Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask hala alamadım :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Daha önce de 3 kask arasında kaldım diye konu açmıştım
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/Bell-Motosiklet-Kaski-Qualifier-Cam-Red-Siyah-Kirmizi_16516.html

bunda karar kılmıştım honda bayinden uygun fiyatlı alacaktım fakat getirtceğimiz yerde kalmamış vs.dediler yalan oldu sonra bir kaç arkadaşa sordum duymadım etmedim markayı filan dediler içime kurt düştü.

daha sonra

http://urun.n11.com/kask/agv-k3-sv-parlak-siyah-kask-ucretsiz-kargo-P46687954 bunu yada http://urun.n11.com/kask/agv-k3-solid-siyah-kask-P66595638 bunu alayım diye neyetlendim polikarbon kaska o kadar para verilmez filan dendi.

http://www.hepsiburada.com/nolan-n64-smart-kapali-kask-parlak-siyah-pm-otfe48309

daha sonra buna baktım handa bayindeki adam malzeme kalitesi iyi değil filan dedi alt kısımlarındaki yerler vitrindekilerde açıklık filan oluşmuş çoğunda vardı bu da midemi bulandırdı.

Ne alacağıma hala karar veremedim bütçem kısıtlı olduğu için sıkıntı var biliyorum ama paramın alabileceği en iyi kaskı almaya çalışıyorum.

bu fiyatlar çerçevesin de şunu al memnun kalırsın güvenli vs. diyebileceğiniz bir kask yada gönderdiğim linklerdeki modeller ile ilgili de olabilirbir kask önerisine acil ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok hayra geçer.

Birinin iyi dediğine diğeri kötü diyor kafayı yicem anlıcağınız.Daha önce motor ve kask tecrübem olmadığı için bir fikrim yok nasıl olması gerektiği hakkında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    su url leri otomatik linke ceviri bi tiklasaniz keske paylasirken..

parlak sıyah cok ısınmasın mat sıyah daha güzel duruyor sankı hocam agv k5 e de bakabılırsın

az daha koy ybr al:D

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    mt revenge sharptan 5 yıldızlı renkler de gayet hoş , zam gelmeden alın bence hemen 89 euro falandı

Motosikleti
    Yamaha MT-07

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş yazdık işte mt revenge gayet sağlam kaliteli ve ucuz git dene al. Sharptan 5 yıldız bu fiyata daha bulamazsın.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Kardeş sana tek önerim git bir n86 al. Kask sağlam, kullanıcıları memnun, paranda yetmiyorsa biraz bekle bu kaskı al. Sağlam kask. Sharptan 200 tl daha pahalı ve polikarbon plastik değil.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...-32-_8529.html

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    mt revengeı ben kullanıyorum memnun değilim. bütçeniz var gidin agv alın niye bu kadar ölçüp tartıyorsunuz ki herkesin lafına bakarsanız hiç bişey alamazsınız.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt revengeı ben kullanıyorum memnun değilim. bütçeniz var gidin agv alın niye bu kadar ölçüp tartıyorsunuz ki herkesin lafına bakarsanız hiç bişey alamazsınız.
    Evet işte örnek veriyorum diğer arkadaş mt ye iyi diyor siz ben memnun değilim diyorsunuz agv alın diyorsunuz agv yi araştırıyorum bu sefer de agv thermoplastik diye o kadar para verilmez deniyor.

Bell modeli içinde biri en iyi marka bell aralarında bell deniyor tam almaya niyetleniyorum biri sağlığın için alma ben kullandım şöle kötü böle kötü diyorlar.Valla delircem artık motor aldık kask yok daha motor gelse kaskı alamadığımız için motoru kullanamıcaz :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:01 ----------

Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sana tek önerim git bir n86 al. Kask sağlam, kullanıcıları memnun, paranda yetmiyorsa biraz bekle bu kaskı al. Sağlam kask. Sharptan 200 tl daha pahalı ve polikarbon plastik değil.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...-32-_8529.html
    N86 ya param yetmiyor fakat N64 alabilirim aralarında ne gibi farklar var biliyormusunuz.Tek fark güneş vizörü ise n64 alacağım olmadı yapacak bir şey yok

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caberg vox'a bakmanı öneririm.Sharp 5 yıldız.Ece reg 22.05 sertifikaları var.Güneş gözlüğü var.Rüzgqr kalkanı var rüzgarı çok almıyor.Kullanıpta memnun olmayan görmedim.Yabancı forumlarda herkes memnun.Ayrıca fiyatı çok iyi.Benim alacağım kask.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    AGV K4 alın o zaman, K3 ile aralarında çok büyük fiyat farkı yok ve fiberglass...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bell genelde çok iyi bir kask ancak sonrası kötü,en ufak bir yedekparça ihtiyacında muhatap bulamazsın.Kaskın boyun pedinde çok kalitesiz bir malzeme kullanılmış ve dikiş yerlerinden dağıldı.yabancı sitelerde de yedeğini bulamadım.Piyasada çok satılan,yedekparçası bulunan kasklardan şaşma biraz daha fazla öde ama icin rahat ol.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Kafaniz karisacak ama bende mt revenge kullaniyorum. Ve cok memnunum.
    Ertugyigit bunu beğendi.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Kardeş, kask mağazasına gir, adama de ki "bana ECE 22-05 veya DOT sertifikalı kasklarınızı gösterin". Bunlar arasından fiyat olarak da, kafana oturma olarak da, şekil olarak da hangisini beğendiysen onun hakkında muhtemel ihtiyaç anında yedek parça bulunuyor mu vs diye sor, kafana yatanı al. ECE 22-05 veya DOT sertifikası demek, bu kask senin kafanı koruması gerektiği gibi koruyacak demektir (Kaskın arka tarafında küçük bir çerçeve içinde ECE 22-05 veya DOT yazacak). Öyle "dış kabuğu şu malzemedense alınmaz", "bu markayı duymadık" diye üfürükten tayyare laflara inanma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)