Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastikdeposu.com.tr sitesi nasildir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Siteleri arastirirken motolastik.com lastikal.com.tr gibi sitelerden alisveris yaptim ama lastikdeposu.com.tr adli soteyi yeni buldum hic alisveris yapan oldu mu guvenilir midir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bence Güvenilir,Neden Derseniz;Site 3 Senedir Aktif.(ssl belgesi Var.)Adamlar Banka Hesabı Kendi Adına Değilde Firma Adına Almışlar.Demekki Kurumsal Bir Firma.Adresi Yeri Yurdu Belli.Com.tr Olması Artısı.Ben Olsam Alışveriş Yapardım.

Yaklaşık 3 hafta önce buradan lastik aldım. Güvenilirdir ve çok yardımcı oldular. Motolastik.com 50 lira civarı daha ucuza geldi. Hatta havale ile 10 lira daha indirim yaptılar. Eğer havale ile alırsan işlemi bildir. Ben unuttum aldıktan 1 gün yerine 2 gün sonra geldi.

Ayrıca lastik geldikten bir gün sonra faturası da posta kutumda idi.

Bilgilendirmeleriniz icin cok tesekkurler arkadaslar.

Motolastik.com'dan 50 lira civarı daha ucuza geldi bu arada. Yanlis yazmisim. Lastikdeposu.com.tr daha iyi yani. Izmir'de yasiyorsaniz motolastik daha iyi bir secenek olacaktir tabii.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar bu firmayı öneriyorum. Çok ilgili bir müşteri temsilcisi var. Kargoyu anında çıkardılar. Takip numarasını gönderdiler ve özellikle arayıp teyit ettiler. Ertesi gün teslim aldım. Dedikleri gibi 2017 üretimdi. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Firmayı öneriyorum

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Ekim'de Rosso 2 lastik aldım. Mayıs ayında bazı sıkıntılar yaşadım ve lastiği sıfırı ile değiştirdiler. İlgililer. Tavsiye ederim.

Sıkıntı çıkmıyorsa bende alışveriş yaparım. Sonucta lastik yollar için yapılmış ve biz ikisinide bitiriyoruz

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Yarın 2 adet lastik sipariş edeceğim sitedir kendisi. Kimseden daha bir sıkıntı yaşadığını duymadım. Telefonda da gayet ilgili temsilcileri var. Tavsiye ediliyor.
    Live To Ride, Ride To Live

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    50-100 tl pahalı olsa bile "motolastik.com"'dan al bence. Sebebi burada yazılı.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Daha önce de alışveriş yapmıştım, dün 2 motorum için 2 tk. (Anlaş ve Mitas)lastik aldım.
    telefonla bir kaç defa görüştük çok ilgilendiler, sorduğum her soruya net cevaplar verdiler.
    Dün lastikleri kargoya verdiler bu gün kargo gelince şaşırdım. iki takım lastik 2 ayrı paket olarak tamamen streç filmle çok sağlam şekilde paketlenmiş, faturaları üzerine koymuşlar.
    Paketleri açınca bir şok daha yaşadım; her iki pakete de ayrı ayrı şu üründen koymuşlar.https://urun.n11.com/motor-yag-katki...E&gclsrc=aw.ds
    lastiklerin imal tarihleri de konuştuğumuz gibi 2-4 ay arasındaydı.
    Dürüst, saygılı, ilgili tavrı nedeni ile Hasan bey'e çok teşekkür ediyorum

Ben de 2019 pilot street aldım, hiç bir sorun yaşamadım, bir de hediye ürün koymuşlardı yukardaki arkadaşın linkini verdiğinden. Bence güvenilir işletme.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Site gayet güvenilir zaten yerleri de Avcılar'da ( Esenyurt ).

İsteyen gidip depodan kendi de alabilir yani.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    2 defa gittim merkezinden lastiklerimi aldım. Merkezleri dediysem bir binada daire. Ha oradan canlı satış hedefleri ve tabi ki böyle bir showroom iddaları yok. 2 defa da başkalarına önerdim. Birisi değiştirmek istedi, başka lastik istedi tamam dediler işlemi yaptılar. Kullandım, memnun kaldım, yine kullanırım ve tavsiye ederim.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)