Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motoran crazy 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Motoran Crazy 125
    Alıntı sxysl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı. sonucu yazarsanız öğreniriz.[COLOR="Silver"]

Teşekkür ederim. Aldığınız sis farları bnmde ilgimi çekiyor. Montajlanmış bir fotosunu koyabilir misiniz? Nasıl durmuş bir bakardık. 21 Haziranda aldığım motor renginde problem yaşandığından bu sabah gelebildi. Mat yeşil istiyordum ama siyaha kaldık. Henüz ruhsat almamışken boyatsam ne gibi prosedürlerle karşılaşırım diye merak ediyorum. Muayene, boyama faturası gibi. Bilgisi olan varmıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sxysl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Son motor motoran 125 crazy :)
    Alıntı adeniza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Aldığınız sis farları bnmde ilgimi çekiyor. Montajlanmış bir fotosunu koyabilir misiniz? Nasıl durmuş bir bakardık. 21 Haziranda aldığım motor renginde problem yaşandığından bu sabah gelebildi. Mat yeşil istiyordum ama siyaha kaldık. Henüz ruhsat almamışken boyatsam ne gibi prosedürlerle karşılaşırım diye merak ediyorum. Muayene, boyama faturası gibi. Bilgisi olan varmıdır?
    Bence boyatmayın sonra eskiyince renk değişikliği yapılabilir.Muayene ıstasyonuna sormak lazım renk değişiminde renk tesbiti yapılıyor, sonra trafikte işletiliyor fılan durduk yerde yenı ruhsat parası fılan ödenir.
    Far yanlarındaki yuvarlak reflektörleri çıkardım aynı civata monteli olan kısa (7cm) boru parçalarını reflektor yerlerine taktım. Dilerseniz montaj sorası lambanın dış vidasını söküp yerine reflektörleri takabilirsiniz ben takmadım
    Bir dip not. İki lamba takarsanız bu lambalar 3 pozisyonlu yanıyorlar (kuvvetlı- sayıf ve çakarlı.) tek düğmede çuvallama oluyor (bırı uzun digeri kısa yada cakar fılan) o nedenle ıkı düğme kullanmak sorunu hallediyor. Aynı satıcıdan bır düğme daha almak iyi olur.

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Led far voltaj girişleri aslında çok esnek. Konjektör hatasından kesmemesi lazım. Flaman tipi eski ampuller konjektör kusurundan bozulabiliyor.
    Fren sistemi ve topcase hayırlı olsun.
    Lastik konusunda sanırım asıl sorun lastik kalitesinden ziyade 12 inç olması. Sizin kadar şehir içi kullanımım yok ama benim kullanım tarzı yollarda 2000 km oldu hiç kaymadım. Lastiğin markası kadar üretim tarihi de önemli. Bendeki orijinal Kenda lastikler 2016 11. hafta üretimi taze sayılır.
    4 lü flaşör işini nasıl halletiniz. Bir de sinyallerde LED Ampul kullanmak istiyorum bu yüzden flaşöründe ayrıca led uyumlu değişmesi gerekiyor galiba.

Motosikleti
    Şemalar ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Lastik konusunda ben Orijinal Kenda lastikler taze olmak kaydıyla (yani DOT tarihi 3-5 ayı geçmemiş olması)memnunum. Eski alışkanlıklarımla virajlarda motorun limitleri dahilinde yatıyorum sorun yok. Sadece dual propose yapısı nedenli kaymak asvaltta biraz ses yapıyor.
    Led konusuna gelince kendi adıma her üç modlu led projektore ayrı ayrı buton taktım ve bunları dınamo degılde aku ile beslenen fişlerden aldım sorun kalmadı. Led sinyaller icinde aliexpress den led için uygun flaşör sipariş ettim gelince deneyeceğim
    Mümkün oldugunca CRAZY nin orijinalliğini bozmak istemiyorum. Ha sadece kaliteli zincir takmak orijinalliği bozmaz diye düşünüyor ve 5000 km cıvarında Oringli bir zincir kiti takmak plan dahilinde.
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    hykan bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran crazy 125
    slm arkadaşlar bende aranıza 1 hafta önce katıldım . Mat siyah aldım birtane, istanbul da zor buldum. Motor çok güzel küçük atik . ilk motor tecrübem biraz dengesiz yada ben tutturamıyorum tecrübeden ötürü, yan çanta olarak ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim ...herkese Kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    Spada Anton 150
    Selamlar. Ben 2000 km bakımını yetkili serviste yaptırmadım sisteme falan işlediklerini hiç sanmıyorum, bakım kitapçığı(kaşe bastıkları dosya) gibi bişey de verilmedi zaten. Garanti açısından sıkıntı olur mu sizce? Motoru satılığa koydum ama bir türlü satmaya kıyamıyorum. Az daha büyük yapsalar süper olacakmış. Koltuğu büyütsem mi diye düşünüyorum (artçı ile rahat binebilmek için) oda arka takıma çok yük bindirir diye korkutuyor. İşin içinden çıkamadım. Aranızda böyle bir düşüncesi olan var mı? Ayrıca ayak titreşimi sorunu olanlar için çözüm buldum; bir ayakkabıcıya motorla birlikte gidin orta yumuşaklıkta ayakkabıları seçip kapının önünde motora binerek test edin ve bağcıklarınız normalden biraz fazla sıkı olsun titreşimi hissetmediğiniz ayakkabıyı alın. Komik ama ben böylelikle ayak titreşimini neredeyse sıfıra kadar indirdim. Onun dışındakiler tüm tek silindirlerde olan vibrasyon. İyi forumlar, tekeriniz düz bassın.

Edit: yetkili olan biri konuyu motosiklet modelleri kısmına taşıyabilir mi? Veya orda yeni konu açalım almak isteyenler veya bilgi arayanlar daha rahat bulabilir.

Motosikleti
    Alıntı hykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende aranıza 1 hafta önce katıldım . Mat siyah aldım birtane, istanbul da zor buldum. Motor çok güzel küçük atik . ilk motor tecrübem biraz dengesiz yada ben tutturamıyorum tecrübeden ötürü, yan çanta olarak ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim ...herkese Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Güle güle kullanın.
    Denge 100 kg bir motosiklet için yeteri kadar var. Sizin motora alışmanızla ilgili sorun bence. Yan çanta olarak her boy motora uyan linkteki cantalar var ama crazy için biraz büyük durabilir.
    https://tr.aliexpress.com/item/2017-komine-SA212-saddle-bag-Motorcycle-Side-Bag-Helmet-Bag-Oxford-Riding-Travel-bags-Rain-cover/32801248726.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Alıntı berksengun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Ben 2000 km bakımını yetkili serviste yaptırmadım sisteme falan işlediklerini hiç sanmıyorum, bakım kitapçığı(kaşe bastıkları dosya) gibi bişey de verilmedi zaten. Garanti açısından sıkıntı olur mu sizce? Motoru satılığa koydum ama bir türlü satmaya kıyamıyorum. Az daha büyük yapsalar süper olacakmış. Koltuğu büyütsem mi diye düşünüyorum (artçı ile rahat binebilmek için) oda arka takıma çok yük bindirir diye korkutuyor. İşin içinden çıkamadım. Aranızda böyle bir düşüncesi olan var mı? Ayrıca ayak titreşimi sorunu olanlar için çözüm buldum; bir ayakkabıcıya motorla birlikte gidin orta yumuşaklıkta ayakkabıları seçip kapının önünde motora binerek test edin ve bağcıklarınız normalden biraz fazla sıkı olsun titreşimi hissetmediğiniz ayakkabıyı alın. Komik ama ben böylelikle ayak titreşimini neredeyse sıfıra kadar indirdim. Onun dışındakiler tüm tek silindirlerde olan vibrasyon. İyi forumlar, tekeriniz düz bassın.

Edit: yetkili olan biri konuyu motosiklet modelleri kısmına taşıyabilir mi? Veya orda yeni konu açalım almak isteyenler veya bilgi arayanlar daha rahat bulabilir.
    Aynen ilk 1000 km bakımını servis (dandik) yaptırdım.
    Sonrasında ön frendeki viyk sesi için gittigimde servis " frenler garanti kamsamında değil" diyince bir daha gitmedim .
    Motorum şu an 3200 km de sürekli binniyorum sorun yok.Disk fren sesi kesildi.
    Servise kitapcıgını periyodik bakım süreçlerinde onaylatın, olası sorunda garanti bozulmasın.
    Depo kapağındaki tıkırtı ıçın kapak makenizmasına biraz gres surdum ses kesildi.
    Tek sorun kalitesiz zincirdeki uzama ve motorda titreşime sebep olan en önemli neden kanaatindeyim
    Orijinal minderi bozmadan arkaya küçük bir ilave yaptırabilirsiniz.
    Ben ileriki dönemde orijinal minderi bozmadan aynını 15 cm kadar daha uzun yaptırmayı düşünüyorum.
    Arka amortisörleri en sert pozisyona alırsanız herhangi bir sorun çıkmaz.
    Iki kişi binince usturuplu gaz verin anında kafayı kaldırır (nede olsa gaddar makine )

Motosikleti
    Motoran Crazy 125
    Çanta bence de çok büyük kalacaktır motor için. Geçenlerde Ankara-Burdur-Fethiye yolculuğu yaptım bu motorla. Arkaya sisi bar yaptım çadır sandalye Allah ne verdiyse acımadım bağladım. Çanta olarak askeri 2 tane çantam vardı onları kullandım ve motor kayboldu Üstüne birde 2 kişi bindim maskot gibi olduk. Mekanik herhangi bi sorun çıkarmadan götürdü getirdi.(kısa farların yanması hariç)

Depo kapağı zırıltı yapıyordu ve benzin kokusu geliyordu. kapağın arkasındaki siyah kısmı açıp turuncu contanın altına kumaş bantla dolgu yaptım ve içinden fotonun sağ tarafındaki zımbırtılar cıktı boşta duruyorlardı onlarıda çıkardım koku zırıltı gitti.

Ön dişliyi 14 t den 15 t ye çıkardım 5. vitesi ilk dört vitese paylaştırmış gibi oldu yakıt tüketimine de etkisi oldu 14t dişliyle 336 km 9.4 litre yakmış 15 t yaptığımda 309 km 8.2 litre yakmış yol şehir içi işe git gel. ikiside aynı güzergah. Sahi sizlerin ölçümleri nedir? Ne yakıyosunuz?
    sxysl bunu beğendi.

Motosikleti
    -Öncelikle Ank-Burdur-Fethiye git gel hemde bu yükle ve iki kişi ile. Motoru mu kutlasam, sizimi bilemedim.
    Keşke Fethiye ye geldiginizi bilseydim.
    -Evet linkini verdiğim çantalar kardeşimin motoruna (mondial mcx 150) aldık uydu ama crazy icin büyük en iyisi elde özel bir şey yapmak.
    -Crazy çok az yaktığı için ben benzin hesabı yapmaktan vaz geçtim. İbre dibe gelince gidip alıyorum ama ancak 30-35 liralık alıyor. 300 km civarı yol yapmış oluyorum o kadar benzinle.
    İlk 100-125 km de ibre yerinden kıpırdamıyor ve depo yarıya inince en altta oluyor. Yani deponun %50 den fazlasını ve %90 doluluk arasında ibre çalışıyor.
    -Depo kapagı zırıltısı beni de rahatsız etti. O Bilye ve yay benzin buharını dışarı vermek için bir valf aslında ama pek işlelvi yok bende de döküldülerdi devre dışı bıraktım. Kapak çontasının altına benzine karışınca veya benzinden etkilenecek birşey koymamak lazım. Bende conta altına ince plastik (1.5 mm kalınlık) conta kesip koydum ses kesildi.
    -Aynen ön dişli bende de 15 yaptımdı 5 km hız ekledi ama çekiş farkedilecek kadar etkilenmedi.
    -Sizin benzin ölçümleriniz sanki biraz yüksek. Çok mu devirli kullanıyorsunuz? (8.2 litre 309 km) Normalde 300 km de 7 litre filan çıkıyor. Ama ortalama 70-75 km/h hızlarda.
    -Bu arada Tian arkadaşın sesi pek çıkmıyor. Benim crazy 3500 km oldu. Sızınki kaç km de. Zincir çok adi ve sık sık ayar istiyor. Değiştirmeyi düşünüyormusunuz? (oring li ile)

Motosikleti
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşa işini halletmesi için vermiştim işini halletmiş arada benim motoru da halletmiş
    durum resimlerdeki gibi...
    Ben de kızıdım gittim göstergeyi ve farı değiştirdim. Gösterge mondialin 150 MR VULTURE'sine ait 80-90 tl civarı. Ön far MONDIAL KT 125 KANUNI SEYHAN 125 olarak geçiyor 26 tl olması lazım.
    Son gelinen durum budur çin malı motoru daha fazla çinli yapamazdım heralde

Bu arada motor 33K olmak üzereydi artık bu yeni gösterge ile yeni motor kullanıyor gibiyim. Bir fırsatını bulunca km'yi düzelteceğim.

https://i.hizliresim.com/WGknPE.jpg
    https://i.hizliresim.com/3pLDVj.jpg
    https://i.hizliresim.com/ROkYvo.jpg
    https://i.hizliresim.com/pGzgDz.jpg
    https://i.hizliresim.com/kXBkDv.jpg
    https://i.hizliresim.com/a135Ad.jpg
    Sizin adınıza ve crazy adına üzüldüm.
    Nasıl becermiş arkadaş bu şekilde zarar vermeyi? :(
    Geçmiş olsun. 33 bin km. hayli iyi bir değer. Makineden yana sıkıntı yok gibi.
    Sanıyorum kendi orijinallerini aramadınız.
    Motoran kendi sitesinde yedek parça satışlarında far ve km. var görünüyor oysa.
    Sıkıntısız kullanım dilerim.

Motosikleti
    Benim ufaklığın muayenesi yaklaştı
    hazırlıklar sürüyor. Plaka ve plakalıklar çok belimi büktü plakayı kaybettim. Titreşimden plakalık demiri çamurluğun üzerinden kırılmış plaka uçmuş.
    Herşey ruhsat dağil yenilendi :(
    neyse önümüzdeki ay muayeneye de girince hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz
    Geçmiş olsun. Yaptığı km düşünülünce elinizi üstünden eksik etmemek gerekir. Somunlar vidalar sık sık kontrol edilmeli. 3500 KM civarında benımde ayak basma yerinin iki vidası düşmüştü. sistemi bloka bağlayan vidalar. Gevşeyen vidaları loctite (vida, somun sabitleyici) ile tekrar sıkıyorum. Muayenede kolaylıklar dilerim.

iyi gunler arkadaslar ben motor ehliyeti alıp öoyor almayı dusunuyodum motor resimlerine bakarken crazy 125 motoran gozume carptı cok kibar bi motor bende kibar bişey arıyordum fiyatıda uygun gibi ama aklıma takılan sorular var cevap verirseniz sevinirim.
    ben bi bayanım 160 boyum 62 kilom var sizce bu motor boyuma uygunmu yanı uzerinde sırıtırmıyım, kardesimle beraber bu motorla gezmeyi dusunuyorum oda benımle eynı boylarda iki kişiyle gezilmeye uygun mu, bıde ankarada oturuyorum coruma gidip gelmeyi dusunuyorum uzun yola cıkabilirmiyim bu konularda beni bilgilendirirseniz cok sevinirim bu arada hiç motor kullanmadım ilk motorum olacak acemiler için uygun mu simdiden tesekkur ederim iyi gunler

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı asel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi gunler arkadaslar ben motor ehliyeti alıp öoyor almayı dusunuyodum motor resimlerine bakarken crazy 125 motoran gozume carptı cok kibar bi motor bende kibar bişey arıyordum fiyatıda uygun gibi ama aklıma takılan sorular var cevap verirseniz sevinirim.
    ben bi bayanım 160 boyum 62 kilom var sizce bu motor boyuma uygunmu yanı uzerinde sırıtırmıyım, kardesimle beraber bu motorla gezmeyi dusunuyorum oda benımle eynı boylarda iki kişiyle gezilmeye uygun mu, bıde ankarada oturuyorum coruma gidip gelmeyi dusunuyorum uzun yola cıkabilirmiyim bu konularda beni bilgilendirirseniz cok sevinirim bu arada hiç motor kullanmadım ilk motorum olacak acemiler için uygun mu simdiden tesekkur ederim iyi gunler
    [IMG][/IMG]

Benim hanımın boyuda 1.65 civarında boydan yana pek sorun yaşamadı sorun olacağınıda sanmam ama yinede üzerine bir oturup bakmanızda fayda var.
    Diğer sorularınıza gelecek olursak 2 kişide bu motor rahatlık konusunda sizi üzecektir çok kısa mesafeler belki katlanılabilir ama ne yazikki iki kişi bindiğinizde hem siz sürücü olarak rahatsiz olursunuz hemde arkanızdaki kişi biraz koltuğun dışına taşarak demirlerede oturmuş olur buda çok rahatsız edebilir.Belki sele uzatma işlemi yaptırıp selenizin boyunu uzatırsanız bu sorun ortadan kalkmış olur.Uzun yol konusuna gelecek olursak motor konusunda bek sıkıntı olacağını sanmıyorum son hızlar uzun süre zorlanmadığı sürece 90 km bandında her yere gidebilir.Moturunuza ve kendinize ufak molalar vererek dinlenerek birçok yere gidebilirsiniz.2015 modelinde kornası çok zayıftı ve aynaları çok kötüydü yeni modelde bir iyileştirme yapıldımı bilmiyorum ama korna,ayna ve en önemlisi lastik değişimi yaparak iyi bir lastikle ihtiyaçlarınızı çok rahatlıkla karşılar.Son olarak bu motosikleti tek kişilik olarak düşünürek alırsanız sizi üzmez ve yokuşlarda kalkış yaparken 2 kişiyle gaz koluna dikkat ediniz hafif ve ağırlık arkada olduğundan motorun gücüde işin içine girince hemen ön kaldırabiliyor.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

tşk ederim ayzek lastik felan degiştirirsin dedin ya yana felan hepsi bana kaça mal olur asagı yukarı bide on kaldırır derken taklamı atar

Motosikleti
    tşk ederim ayzek lastik felan degiştirirsin dedin ya yana felan hepsi bana kaça mal olur asagı yukarı bide on kaldırır derken taklamı atar
    lastik için ortalama 250-500 tl arası tutar markasına göre şuanki güncel fiyatlara göre 120-70-12 ebatlarında mitas mc25,mc28.mc38 gibi lastikleri takım olarak 200-350 arasına michelin lastiklerinde takımını 350-500 arasında halledersin aynanalarda çin malı ayna takarsın ben takımını 15 liraya almıştım kornada 20 lira falandı tam hatırlamıyorum o zamanlar aynada 15-50 arası modeline göre alabilirsin motor ve ekipman bütçene ek olarak 500 tl en fazla bu işlemler için gider yokuş yukarı iki kişiyle kalkış yaparken gazı biraz fazla verirsen ön kalkıyor tabi bu durum gazı ne kadar fazla verdiğine bağlı çok verirsen başınada geçebilir ama her kalkışta böyle birşey olmuyor tabı fıtı fıtı kalkarsan hiç sorun olmaz mesela

valla içimi cok rahatlattın ya bende fıtıt fıtı kalkarım sorun olmaz o zaman para işini halledip almayı dusunuyorum iki sorum daha olcak cok vaktını almazsam ikinci el mi almalıyım yoksa sıfır mı önerirsin bide az yakıyo galiba işyerine gidip gelmeyi dusunuyorum 3 km gidiş geliş ne kadar yakar

Motosikleti
    valla içimi cok rahatlattın ya bende fıtıt fıtı kalkarım sorun olmaz o zaman para işini halledip almayı dusunuyorum iki sorum daha olcak cok vaktını almazsam ikinci el mi almalıyım yoksa sıfır mı önerirsin bide az yakıyo galiba işyerine gidip gelmeyi dusunuyorum 3 km gidiş geliş ne kadar yakar
    İkinci elde alınır tabiki neden alınmasın temiz bulursanız daha uygun fiyata alabilirsiniz sıfır alıncada sorunlar çıkabilir ama sıfırın herşeyini biliyorsunuz bu yüzden sıfırın yeri ayrıdır.Genelde bütün motorlarda kısa mesafe sürüşlerinde yakıt tüketimi bir miktar artar ama bu tüketim sizi pek etkilemez yani rahatsız edici bir fark göremezsiniz.Örneğin normal şartlarda km de 15 kuruş yakıyorsa kısa mesafede 18 kuruş yakar tabi bu değerleri örnek olarak verdim 13 lt toplamda deposu vardı sanırım 100 km de 4 lt hadi 5 litre yaksın en fazla 1 depo ile 250 km yol yaparsınız buda 41-42 gün gidip gelmenizi sağlar tabi bu tüketimi yüksekten hesapladım değerler 2,5 3 litreyede düşebilir yani birkere fullersen 1 aydan fazla sizi işe götürürde getirirde

son bi sorum olcak bu motordan once asya nostalji 125 i oneriyorlardı benım tip olarak bu daha çok hosuma gitti kullanıs olarak hengisini öneririrsiniz bana ya da crazy 125e benzeyen bıraz daha fiyat olarak uygun önerebileceginiz motor var mı

Motosikleti
    son bi sorum olcak bu motordan once asya nostalji 125 i oneriyorlardı benım tip olarak bu daha çok hosuma gitti kullanıs olarak hengisini öneririrsiniz bana ya da crazy 125e benzeyen bıraz daha fiyat olarak uygun önerebileceginiz motor var mı
    Siz boyunuza ve kilonuza uygun olan hedefi belirlemişsiniz zaten. Ve kanaatimce doğru yapıyorsunuz Crazy 125 sizi üzmez. Çok ilerde sadece daha çok perfonmans ve hız (120 km üstü) isterseniz bu motor size yetmez.100 km mesafe altı seyahatlerde az yakıp az masrafla işlerinizi halledersiniz.
    40 yıldır farklı motosikletler kullanmış ve şu anda crazy 125 kullanan biri olarak önerebilirim.
    Motorun sıfırını bulmak şu sıralar biraz zor. 2 el temiz, orası burası kurcalanmamış OROJİNAL bulmaya bakın.
    Benimki bu.

[IMG][/IMG]

Bir arkadaşa işini halletmesi için vermiştim işini halletmiş arada benim motoru da halletmiş
    durum resimlerdeki gibi...
    Ben de kızıdım gittim göstergeyi ve farı değiştirdim. Gösterge mondialin 150 MR VULTURE'sine ait 80-90 tl civarı. Ön far MONDIAL KT 125 KANUNI SEYHAN 125 olarak geçiyor 26 tl olması lazım.
    Son gelinen durum budur çin malı motoru daha fazla çinli yapamazdım heralde

Bu arada motor 33K olmak üzereydi artık bu yeni gösterge ile yeni motor kullanıyor gibiyim. Bir fırsatını bulunca km'yi düzelteceğim.

https://i.hizliresim.com/WGknPE.jpg
    https://i.hizliresim.com/3pLDVj.jpg
    https://i.hizliresim.com/ROkYvo.jpg
    https://i.hizliresim.com/pGzgDz.jpg
    https://i.hizliresim.com/kXBkDv.jpg
    https://i.hizliresim.com/a135Ad.jpg
    Ben de aynı kilometre saatinden aldım kısa süre sonra devir saati yandı şu an orijinalini arıyorum bulamıyorum. Ayrıca arka stop da patladı ledliymiş ampülü değişmez komple stop takımı değişecek dediler bulamıyorum. Orijinal kilometre takımı ve arka stop alıp muayeneden geçireceğim. Bu arada motosikletten son derece memnunum. Bu kadar küçük olmasına rağmen bu performansta olmasını beklemiyordum. Ön dişliyi biraz büyüğüyle değiştirdim performansı daha da arttı. vibrasyonsuz 140 basıyor (benim taktığım kilometre saati doğru gösteriyorsa tabi)
    sxysl bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler