Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriyaj balatası testi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorum hyosung gv 250, 21.000 km de. Bu hafta itibari ile 1000 - 2000 km civarında bir yol yapacağım gibi. Her türlü bakımını yaptırdım ancak debriyaj balatasını değiştirmedim. Youtube üzerinde ve burada 2. ve 3. vitesteki hızlanma ile bunun belli bir zamandan sonra anlaşılabiliyor olduğu ile ilgili şeyler okudum. Cep telefonu ile 2. viteste ki bariz hızlanmasını çekmeye çalıştım - mümkün olduğunca. Fikirlerinizi alabilirsem çıkıp çıkmamaya karar vereceğim. Parça bulmak hyosung devredildiği için şu aralar biraz zorlaştı - bir çaresine bakmaya çalışabilirim ancak sıkıntı çıkarmaz derseniz bu hafta yola çıkmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=CuWzthKgVXk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

videoda çok fazla birşey anlaşılmıyor ama, motorda apaçilik yapılmadıysa 20 binde debriyaj bitmez.. hatta motor biter debriyaj bitmez içiniz rahat olsun..

emin olmak isterseniz 2. viteste 6 bin devirden sonra gaz açın, zaten debriyaj bitmiş olsa kalkışta silkeleme yapar..
    geeklanx bunu beğendi.

Hayır yapılmadığından eminim - benden önceki kullanıcılarının hem youtube gezi videolarını izledim hem de şahsen tanıdım. Anladım - illa ki başıma gelecek ki öğreneceğim - umarım olmaz. tamam test edeyim bakayım.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır yapılmadığından eminim - benden önceki kullanıcılarının hem youtube gezi videolarını izledim hem de şahsen tanıdım. Anladım - illa ki başıma gelecek ki öğreneceğim - umarım olmaz. tamam test edeyim bakayım.
    ben drifti ilk aldığımda 2 ile kalktım 2 hafta 33 binde debraj bitirci bence 21 binde bitmemesi lazım
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler