Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kilidin içine japon döken bakkal

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wd 40

valla ben kısasa kısasçıyım,kimse gelipde benim motorumun kilidine,kendisine zarar veremez.derdi sıkıntısı varsa gelsin yüzüme karşı mantıklı sebeblerle söylesin,öyle kafasına göre çekme etme muhabetleri zaten ya çekememezlikden oluyor yada şahsi sebeblerden.
    gidip şikayet etse eyvallah ama kilide japon dökmekde ne demek?

yani burda yazılanlardan daha beterini yapardım orası kesin ama bu benim görüşüm tabi
    Verelim gazı gidip adamın dükkanını yaksın daha iyi.
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Wd 40 bilmiyorum ama tuz ruhu yagli boyayi bile sokuyor yalniz dikatli bi sekilde eczaneden enjektor al deliklerin aralarina iyice yedir cozer umarim sonrasinda wd40 la yaglarsin bi guzel 502miydi 552 miydi ne var onunla aynisi islemi yap hatta asma kilit takiyorsa yapistiricaya bile gerek yok kurdan gonder anahtar deliklerinden ucunu kir cikaramaz bu durumdan sonra isler kizisir durum kotuyede gidebilir veya akillanir sagi sola oynamaz
    MotorKafa bunu beğendi.

toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Herkes kin ve nefret kusmuş bu topic 2-3 sayfa daha uzarsa yarın kendimizi adamın dükkanına c4 kurarken bulabiliriz
    MotorKafa bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toprakg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes kin ve nefret kusmuş bu topic 2-3 sayfa daha uzarsa yarın kendimizi adamın dükkanına c4 kurarken bulabiliriz
    #direnbakkal

Motosikleti
    Honda 650F
    kolanya veya wd40 ile yapıştırıcıyı çözebilirsin. Bu işlemi yaparken yüksek sesle Bunu yapanın an.... bacı..... gelmişini geçmişine stopie yaparak girer tek tekerle çıkarım de. zaten bakkal yapmışsa hopppp birader yavaş gel diye seslenir. gerisi senin becerine kalmış bir durum.

Benzer bir durum benim başıma gelmişti. Adam motoru kapının önünde istemiyordu hep park sorunu yaşıyorduk. 3 4 kez motorumu alıp ileriye bir yere götürüp devirip bırakmış. bu bir çok kez olunca bende arabasını çekici ile çektirip boş bir tarlaya bıraktım. gelip neden yaptın diyemedi :D arabayıda 1 hafta aradı.
    Acil112 bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    kilidin içine saf alkol dökün eczaneden alabilirsiniz elimde patlayan japon için eczanede yapmıştık iyi netice vermişti,bakkalın önüde park etmeyin adamın ekmeğiyle oynamayın,lakin bakkalın yaptığıda eşşeklik,aradan zaman geçince sizde onun kilidine sessizce dökersiniz olur biter hatta bakka iyi davranıp çocuklar kililide japon dökmüşler filan deyin ama kesinlikle adamdan olduğunu anladığınızı sezdirmeyin ) böylece sizden şüphelenip sonrasında size karşı veya motorunuza karşı bir şey yapamaz.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Kilit için WD-40
    İntikam için bakkala girilir bu işi yapanı gördünüz mü diye kibarca sorulur, büyük olasılıkla hayır cevabı alınır. Bu cevabın üzerine ağza alınmayacak galiz küfürler sözde bilinmeyen kişiye ediliyormuş gibi bakkalın gözünün içine baka baka söylenir. Artık gerisi bakkalın vereceği tepkiye bağlı

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wd 40 bilmiyorum ama tuz ruhu yagli boyayi bile sokuyor yalniz dikatli bi sekilde eczaneden enjektor al deliklerin aralarina iyice yedir cozer umarim sonrasinda wd40 la yaglarsin bi guzel 502miydi 552 miydi ne var onunla aynisi islemi yap hatta asma kilit takiyorsa yapistiricaya bile gerek yok kurdan gonder anahtar deliklerinden ucunu kir cikaramaz bu durumdan sonra isler kizisir durum kotuyede gidebilir veya akillanir sagi sola oynamaz
    sakın tuzruhu filan dökme kilidin bozarsınız sadece saf alkol yeterli olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

herkez yangına körükle gidiyor hadi dediklerinizi yaptı bakkalla kapıştılar bakkalı dövdü, sonra adam şikayetçi oldu git mahkeme ile avukat ile uğraş saçma ve gereksiz aynı mahallenin insanlarısınız, olmaz öyle şey sonuçlarını düşünün bence hiç böyle şeylere gerek yok çünkü siz 24 saat motorun yanında değilsiniz akıllı davranın karlı çıkan siz olacaksınız...işi tatlıya bağlayın herkez rahat etsin daha kötü ihtimallerde aklıma geliyor yazmak istemiyorum bakkalı dödünüz ana avrat küfürleştiniz adamın çoluk çocuğu akarabaları geldiler mahalle kavgasına dönüştü iş iki ölü onlarca yaralı var filan mahallede nedeni henüz anlaşılamayan bir meydan muhaberesini andıran kavga çıktığınıhaberlerin manşetinde gördük insanlar diyecek allah allah hayırdır inşeallah önemli bir durum var demekki diye veyahutta insanların zihinlerini zamanlarını meşgul edeceksiniz birde içeri hapse düşen hastanede yatanların yaptığı masraf ve zaman israfı da cabası bu işlerin vebalini çekmek ve hesap vermekte ayrı bir dert,s...redin boşverin olay buralara gelebilir gelmeden büyümeden siz büyüklük yapıp üzerine su dökün ben olsam gider adamdan özür diler ve hatta böyle yapmasınına gerek olmadığını başka koyacak yerim yoksa olmadığına ikna ederdim edemezsemde motoru başka yere koyardım.akıllı ve ferasetli olun ileri azcık görün kalın sağlıcakla.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı spil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

herkez yangına körükle gidiyor hadi dediklerinizi yaptı bakkalla kapıştılar bakkalı dövdü, sonra adam şikayetçi oldu git mahkeme ile avukat ile uğraş saçma ve gereksiz aynı mahallenin insanlarısınız, olmaz öyle şey sonuçlarını düşünün bence hiç böyle şeylere gerek yok çünkü siz 24 saat motorun yanında değilsiniz akıllı davranın karlı çıkan siz olacaksınız...işi tatlıya bağlayın herkez rahat etsin daha kötü ihtimallerde aklıma geliyor yazmak istemiyorum bakkalı dödünüz ana avrat küfürleştiniz adamın çoluk çocuğu akarabaları geldiler mahalle kavgasına dönüştü iş iki ölü onlarca yaralı var filan mahallede nedeni henüz anlaşılamayan bir meydan muhaberesini andıran kavga çıktığınıhaberlerin manşetinde gördük insanlar diyecek allah allah hayırdır inşeallah önemli bir durum var demekki diye veyahutta insanların zihinlerini zamanlarını meşgul edeceksiniz birde içeri hapse düşen hastanede yatanların yaptığı masraf ve zaman israfı da cabası bu işlerin vebalini çekmek ve hesap vermekte ayrı bir dert,s...redin boşverin olay buralara gelebilir gelmeden büyümeden siz büyüklük yapıp üzerine su dökün ben olsam gider adamdan özür diler ve hatta böyle yapmasınına gerek olmadığını başka koyacak yerim yoksa olmadığına ikna ederdim edemezsemde motoru başka yere koyardım.akıllı ve ferasetli olun ileri azcık görün kalın sağlıcakla.
    ne yazıkkı bizim türkiyede adamın dükkanı varsa karşısını sahiplenme modu var adam yolu satın almış sanki birde eşkiya vari tavırlar takınmıyorlarmı biz burda bakkalın agzını burnunu kır demıyoruzkı alsın 2 - 3 tane kurdan kilidin deliklerinden göndersin anahtarı sokamayacak kendide açamayacaktır çilingir kurdanları uzun uğraşlarla çıkarabilir ama karşılıgında parası alır ustelık 10 sn bile yerli bu işlemi yapmak için japonla ugrasmadan kimseye görunmeden yapılabılır ve bu adama da yansımaz hatta bakkalın elektrık saatı bına ıcındeyse in elektirik saatinin muhürünü sok kancayı indir elektırık için ihbar et kacak kukllanımdan anında köstursunler

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı spil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sonunu düşünen kahraman olamaz evlat DERMİŞİM arkadaş dediğinde haklı olabilir biz şuan bir anlık öfkeyle bunları yazıyor olaibliriz. Ama bu adamlara bir ders verilmeli ki birdaha aynı şeyi yapmaya cürret edemesin !

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    bugün biraz yorgundum. konuyu ve cevaplarını okudum, deminden beri gülüyorum. üzerimde ne yorgunluk kaldı ne de başka birşey.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bakkalın yaptığından emin miyiz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    anlaşılan motosiklet orda bağlı değil. eğer japon kilit kontaklarına kadar aktıysa ki akmıştır,ve donmuştur. wd40 alkol vs hiçbir işe yaramaz. Anahtarı soksanız dahi çeviremezsiniz. Kilide zarar vermeden çıkarmanız pek mümkün görünmüyor. Ya bırakın kalsın direkte ya da taşla kesin atın. wd40 yağlayıcıdır hiçbirşey çözdüğünü görmedim.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Selülozik tiner iş görebilir. Kuvvetli bir çözücüdür.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Japon yada hızlı yapıştırıcı kalıntılarını ben ısıtarak dağıtıyorum.
    Sanada tavsiyem bu yönde olacak.
    Anahtar girene kadar kilidi ısıt.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Tiner kullanabilirsin.

Bunlar hakikaten oluyor mu yahu ?

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    adama güzelce söyle kilit bu kadar parasını ver de vermezse yap bi güzellik ama o iş orda kalmaz, motorunu çizer lastiğine zarar verir iş büyüyedebilir

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Yalnız bakkal döktüyse kafa çok enteresan... Hem motorun orada durmamasını istiyor hem de sahibi motoru götüremesin diye elinden geleni yapıyor. Ulan madem bi şeyine engel oluyordu da oraya çekmesini istemedin, hadi adam kilidi açamadı motoru da bıraktı orda 1 ay, ne b*k yiyecen?

Nereli olduğundan bağımısız olarak söylüyorum, tam bir anadolu çomarı davranışı, zekası...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)