Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu kask nasıl? /RESİMLİ/

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MustafaErdur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın tipi ve geçtiği testlerden sonra fiyatı bana çok ekonomik geldi. ls2 ff351 'den kurtulursam fakirliğim batsın bu kaskı seçerim kesinlikle olumlu yorumları sıcak bakılacak cinsten
    Hocam sen kasktan memnun değilsin heralde. Ben de senin kskından düşünüyodum . Kaskla ilgili sıkıntı nedir öğrenebilir miyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Güneş vizörü olsa iyimiş.

Aynen kardeşim bende FF 351 Serisi düşünüyordum :D Gerçekten sorunlar varsa kaskta bize açıklar mısın @MustafaErdur Kardesim ?

Fiyatı gerçekten de çok güzel.Ankara içinde deneyip alabileceğim bir bayi bulabilirsem ben de bu kasktan almayı düşünüyorum.

ff351 kullanıcısıyım. Kesinlikle çok kötü bir kask. Ben akşama motosiklete binicem yine takıcam ama hiç mi hiç güven vermiyor. Bu kaskın Beyaz/Siyahından almayı düşünüyorum. Okuduğum yorumlarda gerçekten güzel bir kask. Ve ayrıca kask hakkında bilgilendirmek için söylüyorum kask uzunlamasına yapılmış yani @Bune abimiz bir konu paylaşmıştı ordan bakarak da bişeyler öğrenebilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-inceleme.html

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Sadece sharp testini dikkate alıp nitro aikido aldım ve 70-80 km hızlara geldiğinde içeriye dolan rüzgar hem gözlerimi hem kulaklarımı yoruyor. Yani demem o ki tamam çarpışma testinden 5 yıldız alması güzel ama kullanıcı yorumlarına bakmakta fayda var.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Güvenliğin yanında konforda gerekiyor malum. Herkesin durumuna bütçesine saygılıyım ancak ben altında litrelik motorlar görüpte kafasında ls2 görüyorum hakikaten yazık. Şu kask işine önem vermek lazım 500-600 liranın altında maalesef uzun soluklu kullanım için kask bulamazsınız...

Motosikleti
    Bisan Tornado FKT150
    KASKI MOTORA DEĞİL KAFANA TAKICAKSIN KARDEŞİM MOTORSİKLET NE OLURSA OLSUN KASKIN EN İYİSİNİ ALMAYA ÇALIŞ

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ff351 kullanıcısıyım. Kesinlikle çok kötü bir kask. Ben akşama motosiklete binicem yine takıcam ama hiç mi hiç güven vermiyor. Bu kaskın Beyaz/Siyahından almayı düşünüyorum. Okuduğum yorumlarda gerçekten güzel bir kask. Ve ayrıca kask hakkında bilgilendirmek için söylüyorum kask uzunlamasına yapılmış yani @Bune abimiz bir konu paylaşmıştı ordan bakarak da bişeyler öğrenebilirsin.
    https://www.youtube.com/watch?v=EXBa...ature=youtu.be
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bu mt kaskların boyutu normal kasklara göre büyüktü.Deneyin bence

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mt kaskların boyutu normal kasklara göre büyüktü.Deneyin bence

Tam tersi dar, MT kullananlar arai ve agv' ye benzetiyorlar yanlardan dar oval yapılı bir kask alttaki ki inceleme yazımda açıklamaya çalışmıştım.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    1 ay kadar önce aldım. Sürekli kullanıyorum. (Siyah Mat) Şu ana kadar bir sorununu görmedim. Tek problem güneş vizörlü bir kasktan geçince sorun yaratabiliyor. (LS2 FF396 kullanıyordum)
    Fiyat / Performans olarak bakıldığında başarılı.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    bende mat siyahını kullanıyorum, 300 km yaptım henüz bu kaskla . şuanlık memnunum. yazın görücez bakalım

siyah vizör kullanan arkadaşlara sorum, aksam sahil yollarında görüşü çok düşürür mü acaba.siyah vizör almak konusunda çok kararsızım..

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kaskların motosiklet sınıflarına göre sınıflandırılmasına karşıyım, SS hayranı bir insan olarak cross kasklar çok karizma geliyor. Naked sürüp enduro kaskla dolanan, scooter sürüp full face kaskla dolanan arkadaşlarımda var, kafan nasıl rahat edecekse o şekilde bir seçim yapmalısın

Motosikleti
    Xj6
    rüzgar sesi rahatsız ediyor, hava kanalları kapalıyken vizörün üstünden hava alıyor kafa üşüyor, çenede ped var güzel bir düşünce, iç astarı çabuk eriyor, yıkayınca içine köpük koymuşsun gibi oluyor ama kullanımla birlikte oda gidiyor, ilk aldığımda kafama baya baya oturuyordu hatta sıkıyordu şuan baya gevşedi haberin olsun.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kullanıyorum. ls2'den sonra aldım. aynı beden ls2'den daha dar. kulak kısımları pek iyi değil. kulağa baskı yapıyor, bir süre sonra acıtıyor. onun dışında ls2'den daha az rüzgar sesi yapıyor. burun kısmı daha uzun. malzeme kalitesi olarak alıp yürümüş bir kask değil ama güven veriyor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)