasaki ninja250r la benim motorumu test etmek icin istanbulparka gittik. Yolda ben 176 ile giderken o 160 i gecmedigini soyledi.
    Cbf 600 le denedik bu sefer 3 motor ben 100 de giderken onlar ayni hizda benden daha hizli gidiyorlardi.
    Bu sefer r25 te katildi olaya ikimizin ibresi dijital onlarinki analog. R25 ile yan yana gittik hiz 175 cbfle ninja geldi hizlari 160 yine. Bu kadar fark olmasi mumkun mudur? Cbf 2006 ninja 2011 model
    Cbr 2014 r25 2015 model yila gore oynar mi gostergeler?
    Ha birde r25 ninja ve cbr250 olarakta bir kalkis gerceklestirdik. Kalkista az mesafe olmak uzere ben gectim r25 ile bitiste 15 metre kadar mesafe vardi toplam surdugumuz yol 3 km kadar ninja en geriden geldi.

Gps ile olcum yapacagim, onerdiginiz android gps program varmi?
    Hocam ben sadece android önereceğim size: https://play.google.com/store/search?q=speedmeter&c=apps burdan hoşunuza gideni indirin ;)

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim şahsi düşüncem devir ne kadar artarsa o kadar sapma oluyor gibi geliyor

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Lastik ebatı fark ediyor muydu?
    Ölçüleri bilmiyorum.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ebatı fark ediyor muydu?
    Ölçüleri bilmiyorum.
    Ninjanin orjinali 130 ama 140 takiliydi
    R25 140 ti orjinaliydi sanirim
    Benimkide 140

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yamaha motosiklet hemen hemen aynı hızları gösterirken başka bir marka motosiklette 3-4 km farklar olabiliyor. göstergedeki farklara çok takılmamak gerek, gidiyor işte
    Orjinal olmayan arka lastik, eğer motosiklet km yi ön tekerlekten okuyorsa hata yaptırmaz. orjinal ebattaki lastik ile büyük lastik arasındaki fark şudur; büyük lastikli motosiklet aynı hızda daha az devir çevirir. Büyüklük elbette lastik yüksekliğinin büyüklüğü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)