Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yakın zamanda kazaya karışması muhtemel MT Üyeleri listesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Açılan başlıklara, sorulan sorulara, yapılan yorumlara bakınca insan "Bu gencin başı beladan, burnu dertten kurtulmaz." demekten kendini alamıyor doğrusu. 'Bari karıştığı kazada başkasını yaralayıp öldürmese' diye iç geçirmekten başka elden bir şey gelmiyor zira anlatmaya çalışmanın beyhude bir çaba olacağı da aşikar. Bu listeyi yapıp bir iki ay içinde kaza yapanların adlarını işaretlemek geliyor insanın aklına. Üstelik yaptığı kazadan sonra mentalitesi değişmeyen, hala kabahati başka yerlerde arayanları görünce daha bir üzülüyor insan. Bu isimlerin yanında yıldız koymak gerekiyor çünkü aynısını yeniden yaşayacak, besbelli. Bir de başkalarına akıl vermeye başlamaları yok mu...
    TAYFUNBORA, svgblg, sheriff87 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Liste olarak değilde, daracık yerde ön kaldırmaya çalışan bir abi, ismini bilmiyorum.
    pazar günü yapılan kortejde vardı. edirne kapı şehitliğinin karşı yolundan u dönüşünü alırken,
    sürekli ön kaldırıyordu sağı solu her tarafı motor olmasına rağmen hemde
    siyah mt07 plakasız,two brothers egzoz u vardı
    ayzek bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başına gelen olayı anlatırken yada çektiği videoyu yayınlarken kendi hatalarını kabul etmeyen ve üste çıkan birkaç tip var. Onları mahsus ignore yapmıyorum, bir süre sonra "şurada patladım" diye başlık acarsa görmek için.
    Mengu16 ve mete_han bunu beğendiler.
    112ciyiz

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılan başlıklara, sorulan sorulara, yapılan yorumlara bakınca insan "Bu gencin başı beladan, burnu dertten kurtulmaz." demekten kendini alamıyor doğrusu. 'Bari karıştığı kazada başkasını yaralayıp öldürmese' diye iç geçirmekten başka elden bir şey gelmiyor zira anlatmaya çalışmanın beyhude bir çaba olacağı da aşikar. Bu listeyi yapıp bir iki ay içinde kaza yapanların adlarını işaretlemek geliyor insanın aklına. Üstelik yaptığı kazadan sonra mentalitesi değişmeyen, hala kabahati başka yerlerde arayanları görünce daha bir üzülüyor insan. Bu isimlerin yanında yıldız koymak gerekiyor çünkü aynısını yeniden yaşayacak, besbelli. Bir de başkalarına akıl vermeye başlamaları yok mu...
    Ben basliyorum ilk sirayi zaferce almaktadir. :

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liste olarak değilde, daracık yerde ön kaldırmaya çalışan bir abi, ismini bilmiyorum.
    pazar günü yapılan kortejde vardı. edirne kapı şehitliğinin karşı yolundan u dönüşünü alırken,
    sürekli ön kaldırıyordu sağı solu her tarafı motor olmasına rağmen hemde
    siyah mt07 plakasız,two brothers egzoz u vardı
    Mt 07 kullanicilarinin yuzde 90 i hep genc ergen apacilerden olusuyor. Normaldir.
    zaferce bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletime binerken hep aklıma burada konuşulan bir konu geliyor "MOTORDAN DÜŞMEMİŞ ADAM YOKTUR DÜŞECEK ADAM VARDIR" Bu söz beni ürkütüyor açıkcası... Ama 4 yıldır motosiklet kullanıyorum ve hiç düşmedim Allah korusun. 4 yıldır 3.motosikletim ve 150 ccyi geçmedim. Kendimi hala hazır hissetmiyorum. Ama insanlara bakıyorum özellikle yaz tatillerinde "başlangıç motoru olarak 600 cc ne önerirsiniz" içerikli başlıklar görüyorum... Sadece yazık diyorum...
    EldekiDebryj, kahve, İlker41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    favorim snappy x .... çarpmadıgı bi dana bi inek kaldı yakın zamanda onlarıda halleder

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletime binerken hep aklıma burada konuşulan bir konu geliyor "MOTORDAN DÜŞMEMİŞ ADAM YOKTUR DÜŞECEK ADAM VARDIR" Bu söz beni ürkütüyor açıkcası... Ama 4 yıldır motosiklet kullanıyorum ve hiç düşmedim Allah korusun. 4 yıldır 3.motosikletim ve 150 ccyi geçmedim. Kendimi hala hazır hissetmiyorum. Ama insanlara bakıyorum özellikle yaz tatillerinde "başlangıç motoru olarak 600 cc ne önerirsiniz" içerikli başlıklar görüyorum... Sadece yazık diyorum...
    O soz benide etkilemisti ve bende urkuyordum :D sonunda düstumde rahatladim :D hic dusmeyince hep aklinda oluyor ama dusunce sıranı savmişsin gibi oluyor kafandan cikiyor. :D
    oguzhan6161, svgblg, aquarist4 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Bu mt-07 sakin bir şekilde sürülürse yine de tehlikeli olur mu? Yani hız yapmadan düşük viteslerde kullanan birisi için risk oluşturan nedir? Bir de bu motorların beygir gucu kısıtlanabiliyor sanırsam yanılıyor muyum?

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı topgun1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mt-07 sakin bir şekilde sürülürse yine de tehlikeli olur mu? Yani hız yapmadan düşük viteslerde kullanan birisi için risk oluşturan nedir? Bir de bu motorların beygir gucu kısıtlanabiliyor sanırsam yanılıyor muyum?
    Bir arkadaşımda var. ikinci viteste bile az birşey gaz ile tekere kalktığını söylüyor. sakin kullansan bile, olası panik anında vereceği tepki sıkıntılı olabilir

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı topgun1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin sürmenin motoru değilki, beygir gücü niye kısıtlayasınız başka bir motor alırsınız daha düşük beygirli felan. Bide başlıktaki mtciler derken motosiklet.net ciler anlamında yamaha mt serisi için değil
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Ben Yamaha MT'yi değil Motosiklet.neT MT'yi kast etmiştim.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    kasksız bindiğini söyleyen, ayakla(evet ayakla diyor) fren yaparken motor niye kayıyor diyen bir arkadaş var. ben ifşa etmeyim kendi gelir birazdan.
    Iron&Road bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Önüm kaydı, arkam kaydı, hatta geçen gün ikisi birden kaydı. Viraj alırken içindeki çökmeyi görmeyince yarım metre yana açıldım resmen. Bugüne kadar hep topladım ama korkmuyor değilim, hayırlısı.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uçanmotor
    Tunahan2626
    Allah korusun ama açtığı konulardan bilgisiz ve kanı kaynayan ufak kardeşlerimizden olduklarını tahmin ediyorum. Herkes dikkatli olsun ama siz iki kat daha dikkat edin

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    aynen abi ya kimse kendinde suç bulmuyor ya lastikten ya asfalttan ya oruçtan ya karşı taraftaki araba sürücüsünden kendine toz konduran yok mal gibi kaza yapıp kabahati başkasında arıyorlar birde video paylaşıyorlar hatalısın deyincede kızıyorlar birde olur olmaz atlatdıkları en basit olayları kameraya çekip koyanlar var yani hep başkaları suçlu...
    Acil112 bunu beğendi.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Youtubede can topçu diye bi vatandaş var adam resmen olay olsun diye sorun cıkartıyo bi videosunda adam arabadan incek gibi oluyo hop topuk motosikletten soğumak isteyenler izlesin net 2 videoda soğursunuz
    manofsteel ve weirdo1 bunu beğendiler.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ay önce bir başlık vardı motordan düşmeyen adam gerçek motorcu değildir diye. O konudaki birine özel mesaj yoluyla biraz tartışmıştım "2012 den beri cbr125 de düşmedim r25 i yeni aldım bunda da düşmeye niyetim yok, ne yani biz motorcu değil miyiz?" diye. 1 ay önce viraja girerken yoldaki mucuru düşünemediğim için düştüm, adama pm atmaya yüzüm yok buradaysan saygılar abi.... içimi dökmemem sebep olan zaferce kardeş teşekkür ederim.
    Happy birthday to you gangsta. (sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm)

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Kimse alınmasın darılmasın. İster 20 yıl ve milyon km tecrübeli, ister eğitimli, ister eğitimsiz, ister dikkatli, ister apaçi olsun ama hepimiz kaza yapacağız. Motosiklet yarım bir makinedir, sürücüsü olmadan kendi başına ayakta duramaz. Sürücü de insan olduğu için mutlaka hata yapacak ve kaza-düşme gibi bir şey başına gelecektir. Gerçekten bir liste yapılsa, günün birinde hepimizin adı orada yazılı olacaktır.
    barodi, svgblg, aquarist4 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

bu konu açılırken bu listeye istemeden dahil olmuşuz arka lastik kayınca yatırdık motoru

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Bizim evin önündeki dörtyol ağzında bırak kask ekipman takmayı frene dokunup yavaşlamıyorlar bile dürzüler.
    mertcan"15 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)