Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kilidin içine japon döken bakkal

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze selamlar

ilk motorum olan tvs apache rtr 150 satın aldığımda maddi durumlar iyi olmadığı halde motorumu korumak amaçlı abus kilit aldım ve evimin hemen karşısında bir direğe motorumu kitledim 2,3 hafta geçtikten sonra direğin yanında ki bakkal motoru oraya park etmememi istedi ben cevap bile vermedim ve park etmeye devam ettim 3,4 gün sonra motosikletimi kilitten çıkardım kilidi direğe bağladım ve orada bıraktım geldiğimde kilidin içine anahtarı sokamadım çilingir çağırdım ve içine japon yapıştırıcısı döküldüğünü söyledi yapa bileceğim bir şey yok dedi ve gitti. Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Git ağzını burnunu kır bakkalın demek isterdim ama, tabi ki böyle bir şey çok yanlış olur... bence şikayetçi ol gidip eğer motoru kilitlediğin yer özel mülk falan değilse...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen de gece git onun dükkanının anahtar girişine japon yapıştırıcısı dök ispat edemez kudurur. (kameralara dikkat et yalnız)
    MotoNoob, ELque, SweentLy ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de gece git onun dükkanının anahtar girişine japon yapıştırıcısı dök ispat edemez kudurur. (kameralara dikkat et yalnız)
    Bende aynı şeyi yazacaktım en temizi kendi ilacını tattırmak. al motorunu başka yere park et bir gece arkadaşın dükkanı ziyaret et. kameraler yok ise bütün kilitlerine japon dök
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şeyi yazacaktım en temizi kendi ilacını tattırmak. al motorunu başka yere park et bir gece arkadaşın dükkanı ziyaret et. kameraler yok ise bütün kilitlerine japon dök
    Aynen öyle strese gerek yok kısasa kısas

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce kilidini açıp motorunu alması lazım, sonra intikam planları yapar arkadaş. Beklemediği anda yapması daha zevkli olur..
    Yapıştırıcı özelliğini yok eden sıvılar vardır belki. Wd 40'ı her yere sıkma modası var şimdi. Onu dene istersen

Motosikleti
    Kuba Razore 100, Mobylette 52,
    Çekme dediği halde çekmeniz kötü olmuş öncelikle. Başka yer hiç mi yoktu ? Esnafın halinden de anlamak lazım bir günde bir sürü insan giriyor, 3 günde bir mal arabaları geliyor...

Bana sorarsanız haksızsınız ama kilidi içine japon döktüğü için o da haksız ve durum nötr. Bir şey yapmayın.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş kilidi nasıl açarım diye sormuş bence? Bir ihtimal aseton belki japon yapıştırıcısını temizleyebilir.Yalnız kullanırken motosikletin boyasına ve plastik aksamına değdirmemeye dikkat.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Kanuni yöntem şikayet et ama süreç uzun
    Gayrikanuni yöntem bakkal kapalı iken cam çerçeve bir kaç defa üst üste... Sonra da sabah git önünden geçerken vay anasını mahallenin piçlerine bak naapmışlar üst üste kaç defa. Abi seni kafaya taktı bunlar bence ;)

Boşver boşver Allaha havale. İki teker üstündesin ne olur ne olmaz
    rahmi34, fz6_fazer ve nemesis-83 bunu beğendiler.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kilidi soruyosan; aseton doğru cevap.
    bakkalı soruyosan; kısasa kısas caizdur.
    motoru soruyosan; bi daha oraya koyma.
    copycat, rahmi34, saykem ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Benzin çözmez mi japonu?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Kepenklidir o bakkal kesin.
    Kilitlerine dok. Kapi Anahtari yere dik icine islemesi zor

Size birşey diyeyim mi eğer o araba mercedes , audi gibi bir araba olsaydı emin olun sesini bile çıkaramazdı. Ben diklenirim arkadaş benim arabama motoruma kimse karışamaz. Benim mtv'mi o mu ödüyor? He ? Ya da o mülk ona mı ait ? Yamulturum aslında bir güzel onu da kendimi onun yerine koyuyorum eve dağılmış olarak gitmek istemezdim. Resmen dayağın önünde duruyolar haberleri yok. Her neyse köpürmeden sakin sakin sen de onun kilitlerine dök. Sana gelip sen mi döktün diyemez , derse nasıl oluyormuş dersin

Keşke çilingir çağırmadan o kısmı çakmakla yakaydın erirdi belki yapıştırıcı ?
    MotorKafa bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    polise ihbarda bulun ugrassin..

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Kepenge küfürler yaz��

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    dükkan sahibi yaptigindan emin misin, yoksa "cekme dedi yine cektim kesin o yapti" mi diyorsun?

1. Duruma göre adamla konus, abi kilide japon yapistirici dökmüsler, haberin var mi
    2. motoru neden buraya cekmemi istemedin
    3. japon yapistiriciyi kilitten cikarabilmek icin WD40 kullan

genel olarak bir kisinin tepkisini/istegini/sorusunu yanitsiz birakmamk lazim, tavri nasil olursa olsun anlamaya calismak lazim. o derdini anlatacak, sen derdini anlatacaksin ortak cözüm bulacaksin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Arkadaş ne komplo teorileri var! Yok git kapının önüne s.ç!
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dükkan sahibi yaptigindan emin misin, yoksa "cekme dedi yine cektim kesin o yapti" mi diyorsun?

1. Duruma göre adamla konus, abi kilide japon yapistirici dökmüsler, haberin var mi

genel olarak bir kisinin tepkisini/istegini/sorusunu yanitsiz birakmamk lazim, tavri nasil olursa olsun anlamaya calismak lazim. o derdini anlatacak, sen derdini anlatacaksin ortak cözüm bulacaksin.
    Bir kere kesinlikle ben yaptım demeyecektir. İkincisi onun yaptığını anlamanın yolu dükkanının kilitlerine japon yapıştırıcısı dökmelisin. Eğer gelip sana sen mi yaptın derse bil ki senin motoruna da o dökmüştür Sormuyorsa motorun kilidine başkası yapıştırıcı döktü demektir.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    wd40 öneren arkadaşa katılıyorum. ben sağa sola elime bulaşan japonu bu şekilde çıkartıyorum.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

wd 40

valla ben kısasa kısasçıyım,kimse gelipde benim motorumun kilidine,kendisine zarar veremez.derdi sıkıntısı varsa gelsin yüzüme karşı mantıklı sebeblerle söylesin,öyle kafasına göre çekme etme muhabetleri zaten ya çekememezlikden oluyor yada şahsi sebeblerden.
    gidip şikayet etse eyvallah ama kilide japon dökmekde ne demek?

yani burda yazılanlardan daha beterini yapardım orası kesin ama bu benim görüşüm tabi
    oguzhan6161 bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)