Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

topkapı alt geçidinden sonra edirne ankara tabelasının ilk virajında öldürücü pusu va

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    topkapıdan alt geçitten sonra yol ayrımında olan hani aksaray tabelası olan değil
    edirne ankara tabelası olan yola girer girmez rampadan aşağı inince keskin bir viraj varya

ordan teme bağlanan yol
    orda fiskiyelerden akan suları izleyin .
    viraja biraz hızlı giren tam keskin olan kör noktada pusuya yatmış olan su gölü sizi bekliyor

dikkat edin !!!!!!!!!!!!!!!!!

aşağıda videoya çektim saat 18:00 sıralarında geçtim ordan mecdiyeköye gitmek için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha yzf r125
    Yolum oralarda değil yakın zamanda düşmez ama bilgilendirme için teşekkür ederiz. Belkide bir kardeşimizin abimizin hayatı kurtulabilir bu video bu bilgilendirme sayesinde
    barodi bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    motosiklet maceramın tek öcüsü bu sular işte.Kuru zeminde mutlu mutlu gidersin karşına birden bu sular çıkar.Ya dallamanın biri yol kenarında araç yıkamıştır yada bu terörist fiskiyeler güzelim yolu ıslatmıştır.Tecrübeli abiler böyle bir olayda ne yapmamızı önerirsiniz.Düzlükteyken ıslak zeminde pek fazla sıkıntı yaşamıyorum virajda da pek denk gelmedim.Geldiysem de çok düşük hızlarda denk geldim.Allah göstermesin +60 üzeri hızlarda böyle bir olay yaşarsak kurtarma ihtimalimiz var mıdır?Alıntı yaparsanız sevinirim yoksa başlığı unuturum gider.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)