Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yurt disindan parca siparis vericam.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar yurt disindan cbr 125 için susturuculu Akrapovic Egzoz eksoz siparis vericam 65 dolar gibi cuzzi bir miktar baktim ucretsiz kargo yaziyor turkiyeyedemi ucretsiz yolluyorlar acaba 195 tl Akrapovic Egzoz hemde karbon kaplama

http://www.aliexpress.com/item/Unive...08.3.10.VsslMP
    link bu cbr 125 2015 olur herhalde yardim bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Yardımlık pek birşey yok. Siteye üye ol satın al kredi kartıyla öde hepsi bu

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımlık pek birşey yok. Siteye üye ol satın al kredi kartıyla öde hepsi bu
    ilk defa yurt disindan siparis vericam simdi 65 dolar disinda para ödüyecekmiyim bide cbr 125 direk uyarmi sizce buna boru felan yaptirmam gerekecekmi ?
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmadikca; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadikca Hak Kuldan İntikamini Kul İle Alir Dini İrfani Bilmeyen bunu kul Etti sanir
    Bari Emri Olmayinca Sanki Yaprak mi Kipranir

Motosikleti
    Honda CB500F
    Bu fiyata akrapovic dikkatli yaklaşmak lazım, ürün özelliklerine bakarsanız akrapovic değilde farklı bir ürün gibi duruyor ;

Marka Adı: Other
    Model Adı: TX800

NOT: Akrapovic sticker ı yanında geliyor. Kesinlikle orijinal akrapovic değil, bilginiz olsun. Buna rağmen almak isterseniz fiyatı uygun, alınabilir.

Alıntı mertcck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata akrapovic dikkatli yaklaşmak lazım, ürün özelliklerine bakarsanız akrapovic değilde farklı bir ürün gibi duruyor ;

Marka Adı: Other
    Model Adı: TX800

NOT: Akrapovic sticker ı yanında geliyor. Kesinlikle orijinal akrapovic değil, bilginiz olsun. Buna rağmen almak isterseniz fiyatı uygun, alınabilir.
    iste hic bir bilgim yok paramin bos yere gitmesinden korkuyorum acaba replika bir eksozmu ?
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmadikca; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadikca Hak Kuldan İntikamini Kul İle Alir Dini İrfani Bilmeyen bunu kul Etti sanir

Motosikleti
    Honda CB500F
    Kesinlikle replika, orijinal akrapovic değil.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    İmkansız diyorum vermezler.

kalitesi nasildir acaba 190 tl geliyor ? resimde gördügüm kadari ile susturucu ve butun ekipmalari birlikte geliyor hemde karbon eksoz olarak.
    gidip tiger eksoza karbon sifiri 900 tl verecegime 700 tl cebimde kalir bunu takarim diye dusunuyorum ama arastirdim 85 95 dolar arasi akropovic eksozlarda var n

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Sonuçta parayı sen verican.
    obarey, Ertugyigit, MetinK. ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Aliexpress sitesi çin malları satan bir sitedir. Oradan alacağın bir egzos muhtemelen seni tatmin etmiyecek kısa sürede sıkıntı yaşatacaktır.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş orijinal olması gibi bir ihtimali senin aklın alıyor mu ? Çakma bu , bu fiyata en dandik marka performans egzosu bile yok. Sakın alma kısa sürede bozulur halis muhlis çin malı bu işte. En ucuz performans egzosunu al çok daha iyi ses ve kalite alırsın.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alınır mı ?
    -Alınır

Aldın mı ?
    -Evet aldım 4-5 defa

Süre ?
    -En erken 22 gün, max 40 günde geliyor.

İade ?
    -Hiç sanmıyorum, para zaten önden gidiyor arkadan da ürünü gönderirsen hayırlı işler..

İtiraz ?
    -İtiraz edersin ama sonuç değişmez.

Sorun yaşadın mı ?
    -Evet Canon EOS için LCD panel sipariş verdim. Sıfır diye Çıkma parça gönderdiler. Sökerken de ekranı çizmişler.. Bereket çalışıyordu taktım geçtim.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ürünün şöyle birşey çıkması muhtemel
    http://fc01.deviantart.net/fs71/f/20...az-d5biyi3.jpg
    hahahha buna cok guldum millet siparis veriyor baktim bende eksoz bakim dedim kursagimda kaldi ya ;)

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Aslinda fena gözükmüyor parayı gözden çıkartırsan alıp deneyebilirsin ...

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda fena gözükmüyor parayı gözden çıkartırsan alıp deneyebilirsin ...
    200 tl memnunda kalabilirim.yada 200 tl copede atabilirim ;;)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    O egzoz tartışmasız replika.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Olası gelicek egzos böyle bir şey olucaktır

Orjiunal oldugunu sanmiyorum. _Isvicrede bile 1350 chften basliyor. SS ler icin 3500-4000 chf kadar degisen aralikta satis fiyati var. Emin olmadan alma derim.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Diğer arkadaşların dediği gibi bi güzel çakmış eleman. Son fotoda çıplak halini göstermiş, bir öncekinde de renk-desen seçeneklerini vermiş. (yani eline gelecek ürün ilk fotoda olduğu gibi değil, sondan bir önceki fotoda olanlardan biri) Dıştan şekil olarak gerçeğine benziyor, ama içindeki sistemi de aynı şekilde yaptı mı? Burası meçhul (bu fiyata hiç sanmıyorum).

Benim makinede öyle elektronik, ya da başka sistemler yok. Buna rağmen egsoz değişiminde karbüratöre ayar gerekiyor. Senin motorda mesela katalitik var mı? Enjeksiyon varsa, yakıt ayarı nasıl yapılacak? Herhangi bir markanın orjinal spor egsozunu alsan bile gazı kestiğin zaman back-pressure eskisi gibi olmuyor (gazı kestiğinde kasılarak şöyle bir kapanma olayı). Bu eleman içi boş boru veriyorsa artık hiç kalmaz back-pressure (böyle olmasının zarar verdiği söylenir, ne derece doğru bilmem). En azından şunu biliyorum, ben benim motoru aldığım zaman, eskisi sahibi arka susturucu kısmını komple söküp yerine iki tane krom boru koymuş haldeydi. Hem iğrenç bir ses veriyordu, hem de gazı kapattığım zaman şöyle kasılıp, yavaşlaması, kontrol altına girmesi gereken alet pek öyle davranmıyordu. Kendimi güvende hissetmiyordum. Malzeme kalitesi olarak, mesela ısı kalkanı yoksa (ki gene bu fiyata bence yoktur) orta vadede egsoz sararma yapacak. Krom kalitesi ne, iki yağmur gördüğünde kaplama atacak mı? Tüm bunlardan başka olarak da, sen 125cc motordan çıkacak sesi beğenecek misin?

tesekkur ederim ozaman hiç gerek yok orjinali ile kullanmaya devam ne bilim heves ettim.sekil sukuldiye ses degil susturucusu ile kullanicam.motor tehlikeye atmaya gerek yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)