Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ay başı zamı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Honda sayfasını yeniliyorum yamaha yapmış hondayı bekliyorum 20 dk oldu :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda aksine indirim yapmis. Param olsa 48000 i basar 1000rrsp yi alirdim. Piyasadaki en uygun 1000 lik suan. O paraya sifir 1000lik ss yok. Hele ki ustundeki o donanimla... hintliler varligini hissettirince cbf150 fiyat olarak geri vites yapmis. 250 tl indirim fena degil. Pazarlikla bi 250 daha indirilir gene.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    sey_47 ve ELque bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ha gayret biraz daha koy da üzerine Cbr250'nin tam iki katına çıksın ilk geldiği fiyatın.

Ulan yazık yahu, tamam parası olana koymaz da millet gece gündüz çalışıyor bin tl para kazanabilmek için.

100-200 Tl neyse adamlar 6 ayda bir 700-800 Tl geçiriyorlar
    pulsar_can bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Fuardada eski fiyatlarına çekerler kampanya yada lansman fiyatı diye!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Niye bekliyorsun böyle üzgünce kardeşim? Yamaha yaptı Honda da yapsın motorunun değeri artsın diye mi yoksa?

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha gayret biraz daha koy da üzerine Cbr250'nin tam iki katına çıksın ilk geldiği fiyatın.

Ulan yazık yahu, tamam parası olana koymaz da millet gece gündüz çalışıyor bin tl para kazanabilmek için.

100-200 Tl neyse adamlar 6 ayda bir 700-800 Tl geçiriyorlar
    Euro ve dolar uçarken napsaydı ?
    Bazı şeyleri anlamak için sanırım illa dolar ve euro kuru üstünden satış yapılması gerekecek.
    Bakın Ducatiye hep aynı fiyat :D. 1 yıldır scrambler 11.900

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu siteye üye olurken,zam konusu nerdeyse ben ordayım demiştim,artık yetişemiyorum
    Sokollu ve pulsar_can bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX150
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye bekliyorsun böyle üzgünce kardeşim? Yamaha yaptı Honda da yapsın motorunun değeri artsın diye mi yoksa?
    Motorun kaporasını verdim 15 20 si gibi gelecek acaba ne kadar daha üste ödeyeceğim diye bakıyorum abi. sen rahat olabilirsin.

Arkadaşlar bilgiğiniz ürünlerin yeni ve eski fiyatlarını da yazabilir misiniz size zahmet ?
    Edit; CBR 500R, CB 500F, CBR 1000RR Fireblade SP Kampanyalı fiyat
    Ama çok sevinmeyin arkadaşlar koşullardan bazıları;
    • Kampanya kapsamındaki CBR 500R modeli 40 adetlik, CB 500F modeli 30 adetlik ve CBR 1000RR Fireblade SP modeli 20 adetlik stokla sınırlıdır.
    • Bu fiyatlara; plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) dahil değildir. Bu bedeller, müşteri tarafından karşılanacaktır.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Gezide 27 Mayısta 1.85 TL olan dolar 30 Haziran’da 1.92 TL olmuştu. Hepi topu 7 kuruşluk zamma ağzına geleni söyleyip Gezi'ye katılanları Vatan haini yapan Asabi Amcaya sormak lazım. Ülkeyi gere gere doları 3 liraya oturtup bizi kandırmışlar, hala mağduruz, biz sorumlu değiliz diye ortalıkta dolaşanlar, medyada onları şakşaklayanlar ülkede devaluasyon olduğunun farkında değiller mi sanıyorsunuz. 2008 de petrolün varili 120 dolarken 3 liraya benzin satanlar şu anda 48 dolar olmasına ragmen 5 liraya şükrettiriyorlar. Biz bu motosiklet fiyatlarını daha mumla ararız. Hala geçip karşıma utanmadan büyük Türkiye mavraları anlatmasınlar. Bulmuşlar saf milleti koyun gibi güdüyorlar. Adam akıllı ekonomi ve kalkınma programı ile belki 15 sene sonra avrupayla yakın fiyatlara motor almaya başlarız.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bu zamlar çok iyi geliyor. Rezillik
    pulsar_can bunu beğendi.

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro ve dolar uçarken napsaydı ?
    Bazı şeyleri anlamak için sanırım illa dolar ve euro kuru üstünden satış yapılması gerekecek.
    Bakın Ducatiye hep aynı fiyat :D. 1 yıldır scrambler 11.900
    Hocam işim gereği 3 senedir euro ve dolar kurunu günlük takip edip not alıyorum zaten merak etmeyin

2 sene önce 8bine alınacak bir motor bugün 13bin , her ay üzerine 100 küsür TL zam koymuş, ama benim maaşa 2 yılda bir kavga dövüş zor ekliyoruz bi 50 TL.

Honda'yı örnekleyip durumumuzun ne kadar içler acısı olduğunu göstermek istedim.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    PCX150
    Hala eski fiyatlar duruyor inşallah zam gelmez :(

Honda'yı bilmiyorum da Suzuki sıvazlıyor yapıştıracak bugün zammı eli kulağında

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu dövize bağlı fiyat değişimi konusunda en dürüst firma Kawasaki.Fiyatlar direk Euro cinsinden Euro düşünce,fiyatlar düşüyor,artınca fiyatlar artıyor.Honda,Yamaha ve Suzuki'de fiyatlar bir kalkıyor bir daha inmek bilmiyor.Maşallah bereket tanrısı gibi üçüde.
    yasdal ve polemos bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu dövize bağlı fiyat değişimi konusunda en dürüst firma Kawasaki.Fiyatlar direk Euro cinsinden Euro düşünce,fiyatlar düşüyor,artınca fiyatlar artıyor.Honda,Yamaha ve Suzuki'de fiyatlar bir kalkıyor bir daha inmek bilmiyor.Maşallah bereket tanrısı gibi üçüde.
    Döviz kuru düştüğünde hep pazarlama müdürlerinin izin gününe denk geliyomuş,bi akaaaş söyledi
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki de parça fiyatlarıyla öpüyor zaten.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki de parça fiyatlarıyla öpüyor zaten.
    İlla bi yerden öpecekler yani,nasıl olsa millet devlete atıyo topu.Bunu değerlendirmemek ayıp olur
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    honda nc 750x
    pyotr ivaneviç nikitin okumak lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)