Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki dl vstrom 1000 hakkında görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    kocari08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW250 İNAZUMA 2013
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba sizden çok önemli bir konu hakkında tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum ben vstrom 1000 dl almayı düşünüyorum ve son kararım gibi ama bu motor hakkında sizin görüşlerinizi almak istiyorum ve bu motoru sadece uzun yolculuklarda kullanmak için düşünüyorum şehir içi motorum var uzun yol için çok beğendiğim motor bu ben artvinde yaşıyorum burda ne servis var ne usta var yani kolay arıza verirmi,veya arıza çıkara bilecek önemli yerleri neler ve parça temini olurmu ve en aşağı kaç model olmalı vs. Siz değerli insanlardan tecrübelerinizden istifade etmek istiyorum anlayışınıza şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Vstrom gerçekten güzel bir makine, Uzun yol için biçilmiş kaftan. Tavsiye ederim. Ancak Tek sorun neden 1.000 lik alıyorsun. 650'lik gayet işini görür. 1.000 lik alarak fazla benzin yakmana gerek yok. 650 liğin hem piyasası da fazladır. DL1000'den ziyade 650'liği düşün derim ben.
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    DL 1000 motoruna sahip başka bir motor kullanmış birisi olarak motor aksamının sorun çıkartmayacağını dile getirebilirim.

ancak ben bu klasmanda Varaderoyu tercih ederdim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DL 1000 motoruna sahip başka bir motor kullanmış birisi olarak motor aksamının sorun çıkartmayacağını dile getirebilirim.

ancak ben bu klasmanda Varaderoyu tercih ederdim.
    Varaderonun yaktığı benzine can mı dayanır yaw?
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varaderonun yaktığı benzine can mı dayanır yaw?
    DL 1000 ile Varadero ortalama yakıt tüketimleri arasındaki fark kaç lt. dir?

100 km. de +3 litreye kadar hala Varadero derim...

DL 1000

http://www.motosiklet.net/forum/etki...00-2004-a.html

Varadero

http://www.moto-park.com/forum/smf/i...hp?topic=632.0

aralarında 1 litre gibi bir fark var görünüyor ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Ben kullananların yalancısıyım o zaman, öyle diyeyim..

Varadero Şehir içi 13 - şehirler arası 10LT civarında
    DL 1000 şehir içi 10 - şehirler arası 8LT civarında...

Ha 3 lt fark olsun gene de varadero derim demişsin.. nedenlerini anlatırsan çok sevinirim..
    Çünkü yıl başı gibi litrelik bir touring alma gibi bir planım var. bir kaç aydır araştırma içindeyim...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    30.000 km dir kullanıyorum. 98 beygir güçü hissetmek , sorunsuz bir araç istiyorsan uzun yolda artçı ile beraber rahat etmek, tamirciye sadece yağ değişim için gitmek istiyorsan,

160 km/h hıza kadar 100 km de 6 litre benzin harcadığını biliyorsan, ve de gözüne de hitap ediyorsa rahatlıkla alabilirsin.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

kocari08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW250 İNAZUMA 2013
    ENGİN kardeşim çok teşekkür ederim benim amacım sadece uzun yolda rahat bir keyifle yolculuk yeri geldiğindede çoğu makinelerden geri kalmamak ve sorun çıkarmadan uzun süre kullanmak varadero bana vstromdan biraz kaba geliyo benim gözüme en güzel hitap eden vstrom ama o kadar bilgiye sahip değilim sizin vstrom var sanırım biraz daha bilgi verirsen aydınlanmam için çok iyi olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Valla ben bildiğimden değil ama görünüş ve tip olarak bi yorum yapmak istiyorum.Varadero dururken DL1000'in yüzüne asla bakmazdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)