Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Büyük Aptallık Ettim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Benim motürün 650'lik cruiseri kanka öyle biliyoruz ��
    Espaniole bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Motorunda irc lastikler olsa belki bu tip saçmalıklara kalkışmazdın. Az kaldı lastik kurbanı olacakmışsın.

Video lar la kitapla işin teorigini öğrenirsin. Önemli olan pratiğe dökebilmek. Kendinin ve motosikletin sınırlarını bilmek.

Allah (cc) korumuş. Vardır bi bildiği.

Herkese Kazasız sürüşler.
    Espaniole bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkür ederim.

Dün arkadaşımla motosikletlerimizi 1 günlüğüne değiştirdik ve tam bir yaratık olan Vmax'i(her ne kadar cruiser değil de muscle bike olarak geçse de) tatma fırsatım oldu. Klasik görünümü ve havası hoşuma gitti, sanki asıl tarzım cruiser gibi hissettim. Ama spor motorlardan aldığım iyi frenleme ve viraj kabiliyetinden vazgeçemeyeceğim gibi görünüyor, bu nedenle çevremin önerisi üzerine gv650'lere bakmaya başladım. Tabii kabiliyeti spor motosiklet kadar iyi olamaz, ama güven vermesi yeterli. Nasıl bilirsiniz kendilerini?
    sen r25 ten agresif falan diye inip gv 650 ye mi binmek istiyosun? :D hacım etme eyleme gözünü seviyim sandığın kadar masum motor değil bu gv hele ki cruiser havasında sakin gidiyim modu hiç yok emin olabilirsin. nice er 6n ler nice ninja 300 ler düzlüklerde heba oldular :D bu tabiki övünülcek bişey değil fakat illa sakin gidiyim hızla işim olmaz diyosan al bi shadow 750 miss. ikna olmadıysan bana mesaj at paslaşalım motora bi bak.
    Espaniole bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunda irc lastikler olsa belki bu tip saçmalıklara kalkışmazdın. Az kaldı lastik kurbanı olacakmışsın.

Video lar la kitapla işin teorigini öğrenirsin. Önemli olan pratiğe dökebilmek. Kendinin ve motosikletin sınırlarını bilmek.

Allah (cc) korumuş. Vardır bi bildiği.

Herkese Kazasız sürüşler.
    Selamlar. Yazımın altına not düşmüştüm, okumadınız sanırım

Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen r25 ten agresif falan diye inip gv 650 ye mi binmek istiyosun? :D hacım etme eyleme gözünü seviyim sandığın kadar masum motor değil bu gv hele ki cruiser havasında sakin gidiyim modu hiç yok emin olabilirsin. nice er 6n ler nice ninja 300 ler düzlüklerde heba oldular :D bu tabiki övünülcek bişey değil fakat illa sakin gidiyim hızla işim olmaz diyosan al bi shadow 750 miss. ikna olmadıysan bana mesaj at paslaşalım motora bi bak.
    Teşekkürler. Mesaj attım.
    dmg bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)