Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el fiyata 0 motosiklet alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhaba arkadaşlar şuan aşırı sinir doluyum malum siteye giriyorum dedim madem öğrenciyim dedim cup motor alıyım eyvallah cup motorda nereye gidiyim diye düşündüm tabiki honda innova 125 i düşündüm fakat fiyatlarına baktıgım zaman dudaklarım uçukladı aklım gidiyordu adam 2012 de 3,500 0 aldıgı motoru 2 sene 5 bin km kullandı diye 7 milyar fiyat çekiyor abi 7 milyara cbr var verebilecek olsam cbr alırım zaten sen 4 vites bi cup motora bu kadar fiyat çekersin anlamam he tamam honda kalitesi tamam az yakıyor ama abi fazla be tamam illa yeni almayalım innova her türlü sağlam şöyle 2006-2009 bakayım eyvallah 2006 40 bin den fazla kullanılmış motor 3500 lira yani ne bu fiyatlar insanın aklı fikri almıyor innova üretimden kalkınca fırsatcılar doldu piyasaya neyse bu tek innova için değil r25 içinde geçerli piyasaya baktım 14,500 alan motoru 2-3 bin kullanıp lastik takip 16,500 satan var ne var ekstra peki ekstra ne var abi lastik taktik pirelli rosso 2 yani bumu 2 milyar farkettiren ? Ben gidip 2.el o kadar para verecek olsam gidip 0 makine alırım o paralara neyse arkadaşlar konu size saçma gelebilir ama artık tutamaz oldum içimde sinirlerim bozuldu artık bu fiyatlar inanın artık pes ettirdi.

İyi Forumlar tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Pcx 150 lerin sayfasına girip sıralamayı önce yüksek fiyat ı işaretlede gör 11binleri aynı durum

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Dostum wing go al sen de sifir her sey dahil 4500 e falan halledersin.

Neden saçma olsun ki? Benimde en çok yakındığım durum bu.Sanırım sadece bende değilim bu konudan müzdarip.Adam kısacası tok satıcı yada fırsatçı alırsan almazsan zaten umrumda değilsin hesabı.Benim ise en çok yakındığım konu ise şu cbrler hiç doğru düzgün 10 binin altında cbr 250 yok çok az var.Ne yani 2011'de 9 bine satılan cbr günümüzde neden 9 binin altında değil.O dört yılda motor eskimedi de evrim mi geçirdi? Tamam honda dır sağlamdır lakin 4 yıl kullanılmış motora da satın aldığı fiyat vermek saçma geliyor.Kahrolsun euro her geçen gün tırmanıyor bide vergiler sağ olsun İlk senesinde 8800 olan cbr günümüzde 14000 Neyse konudan sapmayalım durum bu Kahrolsun Emperyalizm

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Hee yaw ne kahrola bi sistem bu aga...
    Motorlu taşıtlar bu ülkede 2.el alınmaz halde. 15binlik makineyi 20bin km sürüp 14.500 internette yayınlıyorlar.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    ikinci el motosiklet almak kumardır bu ülkede , hem pahalı hm kmsi yüksek hem de bakımı eksik. 0 alın aynı fiyatlara gelir , wing-go lar güzel ya da tvs nin scooterları fena değil.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cevap basit. alma.
    Ertugyigit bunu beğendi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap basit. alma.
    Dostum ben alıp almamasında değilim işin sence bir cup o kadar para edermi ? 125 cc bir cup 8 beygir bir makineyi 7 milyar çekmek ne kadar mantıklı ?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben alıp almamasında değilim işin sence bir cup o kadar para edermi ? 125 cc bir cup 8 beygir bir makineyi 7 milyar çekmek ne kadar mantıklı ?
    Etmez , bu ülkenin ikinci el piyasası zaten bozuk ve sürekli fiyatlar artıyor. Sıfır alın içiniz daha rahat olsun , bu yüksek fiyat çekme meselesi pulsar çıktığı zaman 0'ının üstüne 800 tl 1000 tl koyup da ikinci el satanlar zamanında çok konuşuldu. Piyasa bozuk işte. İnsanlar kereste ve köylü kurnazı.

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Benim Wave 110i yi 3500 e satamadım. Herkes tamam tamam bakalım bi ara diyip bağlantı kopuyor.
    Bugün İlanı tekrardan ekledim Sahibindene @Zambokage

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana göre etmez ona göre buna göre eder. serbest piyasa.
    sen de git yaz motoruna 1milyon dolar diye. belki bir arap milyarderi için çekirdek parası mesela. adam fotoğrafı beğenip fiyatına bakmadan alacak belki.
    yani buna neden takılıyorsunuz ki?
    uygun fiyatlı motor düşürmek için biraz çalışmanız lazım. armut piş azıma düş yok bu devirde.
    ben ilk ybr mi alırken 2 ay her gün günde 4 5 defa ybr ilanlarını taradım da sonunda başka bir yerden buldum.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hacilar tamam da gecen sene dolar da 1.4 idi.. simdi 3 lira.. hadi atayizler bunuda aciklayin
    yasdal bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Arayacaksın bekleyeceksin uygun fiyata temizini bulacaksın.O fiyatı yazanların satmaya niyeti yok, belki birkaç sazan atlar diye yazıyorlar ama zaten satamıyorlar.Millet keriz değil hocam

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    ilk motosiklet macerama cruiser chopper tarzı çok hoşuma gittiğinden gv 250 ile başladım çok güzeldi sonunda motoru büyütmeye karar verdim önce sıfırlarına baktım hondada yok Suzuki 30000 diyor kawasaki 10000 Euro diyor yamaha da o kadar...sonrasında 2. el bakayım dedim...oooo bi baktım ki ortalık çakal kaynıyor adamlar 8-9 yaşındaki motorları 20000 den açıyorlar yuh dedim...en sonunda bi adam 2007 model shadowuna 27000 isteyince de başlarım sizin tarzınıza kruzırmış muruzırmış ne kardeşim bu ortalık ölü sevici dolmuş dedim hemen gidip 24000 e sıfır honda mı aldım...abs li yol bilgisayarı var oh dedim ya şimdi güzel güzel kullanıyorum nc mi dünya varmış dedim.... adamlar nefret ettirdiler cruiser-chopper dan beni....+

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    bazı motorların özellikle yaz döneminde sıfırlarını bulamıyorsunuz. 2 aya gelecek diye sıraya alanlar var. sıfırının bulunmadığını bilen fırsatçılar da "gel vatandaş sıfırı için 2 ay bekleme burada temizi de aynı para hemen al kullan yazı boşa geçirme" sloganları eşliğinde ikinci el motorlarını kar ederek satma peşindeler. tamam kimse çok zarar etmek istemez ama gerçekten bulunmama durumunu kullanan insafsız da çok. fakat bir süre kimse almayınca düşüyor o ilan fiyatları. nihayetinde kimse ile kavga etmeye de, sinir olmaya da gerek yok. ilgilendiğin ilanları malum sitede favoriye alınca 15 gün bekle. fiyat değişimlerine sen de şaşıracaksın. zaten gerçekten malını satmak isteyen adam normal bir fiyat koyuyor ve o ilan da aynı gün yok oluyor. ötekiler de kendi kendine oynasın bir kenarda. nasılsa satmak istediğinde onlar da fiyatlarını normal seviyelere çekmek zorunda kalacak.

2. elde satılırken genelde yapılan bir hata da motora şunu taktım fiyatı bu, bunu taktım fiyatı bu denmesidir. tamam onları taktın ama artık o ürünler de 2. el. hem benim zevkime göre takmadın hem de taktıktan sonra kullandın. neden oraya sıfır fiyatlarını yazıp motorun fiyatını şişirdikçe şişiriyorsun dimi? tamam boşu ile ekstralı aynı olmaz ama ekstraları göz önünde bulundururken de makul olmak lazım.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacilar tamam da gecen sene dolar da 1.4 idi.. simdi 3 lira.. hadi atayizler bunuda aciklayin
    Olur mu yaa. değildir öyle olsa çıkar adam hemen "EEEY Gezicileeeer" derdi. o kadar artmamıştır.
    sokakbebesi ve tugayriri bunu beğendiler.
    Gökhan YAŞDAL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)