Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir kaç soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    merhabalar bir kaç soru sormak istiyorum
    1: mondial 250 mctmin egsozdaki susturucuları çıkarmak istiyorum biraz par par ötsün diye trafikte sorun çıkartırmı(eksozu yarıdan kesmekten bahsetmiyorum sadece susturucularını çıkarmak istiyorum) ve daha çok yakarmı
    2: 2. motorum daha önceki motorumun sigortası vardı ama sigortayı kapatırken bi hata yapmışlar o yüzden 16 plakalı motoruma(yalovada yaptırdım sigortayı) 440 lira çıktı yaşımda 24 oldugu için böyle çıkıyormuş normalmi?
    3: motoru mat siyah kaplatmak istiyorum ne kadar tutar
    not: foruma çok eskiden üyeydim konu aştıgımda sürekli cevap alırdım ama geçen açtıgım konu gibi olmaz sanırım 200 görüntüleme 1 cevap

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    1: bulunduğunuz il ile alakalı olarak trafik sorun yapabilir. ( ben ağır sövüyorum bu hareketlere)
    2: farklı sigorta şirketleri ile irtibata geçin özellikle demir sigorta ile en uygun orası veriyormuş
    3: uygulama ne ile kaplanacağına göre değişir plastidip, carbon fiber v. B ama fiyat bilmiyorum

Hiç yapmasan.Toplumda giderek eksoz açıp yollarda bas bas bağırtanlara karşı giderek büyüyen bir tepki var.

Motosikleti
    MCX 150
    topuz sigortadan yaptırdım orada sordum sigortacı tanıdıgım vardı git dedi en uygun orası yapıyor sen yap abla dedim bizde pahallı çıkıyor dedi saglık olsun yaptırdık artık mat siyahı ne kadara yaparlar bilen varmı arkadaşlar_?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç yapmasan.Toplumda giderek eksoz açıp yollarda bas bas bağırtanlara karşı giderek büyüyen bir tepki var.
    dejavoo öyle bağır bağır bi egsoz değil sadece susturucuları çıkarsam yinede çokmu ses çıkar çünkü bende öyle çok bağıran bi motosiklete binmek istemem yarın bi gün uzun yola giderim kafa dayanmaz onu bende istemem
    dejavoo bunu beğendi.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Egsoz açarken susturucu çıkarılır veya delinir. Çıkarırsan çok ve tınısız saçma sapan bağırır, delersen daha kibar bir ses alma şansın var. Ama vize zamanı ne olur bilemem, büyük cc Japon olunca her türlü vizeden geçiyor, ama 250 lere ne diyorlar bilmiyorum.

Motosikleti
    MCX 150
    o zaman hiç yapmayayım en iyi peki mat siyaha boyasam ne kadar tutar?
    ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol !

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Onu da boyacılarla konuşman lazım, boya fiyatları döviz endeksli, burdan pek yardım bulamayabilirsin. Ama ruhsatta yazılı renk siyah değilse boyadan sonra ruhsata da işletmen gerekecek, bu da 250 lira gibi sanırım bir masraf yapıyordu, tam emin olamadım.

Motosikleti
    MCX 150
    ruhsatta yazan renk siyah siyaha boyatıcam teşekkür ederim capozzz belki daha önce mat siyaha boyatan biri olmuştur fiyat hakkında bana bilgi verirlerse sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)