Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnternetten Sıfır motosiklet almak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

motor sevdalısı arkadaşlarım 6200 liraya sahibindenden sıfır sl200 buldum karta 9 ay taksitli alıcam kargosu ücretsiz sen hiç kıpırdamadan ordaki servise gelir dedi sice bu alışveriş güvenli olur mu ? ve sadece faturayla trafige çıkma işlemi gerçekleşir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bulunduğun bölgedeki servis (motorun teslim edileceği servis) ile görüş onlar bir konuşsun motoru gönderecek olan firma ile , güvenilir olup olmadığını onlar söylesin sana. Kendi başına bu işe kalkışma derim.

şimdi tam gerekli evrakları bilsem adamla ayrıntılı konuşucam yarın falan ödemeyi falan nasıl geçicez ayrıntılı konuşamadım hocam

Forumda bir ustam var serkanADH13 mutlaka iletişime geçin. Kendisi size elinden geldiğince yardımcı olacaktır. En güvenilir yardımı Serhan Usta'dan alabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben olsam ilanın çıktısını alır giderim yakın servise , derim böyle böyle alacağım ama siz komşumsunuz ne yaparız , onları o fiyat kurtarmaz ama 50-100 tl fazla veririm oradan alırım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bulunduğun bölgedeki servis (motorun teslim edileceği servis) ile görüş onlar bir konuşsun motoru gönderecek olan firma ile , güvenilir olup olmadığını onlar söylesin sana. Kendi başına bu işe kalkışma derim.
    Yakınındaki servise sorsa sorun olur diyecektir kesin Adam kârını niye başkasına kaptırmak istesin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben 2010 yılında aldım
    Moturu istediğin servise gönderirler orada Bakım yapılır toplanır sana teslim edilir
    Olay bu

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakınındaki servise sorsa sorun olur diyecektir kesin Adam kârını niye başkasına kaptırmak istesin.
    Ben daha evvel aynı şeyi yaşadım. Servis art niyet gütmeden motoru getirtti teslimatını yaptı.

arkadaşlar uşak taki bayiler 7200 istiyor bu 6200 1000 lira fark var yani baya çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

konuştum arkadaşlar ilk önce kodla karttan parayı çekiyomuş ötv ve fatura için sonra burdak iservise yolluyomus servis montajı yapıp bana teslim ediyomuş extra bi ücret yokmuş

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    6200 nerde dostum link atarmısın

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Karttan parayı çekiyormuş, peki motoru gerçekten gönderiyor muymuş? Motorun üretim yılı kaçmış?

Hocam iyi araştır, dolandırılma.
    ELque bunu beğendi.

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karttan parayı çekiyormuş, peki motoru gerçekten gönderiyor muymuş? Motorun üretim yılı kaçmış?

Hocam iyi araştır, dolandırılma.
    Aynen katılıyorum.Parayı çekip belki sana 2-3 senelik motoru yollayacaklar.Benim için her zaman görüp beğendimi alırım.İnternet biraz riskli.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Şahsi fikrim;
    Bu dvd player değil sipariş et gelsin, kıçım değmeden ne motor nede araba alırım..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model yılı esmi ama 0 km motorlarda yapılıyo bu tip indirimler. Genelde.
    Yani atıyorum 2013 model 2015 trafiğe çıkışlı dedikleri işte böyle oluyo.
    Ama siz yinede dikkat edin malum sitede hiç bir resmi evrak işlemi yapılmadan kullanılmış motorları satıyolar
    'alana fatura edilir plaka adına çıkarılır'
    diye. Siz dikkan edin iyi sorun araştırın.

arkadaşlar yorumlar için sağolun uşak ta biraz daha araştırıp 6500 civarlarında bulursamalıcam en kötü gidip istanbulda adamı bulur işlemleri yaparım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)