Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

35 cc yüzünden ceza yermiyim yardııııım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Su kacak gocek islerden yan yollardan kurtuldugumuz gun kurtuldugumuz gun olacak milletce...
    EMRE ÇITIR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni yasa ile değişti o kural hocam artık a1 ile 125cc kullanılabilecek (1 ocak 2016)
    İyi olmamış denetim çok sıkı olması lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu "kardeş sen çok yanlış gelmişsin" başlığına yazacaktım buraya kısmetmiş

http://www.imgim.com/parfum-bile-100...let-capsi.jpeg

Belki glordan var?

Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi olmamış denetim çok sıkı olması lazım.
    Nasıl iyi olmammış daha iyi işte ehlieyti alan 600 rr alamicak hatta a1 den a2 ye gecincede 45 bg gecmeyen motor kullanma sınırı var onuda 2 yıl kullandınmi a sınıfı ehliyet oda istediğin cc bence cok güzel olmuş dirket a2 alıp 250 yada 600 lük alan olamayacak :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki glordan var?
    4 tane glardon 19 olsa bile eşek yine eşek
    Demiş atalarımız

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    35 cc hesapladığına göre bence motor da sürme sen. Biraz daha eğitime ağırlık ver.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı beornotto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl iyi olmammış daha iyi işte ehlieyti alan 600 rr alamicak hatta a1 den a2 ye gecincede 45 bg gecmeyen motor kullanma sınırı var onuda 2 yıl kullandınmi a sınıfı ehliyet oda istediğin cc bence cok güzel olmuş dirket a2 alıp 250 yada 600 lük alan olamayacak :D
    Bizim ülkemizin eğitim sistemini düşününce 18 yaşını geçmeyenlere 50 cc den büyük araç vermek.

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 cc hesapladığına göre bence motor da sürme sen. Biraz daha eğitime ağırlık ver.
    Keşke bütün yorumları okusaydın o kadar aciklama yaptim farkinda olmadan 3 e bastım diye bu arada benim gibi genç arkadaşlar olmazsa motosiklet yayginlaşmaz sizde gelmiş üstüne sürme diyosunuz daha iyi motosiklet sürecekleride soğutuyosunuz bizim arabamizda var kardeşim ben ailemi zor ikna ettim ailemin amacı 18 e gelince altıma bir araba çekmek ben arabayı reddettim motosiklet dedim sizin gibi insanlarda soğutuyor anladınmı asıl sizin demeniz gerek gençler gelin motosiklete baslayin yoksa bu ülkede ne motosiklet yayginlaşır nede 2 tekere saygı duyulur ben gidip 125 cc motosiklet alacagima 18 ime gelince gider bi vw isterim rahatıma bakarım ama olmaz çünki motosiklet bir aşk tutku

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı beornotto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke bütün yorumları okusaydın o kadar aciklama yaptim farkinda olmadan 3 e bastım diye bu arada benim gibi genç arkadaşlar olmazsa motosiklet yayginlaşmaz sizde gelmiş üstüne sürme diyosunuz daha iyi motosiklet sürecekleride soğutuyosunuz bizim arabamizda var kardeşim ben ailemi zor ikna ettim ailemin amacı 18 e gelince altıma bir araba çekmek ben arabayı reddettim motosiklet dedim sizin gibi insanlarda soğutuyor anladınmı asıl sizin demeniz gerek gençler gelin motosiklete baslayin yoksa bu ülkede ne motosiklet yayginlaşır nede 2 tekere saygı duyulur ben gidip 125 cc motosiklet alacagima 18 ime gelince gider bi vw isterim rahatıma bakarım ama olmaz çünki motosiklet bir aşk tutku
    zengin seni!

Shark* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125cc şekil birçok motor var bence biraz daha araştırma yap mümkünse motorun ilk olacağı için çokda şekile bakma motora bin ergonomisine bak ben bunu kullanabilirmiyim onu bir dene önce

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorusu saçma niye dersen 126cc ile sen çevirmeye gir o fazlalık 1 yüzünden direk cezayı yapıştırırlar tabi kanun 2016da nasıl değişikliğe uğrayacak merak konusu şuan yaşın kaç?

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zengin seni!
    Ben notoru kendi biriktirdigim parayla alacagim icin sorun ailem destek olmuyor motosikletten vazgeçmem için destek olsalar cbr 125 alacaktım etrafım beni caydirmak icin motosikletle ölenlerin hikayesini anlatanlarla dolu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Alıntı Shark* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc şekil birçok motor var bence biraz daha araştırma yap mümkünse motorun ilk olacağı için çokda şekile bakma motora bin ergonomisine bak ben bunu kullanabilirmiyim onu bir dene önce
    125 cc cbr yzf filan var ama oda benim kendi biriktirdiğim limiti aşıyor ailem destek olmuyor motosiklet almamam için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)