Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizi bekliyorum dostlar abiler

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar ben 16 yasinda 1.80 boy 93 kilo ankaradan birisiyim bayadir ilk motorumu almak icin arastirma yapiyorum forumlarda diger arkadaşların yorumlarini okuyorum ve suan sadece motor icin 2500-3000 civarinda butce ayirabildim cunku ayni zamanda bu yıl ev aliyoruz o yuzden 2. El ybr cbf filan bakamam çünkü 2. Eller pesin para istiyor bildiginiz gibi bende 0 bir mondial 100 uag , prince , superboy kuba cita 100 r kanuni breton 125 gibi modellere yöneldim beni en az 2 yıl idare edebilmesini istiyorum sonra zaten universite bursuyla ya da yazin çalışarak filan motorsikletimi 250 lige buyutecegim yani hedefim budur arkadaşlarım abilerim marta dogru da motosikletimi alirim umarım hayirlisi olur tavsiyelerinizi bekliyorum okuyan ve tavsiye veren herkese çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

emisol al, emisol başlığında satıcının linkide vardı son sayfada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Raven99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben 16 yasinda 1.80 boy 93 kilo ankaradan birisiyim bayadir ilk motorumu almak icin arastirma yapiyorum forumlarda diger arkadaşların yorumlarini okuyorum ve suan sadece motor icin 2500-3000 civarinda butce ayirabildim cunku ayni zamanda bu yıl ev aliyoruz o yuzden 2. El ybr cbf filan bakamam çünkü 2. Eller pesin para istiyor bildiginiz gibi bende 0 bir mondial 100 uag , prince , superboy kuba cita 100 r kanuni breton 125 gibi modellere yöneldim beni en az 2 yıl idare edebilmesini istiyorum sonra zaten universite bursuyla ya da yazin çalışarak filan motorsikletimi 250 lige buyutecegim yani hedefim budur arkadaşlarım abilerim marta dogru da motosikletimi alirim umarım hayirlisi olur tavsiyelerinizi bekliyorum okuyan ve tavsiye veren herkese çok teşekkürler
    Ankara'da 100'lük bir motor yetersiz kalabilir merkezi yerlere giderken hızlı akan trafiğe çıkamazsın en sağdan bile gitsen sıkıştıra sıkıştıra emniyet şeridine atarlar

125'lik motorda da olacak bunlar ama sürat biraz daha arttığı için merkezi yerlere de gidebilecek çanta taktırman ile de yük taşıyabileceksin

batıkent civarında oturduğunu yazmışsın bir üyenin ziyaretçi mesajı kısmına amacın semt içi motor kullanmaksa o taraflarda mobilet bile yeterli olur çok trafik yok

100cc motorların vergisi 125'liklerin yılda 110 tl gibi bir vergisi olduğunu belirteyim

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    ilk motoru 0 alma.

Orhan KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da 100'lük bir motor yetersiz kalabilir merkezi yerlere giderken hızlı akan trafiğe çıkamazsın en sağdan bile gitsen sıkıştıra sıkıştıra emniyet şeridine atarlar

125'lik motorda da olacak bunlar ama sürat biraz daha arttığı için merkezi yerlere de gidebilecek çanta taktırman ile de yük taşıyabileceksin

batıkent civarında oturduğunu yazmışsın bir üyenin ziyaretçi mesajı kısmına amacın semt içi motor kullanmaksa o taraflarda mobilet bile yeterli olur çok trafik yok

100cc motorların vergisi 125'liklerin yılda 110 tl gibi bir vergisi olduğunu belirteyim
    100cc motorun yetersiz kalacağını düşünmüyorum ana yollarda seyir hızı genel olarak 80 km civarında, tabi bu diğer araçlar tarafından sıkıştırılmayacağın yollarda itilip kakılmayacağın anlamına gelmiyor Ankara maalesef motorun ve motorcunun barınmakta zorluk çektiği bir şehir. Çoğu araç şoförü motoru tanımıyor. Kullanım amacına uygun aklına yatan motoru alabilirsin şu cc şu marka model şeklindeki tavsiyeler bana çok sağlıklı gelmiyor. Her motorun kendine göre artıları ve eksileri var bütçene uygun aklına yatan motoru almalısın. Çinli motorlar biraz şans işi tabi bazen gerçekten çok sağlam çıkıp kullanıcısına keyif verirken bazen de çileye dönüşebiliyor.
    Ne zaman kaybolduğumu düşünsem, işte o zaman gerçekten buldum...

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Birçok çeşit ve güçte motosiklet kullandım.Geçen yıl bütçe dolayısıyla ve vergi ödememek(yılda 150 tl benim 3 aylık benzin param) için mondial prince aldım.Evet bazen yetersiz kalıyor ama yakıt ve vergiyi düşününce diyorum sağdan giderim ağır ağır gerçi 90 km yapıyor ve şehiriçi için yeterli.Ben tavsiye ederim sorunsuz motosiklet parçaları bedava.

Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motoru 0 alma.
    2. El alamam pesin param yok

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Hele bi ehliyeti alaydın? Motoru alsan en az 5-6 ay daha binemicen. 5-6 ay uzun süre, kim öle kim kala.

Senden kendimle ilgili degil alacagim motorla ilgili tavsiye istedim obarey

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Bajaj boxer sıfırı 3000 tl kaçırma

Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj boxer sıfırı 3000 tl kaçırma
    Bajaj boxer 150 cc abi ben 16 yim gelecek seneki yasaya takılıyorum 125 ccden fazla olmuyor malesef

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)