Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara yolunda kaldim

Motovento
    REKLAM ALANI
    metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun saçlı ve gözlüklü olan mı Yiğit ?
    Evet, Yiğit o, ama davranışları yiğitçe deil. Adının hakkını vemiyor, kalıp var, karakter yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Test sonucunda usta sorun yok dedi. 15 km gittim kaldım ankara içinde. Yeşilyurt motoru arayıp sordum yakıtta sorun var dedi - tüm benzini döküp yeni aldım çözüldü. Ankara gişeleri yakınında moil yakıt istasyonundan aldığım yakıt sulu çıktı. Kocalar tesisi olması lazim - dönüşte tam emin olunca uygun dille ilgilenecegim. Haber vereyim dedim. İyi akşamlar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test sonucunda usta sorun yok dedi. 15 km gittim kaldım ankara içinde. Yeşilyurt motoru arayıp sordum yakıtta sorun var dedi - tüm benzini döküp yeni aldım çözüldü. Ankara gişeleri yakınında moil yakıt istasyonundan aldığım yakıt sulu çıktı. Kocalar tesisi olması lazim - dönüşte tam emin olunca uygun dille ilgilenecegim. Haber vereyim dedim. İyi akşamlar.
    Yakıt pompasını sulu yakıt mı bozdu yani ? Sulu yakıtı arızadan önce mi sonra mı aldınız ?

Hayır 4.44 yakıt pompası dedi ancak birkaç saatlik testle sorun olmadığı soylendi. Sonrasında yine ayni yakıtla yolda kaldım. Yakıt pompası sağlammış kısacası.

Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşALLAH ÇIKAR. Eğer bu cuma çıkarsa, video kamerası önünde eşşek gibi anıracağım, buraya yüklse, bıradan da seyrederiz. söz
    Motor bugünmü çıktı ??? :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)