Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fırından taze çıktı mis gibi yamaha zamları gel vatandaş :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Versys
    Bizim bu dünyada yaşamaya hakkımız yok mu, Hakim Bey?

Tİme_shİft42, TEKNECI ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benim kendi motosikletimi ucuza getirdiğime sevindim fakat farklı hayallerim vardı mesela baba hediyesi ybr'yi kenara koyup yanına bir r25 almak gibi mesela. Sadece hayalde kaldı. Artık BeyazKurt'la yola devam

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kendi motosikletimi ucuza getirdiğime sevindim fakat farklı hayallerim vardı mesela baba hediyesi ybr'yi kenara koyup yanına bir r25 almak gibi mesela. Sadece hayalde kaldı. Artık BeyazKurt'la yola devam
    sırf 500 lira artış oldu diye ise zaten sen r25 filan alma... sadece yan krenaj işçiliği ile beraber 325 TL civarında tutuyor...
    öyle bir hava yaratmışsın ki mesajını okuyanda 3-5 bin lira zam geldi sanacak... gittim bir daha baktım "ben mi yanlış gördüm yeni fiyatı" diyerek.

Motosikleti
    Sk 125
    Şöyle bişiyde var sanmıyorumki dolar euro düşünce bunların düşüceğini,ulan nerden kessem biriktirsem diye uğraşıyorum parayı bu gidişe biz motoru alasıya olucak bizim motor 25 bin vay halimize :(

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Suzukinin fiyat sayfası dün sabahtan beri güncelleniyor ben bununla ilgili konu açacaktım ama felakat haberciliği yapmak istemedim.Ayrıca bu zamlar hiçbir şekilde motor alımlarını düşürmez ybr 10 bin tl olsada yinede alıcısı çıkar!Şu an dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz benzin istasyonlarında kuyruk var! Teknoloji mağazalarının açılışlarında tablet kuyrukları oluşuyor.Şu an burda bile bazıları işin eğlencesinde yani bu zamlar milleti etkilemez!R25 20 bin tl olsun satın almak için yinede bayilere isminizi yazdırmak sıraya girmek zorunda kalırsınız.İŞİN ÖZÜ MİLLET OLARAK FAKİR DEĞİLİZ!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir gün her kez ybr'ci olacak

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    15.000 tle güzel 1000cc felan bulamazsınız bunun bir mantığı felan yok. he 90.000 kmde alırsınız ama motordan çok iyi anlamayan biri temizinide bulamaz, bulsada bi sorunu bi anlamaz r25 parasının faturasını verirler eline yada çöpe gider o motor. Son motor olarak alınır anca onlar, r25 isteyen adama gitmez boşuna mantık kasmayın o konuda.

r25 aramayın başka bişey alın diyene sorarım, muadili olsa satar mı lan binlerce? Ben sen o alır mı?

He şöyle birşey var kesinlikle hiçbir motor parasını haketmiyor. O yüzden alan gene alır, alamıycak olan gene almaz. 3 yıldır hep zam ben alıştım artık sizde alışın şaşırtmıyor beni biz tahmin ettik yıl sonu zam geliceğini euro bahane ederek 1 eylülde çaktılar.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Hondayada 250 tl geldi gecenlerde her bayide goremiyorum ama bu zami
    Neyse 8000 kmye gelmemis ciziksiz curuksuz kazasiz cbr 250r ' imi satiyorum sesi solugu biseyi yok 5bin km lik michelin pilot street lastikleri var 13 verene birakicam plakayla beraber plaka,lastik derken 16 ya geliyor 0 aldiginizda

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kawasaki işi biliyor zam falan yapmıyor ama fiyatları euro üzerinden !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Şu ehliyeti alana kadar KTM de zam yapmaz umarım.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ehliyeti alana kadar KTM de zam yapmaz umarım.
    KTM zaten euro üzerinden satıyor. Zam yapmaz ama kampanyayı bitirebilir. Kampanyayı bitirirse Duke 200 16 bin TL üzerine çıkıyor...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki'yi bekliyorum gsx r 600 kaç para olcak acaba 7 yıldır para biriktiriyorum da

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

r25 aramayın başka bişey alın diyene sorarım, muadili olsa satar mı lan binlerce? Ben sen o alır mı?
    muadil kelimesi geçtiği için üzerime alındım ve cevap yazıyorum...
    benelli var, kawasaki var, cbr var, duke var... farklı sınıflarda motorlar var... Allah`ın emri değil ki R25 alacaksın veya illa SS bineceksin. Naked alırsın, cruiser alırsın, scooter sınıfı alırsın... maksat motor almaksa eğer illa bir şey bulur alırsın. maksat R25 almaksa eğer o zamanda 500 lira için kıyameti koparmazsın. Fiyatlar ortada istediğin kadar itiraz et, budur diyecek adam, işine gelirse diyecek... daha ötesi var mı?

bende sürekli isyan modunu anlamıyorum.. 500 TL için bir bardak suda fırtınalar koparıyor insanlar. adama sorarlar madem alacaktın neden 14750 iken almadın.

Kendi açımdan bakıyorum, gözüme kestirdi isem gider alırım bu kadar basit. 500 lira 1 yada 2 ay içerisinde ne saçma sapan şeylere harcanıyor. en azından zevkine harca göğsünü gere gere "zevkime verdim ulan" dersin. zam gelir 1,5-2 bin lira oynar anlarım o zaman. dersin ki ruhsat ve plaka parasını yedik resmen dersin.

Bir mal döviz kuru ile geldiği sürece, döviz ile beraber artacaktır. o yüzden en iyi satış politikası kawasaki de. adamlar Euro ile satıyorlar, ne zam derdi var ne indi çıktı derdi... Euro yu biz mi kontrol ediyoruz diyerek çıkıyorlar işin içinden.
    A.Volkan bunu beğendi.

Motosikleti
    turuncu
    Duke 250'ye niyetlendim ben. Onun € bazında fiyatını bilmiyorum. Satışı yapılan her yerde TL olarak fiyat biçilmiş: 15900 gayme.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Suzukinin fiyat listeside hala güncelleniyor bakalım kutudan büyük mü çıkacak küçük mü çıkacak!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    KTM kampanya yapıp fiyatı TL üstünden sabitliyor. Belli satışa ulaşınca tekrar Euro oluyor

Motosikleti
    turuncu
    İki ay daha zam yapmasın, yeter bana.

Japon alinmaz artik hintli veya kore mali almak mantikli. Veya 2.el japon

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Hadi herkesin ortak yarasını kaşıyım :D Firmanın 14.000e mal ettiği motora DÖVLET babamımızın koyduğu 8.750tl 'lik göz hakkı :D

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Dolar kuru yükselince yapılan zamlar, Dolar kuru düştüğünde neden indirilmez?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)