Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışın motosiklet fiyatları düşer mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar merhaba,

Kuba superlight 200 alacağım kısmetse, parayıda denkleştirdik. Para hazır değilken ne motorlar bağıra bağıra gitti gözümün önünde şimdide kafama yatan bir makine bulamıyorum. Bulduklarımda yamuk yaptı bana.

Sadede gelecek olursak, kuba başlığındaki arkadaşlar bu makinenin fiyatının artacağını söylüyor, başka bir kısım ise kışın fiyatlar düşer "tatlı su motorcuları" ucuza elinden çıkarmaya bakar makinaları diyor. Sizce durum ne olur? Çok fena ikilemdeyim sürekli motor bakıyorum tam içime sinmiyor vazgeçiyorum sonra "ya yükselirse lan" diyorum içimden. Sizce ne yapayım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Düşüyor ama pek değil. Ancak acil olarak satmak isteyen birisi çıkarsa kışın daha zor alıcı bulunduğundan çabuk satılsın diye çok fiyat kırabilir.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiden 2.elde düşerdi ama artık son zamanlarda pek düşmüyor yukarıda arkadaşın dedıgı gıbı acil ilanların'dan ıyı fıyatlı temız motorlar bulabılıyorsun yalnız görürsen elini çabuk tutman gerek çünkü kovalayan çok var.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dolar/Euro sürekli artarken motor fiyatlarının düşmesi mümkün değil.
    okican bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Sıfır fiyatı düşmez onda şüphe yok. İkinci el için bizim insanımız malına değer biçemediği için malum sitede gördüğümüz ilanlardan anlıyoruz. Sıfır fiyatından daha fazla paraya koyulmuş motor kaynıyor. Ancak kışın motosiklet fiyatları tabiki düşer ama pazarlık payında esneme falan olur öyle çok da bişey bekleme 4.000 liralık motoru 2.000 e alamazsın en fazla ekstradan 200 lira daha indirim olur ben de bu 200 lira için açıkçası yazın motor sürme keyfimden vazgeçmem veririm 200 lira daha fazla mevsiminde binerim motora. Gerçi şuan yaz sonuna geldik artık geçti o iş. Senin için tabiki kışın almak daha mantıklı olacaktır.

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    ne kadar yükselebilir ki? her malın piyasası bellidir,kışı beklemek gibi bi tavsiye veremem ama en mantıklı aydır aslında,chopper kış aylarında parıltısını kaybeder çünkü

Merhaba,

Yaklaşık bende 4 aydır kuba SL 200 bakıyorum.sıfırını 5750'e bulmuştum.ancak şuanda hiç kimse bu fiyata düşmüyor.Daha bu hatfasonu sordum 6100'den 1 lira aşağıya inmediler.kuba SL 200 doğru tercihmidir halen onada karar verebilmiş değilim =)

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Fiyatların düşmeyeceği aksine artacağını göreceğiz hepberaber. Kur dolayısı ile fiyatlar uçmuş. Diğer arkadaşların da dediği gibi ikinci el piyasadan kış nedeniyle satılacak motosiklet kovalamak daha avantajlı olacaktır. Bu arada ilgilenmeyin şu Küba sl200 ile fiyatlar bu ilgi yüzünden de uçtu biraz 3-5 erkekten yüz bulunca kıvanç tatlıtuğ a pas vermeyen kız gibi oldu sl200 :D 5.500 lerden nerelere geldi

Bak kardesım euro 3.40 oldu Dolar 3 tl

Ben Mart ayında fuarda ıken kawasaki 250sl abs olmayan modelı 12200 falandı sımdı aynı motor degısen hıc bırsey yok

4.400 x .3.40 : 14960 tl

Bu ulkenın durumununda hıc bısey alınmaz bu duruma göz yumanlar utansın

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    kışın motosiklet fiyatları dusmez

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Döviz 2 TL ye de düşse,bu ülkede fiyatı yükselen şey düşmez.Ama şu olabilir,motosiklet zaten 10 bindir,ama 10500 yazıp onun üstünü çizip,tekrar 10bin yazarsan pisikolojikman fiyatı düşürdüm diye yedirebilirsin Yiyenler var İkinci olarak geçen yılın ürünü belki düşer,yok be o da düşmez.Geçen yılın fiyatını verirler.İkinci eller ise sahibinin insafına kalmış,çünkü çok temiz ve bakımlı,garaj motoru ikinci eller.Hatta bazıları 0 dan daha iyi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Drashian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yaklaşık bende 4 aydır kuba SL 200 bakıyorum.sıfırını 5750'e bulmuştum.ancak şuanda hiç kimse bu fiyata düşmüyor.Daha bu hatfasonu sordum 6100'den 1 lira aşağıya inmediler.kuba SL 200 doğru tercihmidir halen onada karar verebilmiş değilim =)
    6100 e nerde buldunuz acaba?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Araç fiyatları hava sıcaklığı ile değil döviz kuru ile doğru orantılıdır.
    essegesse bunu beğendi.

Cinli crosslarda ne kadara kadar duser 1000 liraya kadar duser mi

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    999 liraya kadar düşer.

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    999 liraya kadar düşer.
    Sonucta cinli bir sey alacagim iyice fiyat kirdiramazmiyim bu arada yanlis yazmisim fiyattan 1000 lira kirarlarmi diyecektim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)