Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yurt disindan parca siparis vericam.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 tl memnunda kalabilirim.yada 200 tl copede atabilirim ;;)
    Aynen öyle ama işte şans fakat o fiyata daha iyisini alma imkanın olmayacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.akrapovic-shop.de/akrapov...-ohne-abe.html bu siteden marka ve model secebilirsin. 2011 model cbr 125r icin bile 622,04 euro akrapovic

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlıkta "vericam" diye bir kelime gördüm, klavye hatasıdır dedim sonra ilk mesajda birdaha gördüm şaka yapıyordur dedim, ikinci mesajda bir daha gördüm bir selam vericam dedim slm nbr

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkta "vericam" diye bir kelime gördüm, klavye hatasıdır dedim sonra ilk mesajda birdaha gördüm şaka yapıyordur dedim, ikinci mesajda bir daha gördüm bir selam vericam dedim slm nbr
    caniniz mi sikiliyor ??? ne yapmak istediginizi anlamiyorum.
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmadikca; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadikca Hak Kuldan İntikamini Kul İle Alir Dini İrfani Bilmeyen bunu kul Etti sanir
    Bari Emri Olmayinca Sanki Yaprak mi Kipranir

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    tek silindir motosiklete neden egzoz takıyorsun ki? tek silindir motosiklet sessiz daha güzeldir.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tuhaf tuhaf urunler var 5 dolara eldiven siparis vericam hemde ucretsiz kargo

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bu ürün için yazılan kullanıcı yorumlarında 33 alıcı ürününe 5 yıldız vermiş ve olumlu yorum yapmış. aralarında turk alıcılarda var
    kötü olmayan replika olabilir alınmaz gibide durmuyor hani.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    benim cbrda takılı. ne farkediyor dersen 65 dolara değmediğini garanti ederim sana.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    bi tavsiye veriCAM.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...27368026/detay

git al avcılardan taktır. Ses aynı olur muhtemel. Beklememiş olursun
    acemi60 bunu beğendi.

SalihB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar bunları bende araştırmıştım tamamıyla akrapovic görüntüsüçok hoşuma gitti. 1.si ürünler %100 replika. aliexpress sitesinden birçok alışverişim oldu. kargo süresi en az 3 hafta genel olarak 1 ay sürüyor. şu zamana kadar sipariş verdiğim ürün dışında bir ürün gönderilmedi. yani dolandırılıcık konusunda şüpheniz olmasın diyebilirim yaptığım alışverişler neticesinde fakat nihayetinde ürünler %100 çin malı. iyi olanlarıda var kötü olanlarıda kötü olanlar çoğunluk. böyle bir ürünün kalitesi nasıl olur bilmiyorum. yorumlar çok iyi ürünü satın alanlar 4-5 yıldızdan aşağı oy vermemiş. hatta alttaki 2 linkte türk müşteride var ağustos 2015 te alışveriş yapmışlar ve çok memnun olduklarını belirtmişler. 1 tanesi arkadaşın verdiği link zaten.
    @ceymier in linki türk müşteri
    türk müşteri ve ürünün toplam memnuniyeti %100
    buda en çok satın alınan ve en uygun olanı
    alan kullanan bilgisi olan arkadaşlar varsa aramızda bilgilendirirlerse çok iyi olur. iyi forumlar.
    Oyuna 2 kap ile başlarsın. Biri şans dolu, diğeri boş. Amaç; dolu kaptaki şans bitene kadar, boş kabı deneyim ile doldurmaktır.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    HOCAM O ÜRÜNÜ ALMA BIZ ARKADASA AYNI ÜRÜNÜ FARKLI SATICIDAN ALDIK GAYET GÜZEL VE ORJINAL GİBİ DURUYOR.ALIEXPRESTEN sürekli alısveriş yaparım size tavsıyem ayın 11 de alın 39 dolara aynı ürün.ve puanı ½97 üzerinde olandan alın bu verdiğiniz linkdekinin puanı %96 küsür...sesine gelince gayet kalıtelı ve tok bir sesi cbr250r taktık istersenız vıdeo ceker atar yada dinletirim.tek sıkıntı uc kısmına dıkkat edın susturucu ile beraber biz onu söktük takarken tam sıkmamısız düştü..
    buyur aynı ürün 11 kasımda 36 doalr ve satıcı puanı daha yuksek ..gümrüğede gırmez üstelik

http://www.aliexpress.com/item/Amazi...392671389.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bu kalıtede türkiyede olan varsa alın...sesi gerçekten tok ve durusu cok güzel....fıyatın uygunlugu size kötü aldıgı izlenimi vermesin .burda öyle satıcılar biliyoruöm kı konteyner dolusu çinden alıp burda 4-5 katı fıyatına satıyorlar burda en düşün renklı manet 160 tl orda 65 tl aradakı farkı siz hesap edın artık

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOCAM O ÜRÜNÜ ALMA BIZ ARKADASA AYNI ÜRÜNÜ FARKLI SATICIDAN ALDIK GAYET GÜZEL VE ORJINAL GİBİ DURUYOR.ALIEXPRESTEN sürekli alısveriş yaparım size tavsıyem ayın 11 de alın 39 dolara aynı ürün.ve puanı ½97 üzerinde olandan alın bu verdiğiniz linkdekinin puanı %96 küsür...sesine gelince gayet kalıtelı ve tok bir sesi cbr250r taktık istersenız vıdeo ceker atar yada dinletirim.tek sıkıntı uc kısmına dıkkat edın susturucu ile beraber biz onu söktük takarken tam sıkmamısız düştü..
    buyur aynı ürün 11 kasımda 36 doalr ve satıcı puanı daha yuksek ..gümrüğede gırmez üstelik

http://www.aliexpress.com/item/Amazi...392671389.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bu kalıtede türkiyede olan varsa alın...sesi gerçekten tok ve durusu cok güzel....fıyatın uygunlugu size kötü aldıgı izlenimi vermesin .burda öyle satıcılar biliyoruöm kı konteyner dolusu çinden alıp burda 4-5 katı fıyatına satıyorlar burda en düşün renklı manet 160 tl orda 65 tl aradakı farkı siz hesap edın artık
    Yalnız hocam sizin verdiğiniz satıcı ÜCRETSİZ KARGO ile gönderim sağlamıyor. 26.95$ Kargo ücreti istiyor. Bunuda hesaba kattığınızda beklemeye gerek kalmıyor
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Acil Tıp Teknikeri - Yamaha YZF R25

Motosikleti
    CBR 125R
    aga benim verdiğim linkte ayın 11 inde 33 dolar oluyor ama kargo ücreti var 27 dolar. senin verdiğin linktede 27 dolar kargo ücreti var. gümrük konusuna gelince çoğu kargo paketine fiyat yazılmıyor yani 0$ gibi ibare oluyor bu tarz sorunlar olmaması için heralde. ben senden bişey rica edicem eğer bu siteden bu egzozu aldıysan zahmet olmazsa bahsettiğin videoyu istiyorum bana ve diğer arkadaşlara büyük referans olur. yakıt performans motora herhangi bir zararı varmı videoda yada videonun altına yazarak biraz açıklama yaparsan çok güzel olur kardeşim.
    Oyuna 2 kap ile başlarsın. Biri şans dolu, diğeri boş. Amaç; dolu kaptaki şans bitene kadar, boş kabı deneyim ile doldurmaktır.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı fthbsbg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız hocam sizin verdiğiniz satıcı ÜCRETSİZ KARGO ile gönderim sağlamıyor. 26.95$ Kargo ücreti istiyor. Bunuda hesaba kattığınızda beklemeye gerek kalmıyor
    hocam ayın 11 kasımda ürün 36 dolar ama dıkkat etmedınız sanırım.sadece ogune özel yuzlerce üründe ındırım var bende sebete bayagı urun ekledım 11 kadsımda alacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı SalihB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga benim verdiğim linkte ayın 11 inde 33 dolar oluyor ama kargo ücreti var 27 dolar. senin verdiğin linktede 27 dolar kargo ücreti var. gümrük konusuna gelince çoğu kargo paketine fiyat yazılmıyor yani 0$ gibi ibare oluyor bu tarz sorunlar olmaması için heralde. ben senden bişey rica edicem eğer bu siteden bu egzozu aldıysan zahmet olmazsa bahsettiğin videoyu istiyorum bana ve diğer arkadaşlara büyük referans olur. yakıt performans motora herhangi bir zararı varmı videoda yada videonun altına yazarak biraz açıklama yaparsan çok güzel olur kardeşim.
    hocam egsozu arkadasım aldı getırdı ınceledım.gayet kalıtelı görüntüsü var burada satılan dandık dısı karbon kagır olup ucu plastık olup cok ısınınca erıyenden degıl.arkadasım cbr250r repsole taktı en kısa sürede buraya resım ve vıdeo atacagım.bu aralar yogunluktan arkadasın yanına ugrayamıyorum.

Motosikleti
    CBR 125R
    hocam ayın 11 kasımda ürün 36 dolar ama dıkkat etmedınız sanırım.sadece ogune özel yuzlerce üründe ındırım var bende sebete bayagı urun ekledım 11 kadsımda alacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

hocam egsozu arkadasım aldı getırdı ınceledım.gayet kalıtelı görüntüsü var burada satılan dandık dısı karbon kagır olup ucu plastık olup cok ısınınca erıyenden degıl.arkadasım cbr250r repsole taktı en kısa sürede buraya resım ve vıdeo atacagım.bu aralar yogunluktan arkadasın yanına ugrayamıyorum.
    söyleyecek fazla söz yok videoyu sabırsızlıkla bekliyoruz kardeşim. bu arada hangi şehirdensin

Motosikleti
    YAMAHA MT
    gazıantepdeyim

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim cbrda takılı. ne farkediyor dersen 65 dolara değmediğini garanti ederim sana.
    nasıl yani görüntü dışında hiçbir fonksiyonu yok mu diyorsun?

gazıantepdeyim
    iyidir suruçta arkadaşım var yakınmısın oraya

Motosikleti
    YAMAHA MT
    [QUOTE=SalihB;3762791]nasıl yani görüntü dışında hiçbir fonksiyonu yok mu diyorsun?

iyidir suruçta arkadaşım var yakınmısın oraya[/Q
    sayılır yaklasık 100 km sanırım.tam ölçöedim.

Motosikleti
    CBR 125R
    sayılır yaklasık 100 km sanırım.tam ölçöedim.
    videoyu sabırsızlıkla bekliyoruz kardeşim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)