Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbuldan motor hakkında yardımcı olacak biri varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende imkanlarım dahilinde yardımcı oldum nakliyeci firmalarına sor bakayım o mesafeye nekadar isteyecekler benimde yazdıklarim sizi ilgilendirmez yanlış bişemi yaptim'da utanayim işine bak canım
    adam nakliyeci arasa buraya yazmaz

yeter artık daha polimiğe girmeyeceğim senle ''CANIM''

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten yol parasını veririm demiş arkadaş. Münakaşaya gerek yok. Karalı'nın alenen "ver 200, işin görülsün" tavrına kızmış avici nickli arkadaş. Yani zaten parasını ödeyeceğini söylemesine rağmen burada uluorta şu paraya yaparım denmesini kaba ve yardımlaşma ruhundan uzak görmüş. Zaten sonra aranızda konuşurdunuz. Veya Karalı "kardeşim o mesafede benzin masrafı şu kadar tutuyor, karşılarsan yardımcı olurum" şeklinde insani bir cevap verebilirdi.

Sonuç olarak hallolmuş mesele, arkadaşa hayırlı olsun.
    aynen tavır zaten hoş olmayan, tartışmayı başlatan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Peki canım...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işler böyle oluyor mu ? Ne kadar normal karşılamışsınız ?

Adam Beylikdüzü'nden (istanbul değil tekirdağ bildiğin) Gebze'ye ( e5 üzerinden, boğaz köprüsü üzerinden) yeni aldığı motosikletini sürecek adam arıyor , siz de " ne var bunda motorculuk öldü mü " diye çemkiriyorsunuz. Gören de adam mahalle arasında yolda kalmış da yardım etmiyoruz sanır.

Kardeşim motosikletin hayırlı uğurlu olsun ama bu kadar risk alınmaz, veya insanlar bu riski almak istemeyip araçla taşıma fikri önerdiğinde bu kadar atarlanmana da gerek yok.

Al motosikletini bi şekilde güvenle evine ulaştır sonra ben boş alanda sürmeyi öğreneceğim biriniz gelin yardım edin diye konu aç, gelip elimden gelen yardımı göstermezsem namerdim.
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işler böyle oluyor mu ? Ne kadar normal karşılamışsınız ?

Adam Beylikdüzü'nden (istanbul değil tekirdağ bildiğin) Gebze'ye ( e5 üzerinden, boğaz köprüsü üzerinden) yeni aldığı motosikletini sürecek adam arıyor , siz de " ne var bunda motorculuk öldü mü " diye çemkiriyorsunuz. Gören de adam mahalle arasında yolda kalmış da yardım etmiyoruz sanır.

Kardeşim motosikletin hayırlı uğurlu olsun ama bu kadar risk alınmaz, veya insanlar bu riski almak istemeyip araçla taşıma fikri önerdiğinde bu kadar atarlanmana da gerek yok.

Al motosikletini bi şekilde güvenle evine ulaştır sonra ben boş alanda sürmeyi öğreneceğim biriniz gelin yardım edin diye konu aç, gelip elimden gelen yardımı göstermezsem namerdim.
    ben de zaten emanet motorla o riski alamayacağımı arkadaşa belirttim mevzu zaten üslup mevzusu yoksa kesinlikle yol çok uzak (ama beylikdüzü' nü de bu kadar gömmeyin yahu bizde istanbulda yaşıyoruz :D ) hatta önerim doblo kiralama idi ama neyse ki motoru zaten firma nakliye ediyormuş ve sorun da kalmadı

lakin nakliyesini yapabileceğim bir aracım olsaydı arkadaşa benim teklifim yakıtını sen koy gidiş dönüş atalım araca götürelim olurdu mevzu üslup mevzu , git gel 200 tl yakmaz hiçbir araç zaten arkadaşta benzin parasını elbette ki karşılardı yani
    Faruk YAVUZ

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öneri 1 ;

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kendin bin devam et gebze dediğin şurası ben nerdeyse her gün dilovasına evrak getiriyom okadarda uzak değil yani benim iş yerimde beylikdüzü migrosun yanı.
    Öneri 2 ;

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200tl'ye hallederimistersen sende gelirsin arabaya atar götürürüm
    Alıntı SizofrenMacaPapazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de zaten emanet motorla o riski alamayacağımı arkadaşa belirttim mevzu zaten üslup mevzusu yoksa kesinlikle yol çok uzak (ama beylikdüzü' nü de bu kadar gömmeyin yahu bizde istanbulda yaşıyoruz :D ) hatta önerim doblo kiralama idi ama neyse ki motoru zaten firma nakliye ediyormuş ve sorun da kalmadı

lakin nakliyesini yapabileceğim bir aracım olsaydı arkadaşa benim teklifim yakıtını sen koy gidiş dönüş atalım araca götürelim olurdu mevzu üslup mevzu , git gel 200 tl yakmaz hiçbir araç zaten arkadaşta benzin parasını elbette ki karşılardı yani
    Hangisi daha mantıklı, ben de buraya şaşırdım hani motosiklet kullanan adamın, yeni üye olmuş ve motosiklet sürmemiş adama gebze dediğin ne ki demesi tuhafıma gitti.

Özel araç dizel araç belki o kadar yakmaz ama taksi atatürk havalimanından galata köprüsüne 50 TL çekerken, nakliye lojistik firmaları neler eder bilemiyorum.

Bu arada beylikdüzü için ;

https://aysesaran.files.wordpress.com/2014/11/bd.jpg
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneri 1 ;

Öneri 2 ;

Hangisi daha mantıklı, ben de buraya şaşırdım hani motosiklet kullanan adamın, yeni üye olmuş ve motosiklet sürmemiş adama gebze dediğin ne ki demesi tuhafıma gitti.

Özel araç dizel araç belki o kadar yakmaz ama taksi atatürk havalimanından galata köprüsüne 50 TL çekerken, nakliye lojistik firmaları neler eder bilemiyorum.

Bu arada beylikdüzü için ;

https://aysesaran.files.wordpress.com/2014/11/bd.jpg
    hahah tamam plüton dan sonra ama metrobüs var :D tek vesait :D
    Faruk YAVUZ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)