Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ankara da lastik satan yer

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Selam arkadaşlar.

Ben geçenlerde bir kaza geçirdim ve ayağımı kırmaktan son anda kurtuldum şu an topal topal geziyorum.

Lastik almaya karar verdim ama markalı olarak bulabileceğim yerler varmıdır? Irc, kenda, maxxis ya da cst gibi markaların dışında pirelli, michelin, metzeller ya da continental gibi markaları uygun olarak nereden bulabilirim Ankara da?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum herkese.
    Bir garip yolcu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Bulamazsınız, bulsanız da istediğin ölçüde olmaz, olsa da tarihi eski olur. İnternet üzerinden almanızı tavsiye ederim (motolastik, lastikdeposu vs. en ucuz hangisinde bulursanız).
    www.capitalcitychoppers.org

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Valla ben yiba çarşısında ulus motordan aldım lastiğimi. Elinde olmasa da çoğu markayı sipariş usulü getirtebiliyorlar, fiyatları da uygun geldi bana saolsun ilgililer de..

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    bakın ben sym gts250 i sayfasında paylastım.ırc anlas lastıklerı yıba carsısında ankara motorda ayhan beyden satın aldım
    burdan ırc alabılır yada sıparısle getırtebılırsınız.sıteden benım adımı da verebılırsınız
    sıze lastık konusunda olsun baska konularda olsun yardımcı olacaklarını umuyorum
    cok duzgun esnaflar
    yıba carsısı no:145-146-147-148
    03123111888

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

bır de ıstanbulda lastikdeposu.com dıye bır sıte var barıs bey var orda 02124506040
    sıteden bakıp lastık beyenıp temasa gecebılırsınız
    ama ankarada bır esnaf aracılıgıyla getırtıp satın almanız daha akla yakın gıbı benım fıkrımce
    kolay gelsın paylasımlarınızı beklıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

satın aldıgım lastıklerın resımlerı asagı lınkte yer almaktadır
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/95411-sym-gts-250i-evo-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html
    hakanens bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kalyoncu motor'dan Pirelli Duratraction lastik takımı alabilirsin. Kapıda ödemeli kargo 10 lira. Egzoz, çanta demiri, debriyaj siparişimde 2 tane kocaman paket karşılığı 10 lira ödedim masraf. Ankara'da motor parçası, lastiği falan bulmak sıkıntı. İnternetten almak en iyisi.

http://www.kalyoncumotor.com/2.75-18...&category_id=0
    hakanens bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Pirelli duratraction ları yiba çarşısı ulus motordan uygun fiyatlı olarak almıştım. Tavsiye ederim. Mişlenleride Honda Efe den bulabiliyormuşsun, sonradan öğrendim..
    hakanens bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    ben 8-10 yıldır motora bınerım ama hıc lastık degısıklıgı aysamadım.zıra hep bındıgım motorları sattım bır baska aldım
    bu ıtıbarla bındıgım motorların lastıklerı fabıka lastıklerı oldugundan hıcbır fıkrım yok
    lakın bu ırc anlas lastıklerını duymustum yol tutusu ıyı ve turk malı ve ucuz dıye
    yerlı malı yurdun malı herkes onu kullanmalı dovızlerıyle buyudugumuzden olsa gerek ılke kez lastık degıstırme durumum oldugunda hemen ırc aklıma geldı.
    yabancı lastıklerın yarı fıyatına oldugu da goz onune alınırsa benım tercıhım bu yonde oldu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 8-10 yıldır motora bınerım ama hıc lastık degısıklıgı aysamadım.zıra hep bındıgım motorları sattım bır baska aldım
    bu ıtıbarla bındıgım motorların lastıklerı fabıka lastıklerı oldugundan hıcbır fıkrım yok
    lakın bu ırc anlas lastıklerını duymustum yol tutusu ıyı ve turk malı ve ucuz dıye
    yerlı malı yurdun malı herkes onu kullanmalı dovızlerıyle buyudugumuzden olsa gerek ılke kez lastık degıstırme durumum oldugunda hemen ırc aklıma geldı.
    yabancı lastıklerın yarı fıyatına oldugu da goz onune alınırsa benım tercıhım bu yonde oldu
    Yarı yarıya fark yok IRC ile diğer markalar arasında yüzde 20 ile 40 arası fiyat farkı var, yarı yarıya olsaydı IRC 1 lira iken diğerleri 2 lira olmalıydı. Unilli mesela IRC ile aynı para ama IRC'den daha kaliteli.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerli malı evet kullanan arkadaşlardan da memnun olanlar vardır ama kendini kanıtlamış markalardan yana tercihimi kullanacağım.

Lastikdeposu.com dan alabilirim. Orası uygun gibi görünüyor. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo olayı varmış.

Verdiğiniz numaralar ve ilgili tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Bunları değerlendireceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli duratraction ları yiba çarşısı ulus motordan uygun fiyatlı olarak almıştım. Tavsiye ederim. Mişlenleride Honda Efe den bulabiliyormuşsun, sonradan öğrendim..
    Yıbada hazırda varmı yoksa sipariş üzerine mi getiriyorlar? Pirelli yol tutuş konusunda nasıl sizce?

Motosikleti
    msx 125
    motomekanik'i bi ara
    hakanens bunu beğendi.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    honda efeyi ara orası getiriyor
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yıbada hazırda varmı yoksa sipariş üzerine mi getiriyorlar? Pirelli yol tutuş konusunda nasıl sizce?
    Ben aldığımda hazırda vardı. Yarın uğrayacağım, ellerinde var mı, fiyatı kaç para sorarım. Orjinal lastiklerinden iyi olduğu kuşku götürmez. mişlenin yol tutuşu, biraz daha yumuşak hamurlu olmasından dolayı daha iyi diyorlar ama kullanmadım, bilemiycem, sadece bir duyum benimkisi. mişlenin yumuşak hamurlu olmasından kaynaklı, pirelliye nazaran daha narin bir yapısı var.. taşlı arazi vari yollarada girerim diyorsan pirelli al derim.. Gerçi Ankaranın asfaltı bile araziyi aratmaz ama neyse... Ben memnunum. görüntüsüde mişlenden daha kalın ve güzel duruyor..
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Ankara'da lastik satan yeri bırak takacak yer bile bir elin parmağını geçmez. Günlerce nette lastik takıp balans yapabilen bi yer aradım.

Bende Ankara'dayım birkaç ay önce diablo rosso aldım. Motolastik.com sitesinden al tertemiz kapına geliyor.
    mombohunter bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Ben aldığımda hazırda vardı. Yarın uğrayacağım, ellerinde var mı, fiyatı kaç para sorarım. Orjinal lastiklerinden iyi olduğu kuşku götürmez. mişlenin yol tutuşu, biraz daha yumuşak hamurlu olmasından dolayı daha iyi diyorlar ama kullanmadım, bilemiycem, sadece bir duyum benimkisi. mişlenin yumuşak hamurlu olmasından kaynaklı, pirelliye nazaran daha narin bir yapısı var.. taşlı arazi vari yollarada girerim diyorsan pirelli al derim.. Gerçi Ankaranın asfaltı bile araziyi aratmaz ama neyse... Ben memnunum. görüntüsüde mişlenden daha kalın ve güzel duruyor..
    Yollarımızdan ötürü bende pirelli düşünüyorum. Arada arazi yani çayır çimen gibi yerlerede gidiyorum zaten. Asfaltta ve ıslak zeminde de iyi diyorsan hiç düşünmeden alacağım. Üzerindeki lastiklerle düşmemin sebebi yavaşlarken birden sola dönmek istemem ve yerdeyim. Bu kadar kötü bir lastik olamaz...

Metzellere de takılıyorum ama o da aynı michelin deseni gibi düz yapıda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da lastik satan yeri bırak takacak yer bile bir elin parmağını geçmez. Günlerce nette lastik takıp balans yapabilen bi yer aradım.

Bende Ankara'dayım birkaç ay önce diablo rosso aldım. Motolastik.com sitesinden al tertemiz kapına geliyor.
    İnternetten almaya alırım da taktıracak yer arayacam bu sefer. Onu da düşünüyorum tabi. Ankara da sorun gerçekten motorsiklet tadilatları.

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Yollarımızdan ötürü bende pirelli düşünüyorum. Arada arazi yani çayır çimen gibi yerlerede gidiyorum zaten. Asfaltta ve ıslak zeminde de iyi diyorsan hiç düşünmeden alacağım. Üzerindeki lastiklerle düşmemin sebebi yavaşlarken birden sola dönmek istemem ve yerdeyim. Bu kadar kötü bir lastik olamaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

İnternetten almaya alırım da taktıracak yer arayacam bu sefer. Onu da düşünüyorum tabi. Ankara da sorun gerçekten motorsiklet tadilatları.
    İstanbul yolunda Çevik kuvvetin arkasındaki sanayide çiniciler veya çinici kardeşlerdi öyle bişey olması lazım adı orda taktırabilirsin. 75 tl ye taktılar balans yapıp verdiler.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul yolunda Çevik kuvvetin arkasındaki sanayide çiniciler veya çinici kardeşlerdi öyle bişey olması lazım adı orda taktırabilirsin. 75 tl ye taktılar balans yapıp verdiler.
    Tamamdır. 75 lira mı aldılar takmak için?? Normal mi acaba bu rakam..!

Motosikleti
    [COLOR="Silver"]
    Yiba çarşısında pireli yok. Oradaki arkadaş, özellikle mişlen pilot street tavsiye etti. diğerleri ile kıyaslandığında çok iyi diyor. pirellidende iyi diyor.. Honda efe de lastik ve takma ücreti 290 TL alıyorlarmış.. Bence güzel fiyat.. Bir sonraki lastik seçimim mişlen olacak.. birde onun tadına bakalım. Sonuç olarak genelde tavsiye edilen mişlen..
    hakanens bunu beğendi.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    bende michelin var bayağı iyi yol tutuşu virajı vs. hiç kayma kaydırma yaşamadım.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    ben lastıklerımı sasmaz baskent oto sanayı sıtesındekı efe motorda aydın ve salıh ustaya taktıracagım balansa da yapıyorlar
    fıyat konusmadım zıra varyator kayısı arka balatalar bujı yag hava fıltresı degısecek karburator ayarlanacak hepsı toplu olacak.
    tellerı: salıh 05324046061 aydın 05392326060

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

yazılarımda da belırttıgım uzere ben lastık fiyatı falan bılmem ıyısını kotusunu de bılmem
    36 yasından sonra motora bınmeye basladım o da zevk ıcın
    10 yıldır haftasonundan haftasonuna ve yazlıkta kullanıyorum
    sadece forumdan ankaralı bır kardesıme yardımcı olmak uzere yazdım
    yarı yarıya konusuna gelınce de anlas lastıklerı toptan fıyatına aldım fabrıka fıyatına
    fırmanın muduru ankaradakı bayıı sagolsun jest yaptılar.
    cunkı ben daha bu lastıkler cıkmadan 6 ay once kendılerı ıle gorustum
    mevzu uzun.
    bu sebeple internette gordugum lastıklerle aynı yazdıgım uzere fıyat farkı yarı yarıyaydı.
    ama anlas lastıklerın satıs fıyatı nedır esas fark %20-30 mudur onu da ınanın bılmıyorum
    yazılarımdakı esas bılgının paylastıkca guzel oldugu gercegıdır

hepınıze esenlıkler dılerım kalın saglıcakla

Motosikleti
    CB125E
    Yiba çarşısında pireli yok. Oradaki arkadaş, özellikle mişlen pilot street tavsiye etti. diğerleri ile kıyaslandığında çok iyi diyor. pirellidende iyi diyor.. Honda efe de lastik ve takma ücreti 290 TL alıyorlarmış.. Bence güzel fiyat.. Bir sonraki lastik seçimim mişlen olacak.. birde onun tadına bakalım. Sonuç olarak genelde tavsiye edilen mişlen..
    Salih Teşekkür ediyorum. Bugün ben gidecektim sen sorduysan tamam. Servisin verdiği rakamda çok iyimiş.

O zaman bende serviste değiştiririm lastikleri.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)