Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aldigim Kasktan Soguttular

Motovento
    REKLAM ALANI
    sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Canınızı emanet ettiğiniz motora ve ekipmanlara verdiğiniz parayı kendinize verdiğiniz değer ile ölçün...
    Pisman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi misin?

tüh nasılda heveslenmistim.

Şaka bir yana üstüne az daha koyup 5 yıldızlı bir kask alsaydın ya...
    Ya bende cok istedim ama zaten butceyi cok fazla zorlamistim bu fiyatada en iyi bu gibiydi

Sorma Kardeşim Dominosta Çalışırken Bende Full Koruma Takılıyordum,Yazın Pantolon Üstüne Dizlik Takıyordum.Adamlar Binlikmi Kullanıyorsun Diyodu.Ulan İçimden Diyodumki Manyak Binlik Kullanan Adam Dizlikmi Takar:D

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    kafan ne kadar değerliyse o kadar para verilebilir kaska, tabii ki imkanlar dahilinde
    sen kimseye kulak asma, kazasız belasız kullan

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Hiç bişe yalnış yapmamışsın dostum. Göstermesinde, "bu pahalı kaskın ne farkı var" sorusunu bir gün öğrenirler

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Barkın'ın çok güzel tavsiyesi var bu gibi durumlar için.

Arkadaşlarını değiştir. Hatta kuzeninle de konuşma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki binlik sürüyorsun !!!! neyine senin n86 !!!
    sen başına bone mi takıyon yeğenim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende ybr 125 var elimde ls2 nin cene acilir plastik bir kaski var 250 liralik ama kaska guvenemedigimden gittim full face nolan n86 aldim butcemi zorlayarak ve hicde verdigim paraya uzulmedim cunku guvenlik icin.Arkadaslarimin yanina ugradiktan sonrada kuzene gittim.Sanki herkes agiz birligi yapmis.Bir kaska o kadar para verilirmiymis yok altimdaki motor yapacagi hiz neymis yok racing motor olsaymis hadi neyseymis yok ogrenci adamin o kadarlik kaskla ne isi varmis yok kendisi 20 metre suruklenmis de bir sey olmamis ls2 ile.Hey Allahim!Yemin ediyorum aldigim kasktan soguttular.Yanlis mi yaptim yani guvenligimi dusunerek.
    Ne diyeyim ben arkadaslar bu adamlara!
    hiç bir sey deme o arkadaşlarına,sen doğrusunu yapmışsın.motorla ne kadar sürat yaptığın değil,düşünce ya da çarpınca aldığın darbenin siddeti önemlidir.İyi kask iyi para ama iyi kask daha fazla güvenlik ve konfor demektir aynı zamanda.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    aga kaskın üzerine biraz daha koysan bir ybr daha alırdın şaka bir yana arkadaş çok pahalı kaskım var demek istiyor
    hocam para senin kafa da senin kim ne derse desin kime ne?

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    kuzeninin demek kaybedecek fazla birşeyi yok onun için ls2 devam etsin

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Buna biraz benzer arkadaslar bende de var.yeni aldigim shark vancore kaskla arkadas grubunun bulundugu kafeye gittigimde abiyede birseyler soyleyelim ( kaska abi takma adini koydular abiyede bir sandalye cek ayakta kalmasin.karni acmi sor bakalim yoldan geldi okadar vs vs gibi baya bir dalga konusu oluyor.ama bende onlarla bu duruma gulerek gecistiriyorum.sende oyle yapmalisin

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Heriflerden soğudum deseydin daha makul olurmuş

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kardeşim, ben de öğrenciyim, YBR125'im var ve ben de N86 aldım, kullanıyorum. Bana parasından ötürü kimse laf yapmadı, güvenliğim için aldığım bir şeye laf yaparlarsa lafını geri iade edeceğimi bilirler çünkü. Doğru bir şey yaptığının bilincinde olarak karşıla bu söylenenleri. Benim eski kaskım LS2, 70'i geçince kafayı bir o yana bir bu yana sallar dururdu. Şimdi türbülans olayı neredeyse sıfır, havalandırmanın çalışıyor olması da ayrı bir rahatlık. Eskiden 110km'ye çıktığımda ancak yukarıda bir hava akımı hissedebiliyordum, şimdi kafa serin

Motosikleti
    Yakında hayırlısıyla :)
    Abi sen biraz abartmışsın

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    sen dert etme bende de ybr 125 var tarsusta oturuyorum ve burada en kalıteli kasklar senin kullandıgın ls2 çeneden açılır kasklardır.Senin gibi nolan n86 kask almaya Mersine mersin motora gittim kendileri Motor Türkiye nin kurucularıdır.Sahibi Metin abi ilgilendi benimle nolan n 86 önermedi onun yerine arai kask önerdi ve uygun bir fiyat çekti (tabi o zaman euro biraz daha ucuzdu)bende access 2 vorteks red kask alıp çıktım o zaman 1500 TL ye yakın bir para vermiştim bende senin gibi sınırlarımı zorladım bende senin gibi ybr 125 kullanıyorum dert etmealdıgın kask ne kadar iyiyse o kadar şansın artar Allah(c.c) izniyle inşallah o konuşanlara söyle durum elverseydi daha iyisini alırdım diye canını sıkma

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    bence kıskaniyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Demek ki onların kafasının değeri o kadarmış. Takmamak (Kulak asmamak) gerekir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    kendi kararınız kime ne ki? hele bilgisi olmayanlara hiç anlatmaya çalışmayın. he he deyip geçeceksin. ben de n86 kullanıyorum 125cc scooterım var gayet de şık bir kask. güle güle kullanın.

Motosikleti
    R25
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga kaskın üzerine biraz daha koysan bir ybr daha alırdın şaka bir yana arkadaş çok pahalı kaskım var demek istiyor
    hocam para senin kafa da senin kim ne derse desin kime ne?
    Butun derdim buydu saolasin aciklaman icin :@

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Herkes kafasına biçtiği değer kadar düşünce üretiyor, o adam 50 liralık düşünüyosa aklı o kadardır.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    bizim millet herşeyin mühendisi olduğu için konu ne olursa olsun yorum yapar. sen en iyisini yapmışsın. keşke şapkavari kasklar piyasadan toplansa.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)