Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünü tabancasıyla öldüren İst. Emn. Müd. Tutukl

Motovento
    REKLAM ALANI
    zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumsuz olarak haberi kopyalıyorum:

Trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünü tabancasıyla vurarak öldüren Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çatalca ve Silivri'den sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Alınan bilgiye göre Celal Yılmaz, dün gece saat 01.00 sıralarında 155 Polis İmdat Hattı'nı arayarak, İstanbul Halkalı'daki Polis Lojmanları'nın önünde motosiklet sürücüsü Ahmet Sülüşoğlu'nu tabancasıyla vurduğunu bildirdi.

Silahıyla teslim olan Yılmaz, ifadesinde, kendisi gibi polis olan eşiyle, evinin bulunduğu Polis Lojmanları'na otomobiliyle giderken trafik nedeniyle bir motosiklet sürücüsüyle tartıştıklarını belirtti. Bu kişinin, kendilerini evinin bulunduğu Halkalı Polis Lojmanları'na değin takip ettiğini ve evine yaklaştığı sırada motosikletiyle otomobilin önünü kestiğini öne süren Yılmaz, tartışmanın burada da devam ettiğini anlattı.

Kavganın ardından sözlü tehditte bulunarak buradan ayrılan motosiklet sürücüsünün, kendisinin otomobilini park ettiği sırada yeniden geldiğini ve bu kez silah çektiğini ifade eden Yılmaz, kendisinin de silahına davranarak bu kişiyi vurduğunu bildirdi.

Olay yerinde ölen motosiklet sürücüsü Ahmet Sülüşoğlu'nun tabancasının kuru sıkı olduğu belirlenirken, Celal Yılmaz çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.
    AA
    Kaynak: http://www.haberturk.com/gundem/haber/1117030-istanbul-emniyet-mudur-yardimcisi-celal-yilmaz-tutuklandi
    mehmetenis ve metecel bunu beğendiler.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Haberin ne koşullarla hazırlandığını bilmiyorum ancak motosiklet sürücüsü ölümü aramış gibi duruyor. Tartıştın kavga ettin bas git be arkadaş. Ne gerek var. Diğer senaryoya gelirsek komiser psikopat çıktı adamı öldürdü. Yılların tecrübesi ile zemin hazırlandı gerekli yerleştirmeler ve düzenlemeler yapıldı ve kendini ihbar etti...
    aloavera, sandıkçı, _kaan_ ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    O kuru sıkı silahın nereden geldiği araştırılmalı. Hiç bir motosikletli bu kadar salak değildir. Ben her şeyi beklerim. Yakınlarının başı sağ olsun.
    aloavera, merkezkale, zaferce ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Mağdura Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı ve Sabır diliyorum. Olayda bahsi geçen kurusıkı tabanca benide tatmin etmedi. Bende o tabancanın hafifletici unsur oluşmasını sağlaması için sonradan konulduğunu düşünüyorum. Kimse bu kadar aptalca bir hareket yapmaz...
    merkezkale, yüksel66, xawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    ee bosa demezler silah cektinmi patlar diye o yuzden kuru siki tabanca cok tehlikelidir karsidaki kurusiki oldugunu bilmez canini kurtarmak icin pespese ates eder... bas git iste kavga bitmis enayi..

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bir insanı öldürmek nasıl bu kadar kolay olur?Cana kıyıyorsun o vurduğun kişi ile ailesini de vuruyorsun yazık.Polisleri nedense hiç sevmem ego resmen ego adamlar.
    geeklanx ve ayzek bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Kafama takılan bir şey var. Bu adam emniyet müdür yardımcısı ve aracını park ederken adam geliyor silah çekiyor.
    Polis lojmanının otoparkına kadar bu adam silahla nasıl girdi ? Ki burda polis lojmanına bırakın silahla girmeyi , kapıdan yürüyerek istediğiniz gibi giremezsiniz.
    merkezkale, yüksel66, geeklanx ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

arkadaşlar saçmalamayın polisi takip ediyorsun. üstüne gidip silah çekiyorsun tabi ki silahına eline atarsan polisler seni mermi manyağı yapar. sen silah çekince polis elini havaya kaldıracak değil herhalde . uydurma gibi geldi bana. polise bu şekilde silah çekmek çok aptalca. başka bir şeyler var çocuklar bile inanmaz buna.

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    ölen arkadaşın facebookuna baktım. efendi birisine benziyor.

polisi evine kadar takip etmek kurusıkı silah çekmek saçma geliyor olabilir belki ama olayın arkaplanında ne olduğunu bilmeden kesin yorum yapmak doğru değil bence.

Haber metnini okuyunca kabahatın büyüğünün poliste olduğuna inanıyorum.

düşünün ki 1nci sınıf emniyet amirisin, trafikte motosikletli bir denyo sana gider yaptı sen arabana tıpış tıpış binip evin yolunu tutacaksın.

buna at yalanı ..im inananı derler bu bir.

bu motorcu 1nci sınıf emniyet müdürünün arabasının önünü kesecek tartışma yaşanacak sonra bu motorcu arkadaş tıpış tıpış yürüyüp gidecek, sayın müdür de olur böyle şeyler deyip arabasını park etmek için yoluna devam edecek.

yani arkadaşlar diyeceğim şu ki herşey her zaman göründüğü gibi olmayabilir.

bu da ölenin facebook adresi olduğunu tahmin ediyorum. isim benzerliği de olabilir belki ama halkalıda oturyor profilde yazdığına göre.

https://www.facebook.com/ahmet.sulusoglu
    yüksel66, tanertc, TaTTo0 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Motorcuda kamera varmıydı acaba
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Kurusıkı tehlikedir

nefsi müdafa diye bir kural var bu ülkede sana can tehdidi yapıldı ise senin saldırıda bulunman ceza gerektirmiyor veya hafif bir ceza alıyorsun

kurusıkı kimse kullanmasın ateşleyemeleceğiniz silahı çıkarmayın

bu adam polis müdüründe silah olacağını kestirememiş mi? kurusıkı hikayesi yalan gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

silahı olan polisin teslim olduğunu bir tek Gta San Andreas'ta gördüm -pizzacı bugu olarak bilinir-

ki vurulan kişi polis müdürünü kurusıkı ile korkutmaya çalışmış

Volki34 bunu beğendi.

Olen olduguyle kalacak nefsi mudafaa diyip 6 ay sonra tahliye ederler cok yazik olmus cok.
    yüksel66 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Arkadaşlar öncelikle olayda objektif davranmanızı rica ediyorum. Polis lojmanları abartıldığı kadar değil bir askeriye değil orası polis lojmanı dediğin şey sadece bir apartmandan ibaret.
    Burada o kadar tecrübeli ve belindeki silahın neler yapabileceğine ayrıca gereksiz kullanımda bunun cezasının ne olacağının çok iyi farkında olan birisinden bahsediyorsunuz.

Olabilir trafikte kavga edilmiş olabilir. Hatta kavga uzamış olabilir bu bir çok motorcunun başına gelen bir şey. Ancak ben burada arkadaşın hatalı olduğunu hatta gerçekten polis komiserini tehtid ettiğini düşünüyorum. Eğer karşı taraf silah çekmeseydi bir komiserin hem de eşinin yanında silaha davranacağını hiç sanmıyorum.

Lütfen burada anti-polis ve motorcuyu haklı çıkarma triplerine girmeyelim. Ben bu ülkenin bir evladı olarak polislere verilen yetkinin diğer ülkelerdekine göre az bile olduğunu düşünüyorum hatta düşünmekten öte biliyorum. Örneğin kendisine molotof atan teröriste bile tazyikli su sıkılıyor.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saçmalamayın polisi takip ediyorsun. üstüne gidip silah çekiyorsun tabi ki silahına eline atarsan polisler seni mermi manyağı yapar. sen silah çekince polis elini havaya kaldıracak değil herhalde . uydurma gibi geldi bana. polise bu şekilde silah çekmek çok aptalca. başka bir şeyler var çocuklar bile inanmaz buna.
    Keske terorist faaliyetler yapanlarida mermi manyagi yapabilselerdi.. Bugun bu hallerde olmazdik...
    shooter1, Ertugyigit, TaTTo0 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Beklenen bir sonuç.

Kafasında kamera olan birçok motorcunun başına gelebilecek klasik olaylardan birisi (bu arkadaşta var mıydı bilmiyorum ama en azından o tarzda bir karakterdeymiş). Ki rahmetli de bir polise denk gelmiş. Eğer motorcu gerçekten kurusıkı silah taşıyorsa ve silah çekmişse (ki muhakkak kamera görüntüsüne rastlanılır) niyazi olmuş. Allah ailesine sabır versin.

Vuran polise ve ailesine de geçmiş olsun diliyorum. Kendini korumak için yaptığından ötürü fazla yatmayacaktır.
    Mengu16 bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyide motorcu adamın emniyet müdürü olduğun yada polis olduğunu nereden bilecek ki adam sivil de olabilir.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bana hikayede birşeyler yanlış gibi geldi , polis orada sadece çakarları iki dakika yaksa yeterli olurdu.Umarım kamera kaydı vb vardırda soru işaretleri gider kafamızdan.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senaryo tutmamış gibi geldi biraz eksik var
    xawa bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    bok yoluna gitti niyazi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Motorcuyla tartışmış, motorcu emniyet müdürünü motoruyla evine kadar takip etmiş, önünü kesmiş silah çekmiş. Yersen. Daha tartışma esnasında başına çöker ne kadar polis varsa. Ben olayın polisin anlattığı şekilde olduğuna inanmıyorum. Bence o motorcu pisi pisine öldü.
    geeklanx, astrofizik, xawa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)