Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Ehliyet Yasası

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni yasa ile birlikte a1 ehliyetine kayıt olucam ve istediğim motor honda cbr 125 almayı çok istiyorum benimle beraber başka bir arkadaşımda alıcak çok güzel bir tecrübe olucak bizim için bayadır arastırıyorum hersey tamam başlangıç motoru ekipman şart felan ama cogu kişi önce bir scooter ile trafiğe çık diyor ben bunu yapmayı pek düşünmüyorum eğer yapmazsam bana ne kadar götürüsü olur tanıdıklardan alıcağım kurstan alacağım direksiyon eğitimi yeterli gelmez mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aynı durumdayız suan cbr 125 en iyi baslangıc motorudur bence direk al scootere gerek yok .

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Eger iyi bir kurumsa tanidigin surucu kursu baslangic icin yeter ama egitimin sonu yok motorunuz da hayirli olsun gonlunuz cbr diyorsa cbr alin bir sey kaybetmezsiniz.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ben mesela scooter süremiyorum!İlk honda spacy kullandım ağaca girdim Ehliyete yazılırken dediler sınav vitesli motor ile yapılıyor beni acayip bir korku sardı ! Vitesli motora ilk binişim honda cb 125 ace ile eğitimde oldu ulan baktım aynı araba gibi solda debriyaj var çok kolaydı ve ehliyetimi ilk seferde aldım VİTESLİ MOTOR ÇOK ZEVKLİ!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler