Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Aldigim Kasktan Soguttular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaslar bende ybr 125 var elimde ls2 nin cene acilir plastik bir kaski var 250 liralik ama kaska guvenemedigimden gittim full face nolan n86 aldim butcemi zorlayarak ve hicde verdigim paraya uzulmedim cunku guvenlik icin.Arkadaslarimin yanina ugradiktan sonrada kuzene gittim.Sanki herkes agiz birligi yapmis.Bir kaska o kadar para verilirmiymis yok altimdaki motor yapacagi hiz neymis yok racing motor olsaymis hadi neyseymis yok ogrenci adamin o kadarlik kaskla ne isi varmis yok kendisi 20 metre suruklenmis de bir sey olmamis ls2 ile.Hey Allahim!Yemin ediyorum aldigim kasktan soguttular.Yanlis mi yaptim yani guvenligimi dusunerek.
    Ne diyeyim ben arkadaslar bu adamlara!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sanki binlik sürüyorsun !!!! neyine senin n86 !!!

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende ybr 125 var elimde ls2 nin cene acilir plastik bir kaski var 250 liralik ama kaska guvenemedigimden gittim full face nolan n86 aldim butcemi zorlayarak ve hicde verdigim paraya uzulmedim cunku guvenlik icin.Arkadaslarimin yanina ugradiktan sonrada kuzene gittim.Sanki herkes agiz birligi yapmis.Bir kaska o kadar para verilirmiymis yok altimdaki motor yapacagi hiz neymis yok racing motor olsaymis hadi neyseymis yok ogrenci adamin o kadarlik kaskla ne isi varmis yok kendisi 20 metre suruklenmis de bir sey olmamis ls2 ile.Hey Allahim!Yemin ediyorum aldigim kasktan soguttular.Yanlis mi yaptim yani guvenligimi dusunerek.
    Ne diyeyim ben arkadaslar bu adamlara!
    Akıllı adammışsın. Aynen böyle devam. Kim ne derse desin, senin hayatın. Düşüp kask yüzünden ölsen onlar ne diyecekler. Üzülme en doğrusunu yapmışsın. Birde şöyle bak olaya ileriye yatırım yapmışsın.
    Kazasız, keyifle motorunu sürmen dileğimle...
    SizofrenMacaPapazi ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Niye kasktan soğudun lan. Böyle arkadaşlarım olsa canım sıkıldığında gider ekipmana verdiğim fiyatlardan bahsederdim. Sonra dediklerine gülerdim. :D
    Shrieker, Pelax ve MetinK. bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    kendi kafandan değersiz kafalarla arkadaşlık yaparsan olcağı o ne diyim.
    Ertugyigit, Berkay*, kotucocuk13 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    R25
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki binlik sürüyorsun !!!! neyine senin n86 !!!
    Sekil A

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Çok güzel kask almışsın. Hayırlı olsun.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    N86 dan soguduysan benim ls2 lerden biri ile değişebiliriz. Valla bak senin işin görünsün. Hem de ister çeneden açma lı da var.

Motosikleti
    R25
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N86 dan soguduysan benim ls2 lerden biri ile değişebiliriz. Valla bak senin işin görünsün. Hem de ister çeneden açma lı da var.
    Ls2 zaten var yinede cok tesekkurler dusundugun icin

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 zaten var yinede cok tesekkurler dusundugun icin
    Ciddi misin?

tüh nasılda heveslenmistim.

Şaka bir yana üstüne az daha koyup 5 yıldızlı bir kask alsaydın ya...
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Ne sogumasi ? Bu kadar mı önemli dedikleri ?bundan 2 veya 3 sene önce falcon 150lilik motorum vardi bizede misafirler gelmisti ogün 25-30 yas arasi 3 herifte vardi bende ustumu basimi giyinmistim motora binecektim 150 tllik kaskim vardi dedikleri şey "sanki yariş motoruna biniyorsun ,bizde bindik motora ama hic kask mask takmadik" buyuk bir marifetcesine ,soyle bir bakip cevap bile vermedim..
    Cekemiyorlar bence -.- zaten her onune gelen motoru cok biliyor .. ve mutlaka anisi vardir sacma sapan sinir oldum yine :D takma kimseyi

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Ben dert edilecek bir şey göremedim.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Adamlar eski kafada kalmış bence anlatamazsın yanı 30 km hızla hasar gördüğünde iç kanama olusabilecegini bence hiç takılma kafan rahat etsın yeter.

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Bende en nihayetinde scooter kullanıyorum ama Shoie RF1200 (NXR) kullanıyorum ..
    Ben napiyim .. arkadaşlarının ağzına 1 ay laf olurdum ...
    he birde sürekli motosiklet pantalonu, tam korumalı üst seviye ceket ve baya bir üst seviye eldiven giyiyorum ...
    Tam enayiyim ya....

Hemde bu yaz günlerinde...

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ls2 kaski olan kuzenin n86 yi bi taksin sonra bidaha konusmaz zaten... saygilar

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha yeni başladı o kadar para şu öotosiklet montuna verilir git kendi montunun içine gazete aynı şey
    eldiven mi 100 lira mı verilir kışlık eldiven satanlardan 5 liraya al kullan aynı işi görüyor uzar gider

alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    50 ile giderken bile ölme ihtimalin varken neden bahsediyo bu insanlar anlamıyorum. Ha 100lük ha 1000lik ikisindede ölme ihtimalin var sonuçta. Hani o klasik laflardan biri vardırya "motorda kaporta sensin" sen kaportanı ne kadar iyi yaparsan o kadar sağlamsındır o yüzden ekipmanın iyisini almak her zaman önemlidir. Kim ne derse desin kaza anında zarar görücek olan onlar diğil sensin bunuda unutma.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Arkadaşım yavaş bir şekilde kaşvağın içindeyken dışardan çok hızla giren bir servis minibüsü çarptı. 3 gün hastanede yattıktan sonra motorun ve kaskın fotoğrafını yolladı. motorun ön tarafı yok, keza çarpan servis minibüsünün de. Kafasında Shoei Gt-air kask vardı ve bütün darbeyi kafasına almış. Arkadaşım olay anını hatırlamıyor ve travma riski vardı. Xmax 250 idi motoru da.

Bu işin racingmiş binlikmiş gibi laflar edilecek bir hali yok. Cahilliklerine ver geç.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hadi scooter cruser sürersin racing kask takarsın anlarımda.Nolana laf söyleyenlerlede yanyana gelme bence ,bu adamlar full cahil sanırım.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Sen onlara kulak asma sana öyle diyenler fazla yaşamaz zaten.sen en iyisini yapmışsın motosiklette kaporta biziz o yüzden her türlü güvenliği almak zorundayız almaz isek arkamızdan üzülecek bir ailemiz olur.Birdaha o arkadaşlarla takılma bence benim arkadaşlarımdan da var böyle saçma sapan cümleler kuran ben takmıyorum bile umursamadan geçiyorum.
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)