Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Birbirimize kavuştuk =) Bora abi sana ayrıca çok teşekkür ederim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Bir süre önce maddi anlamda sıkıştığım için satmak zorunda kalmıştım motorları. Neyse ki durumu toparladım ve motor aranmaya başladım ne alıcam ne alıyım dıye düşünüyordum. Uzun yola gidicem,şehiriçinde kullanıcam , bazen içimden vur kendini dağlara bayırlara diyebiliceğim,artçımın rahat etmesi lazım hemde güzelce çantalarımızın olması gerekiyordu.

Bakınmaya başladık ve bir motorda karar kıldım. Bütün isteklerimi karşılıyordu uzun süredir KTM kullanıyordum ama evet bu kategorideki KTM Adventure modellerine ise bütçem yetmiyordu (bir sonraki motorum olması niyetiyle çalışıyorum )

Karar kıldığımız motor Yamaha'nın Tenere 660 abssioldu. En beğendiğim renk ise mat gri. Bora abinin tabiri ile ise aygır oldu. Bora abiyi belkide forumdaki arkadaşlarımız adanalı nicki ile tanırlar.

Neyse malum siteden araştırmaya başladım bütün arkadaşlarıma sormaya başladım tanıdıklarında satılık tenere var mı diye. Benim pek beğenmediğim race blue renkte yeterince vardı. Mat gri olanlar ise çok içime sinmeyen yada pahalı olan motorlardı. Bu arayış 10 - 15 gün kadar sürdü hergün ilanlara bakıyor yeni motor var mı diye bakınıyordum. Bir ara ümidimi kesmiştim gidip sıfır alıcam demiştim ki tam o arada yeni bir ilan gördüm Adana Yamaha Biberoğlu Bora abi ilede burada tanıştık işte. Neyse hemen aradım konuştuk ve bana motorun sahibi Emre abinin numarasını verdi.Emre abi ile pazarlığımızı yaptık ve anlaştık kaporasını yolladım. Fakat iş yoğunluğumdan dolayı Adanaya gidemiyor motora kavuşamıyordum. 1 hafta sonrasına ancak işlerimi ayarlayabildim. Sağolsunlar bu arada Bora abi kahrımı çekmiştir muhtemelen Emre abide sağolsun beni 1 hafta bekleyebildi. Tam anlamıyla aradığım motor buydu işte. 2014 model abs li 6.000 km de mat gri ve üzerinde sadece ben eksiktim geri kalanıyla komple aksesuarlıydı sadece bu hafta sis farları takılacak

Arkadaşım ile Adanaya gittik Bora abiyle yüz yüze tanıştık sohbet muhabbet Biberoğluna gelen abilerle üzüm sularımızı içtik. Muhteşem ciğerimizi ve kebabımızıda yedik. Sağolsunlar bizi çok güzel ağırladılar hepsine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz güzel bir dostlukları motorcu muhabbetleri var kıskanmadım desem yalan olur ) Tavlada yenildim :( Satışımızı aldık motorumuzu kamyona yükledik. Ertesi gün işim olmam gerektiği için 1000 km yolu acele ile sürmek istemedik ve bu güzel zevkten mahrum kaldık. Kamyona yükledikten sonra aygır İstanbulda görüşürüz diyip el salladık.

Biz akşam uçağıyla döndük İstanbula fakat bir dönüşümüz var tamamen çile. Sabiha Gökçenden gidiyoruz diye arkadaşımın motorunu oradaki otoparka bıraktık. Dönüş uçağımız ise rötar yaptı ve sonrasında son dakikada Atatürke iniceğini söylediler. Atatürk ve Sabiha arası uzun yol =) gece 4 tü evdeydim. Neyse sonraki gün kamyoncu abi ile telefondayız motoru bekliyoruz akşam deli gibi artık sabırsızlanmaya başladım. Kamyon dinlenme tesisinde arıza yaptı ve çalışmıyor dedi çıldırdım =))) Kamyon gebzedeymiş. Neyse Onur kalk gidiyoruz alıcaz o motoru ordan yeter artık darlandım dedim ve gittik. Kamyon ağzına kadar yük dolu ve motor en sonda yan kapağı açıp o koca aygırı 4 kişi anamız ağlaya ağlaya indirdik :D Hatta bir ara başlıcam motorunada vs diye söylenmedim değil Bırakın düşerse düşsün falan dedim açıkcası :D En son ise bindim aygırın üzerine ve dedim işte hayat bu işte aradığım motor !!!! İşte karşınızda aygırımız

Tekrardan Adanadaki herkese çok teşekkür ederim ve hepsine çok selamlar. Yolunuz Adanaya düşersede muhakkak Yamaha Biberoğluna uğrayın bir üzüm suyu için ben çok sevdim :D ( hastaneler kavşağının orada ) Hemende öğrendim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı Olsun Hocam,da O Gösterge Hoşuma Gitmedi.Sanki 90 Modellerde Olan Göstergelerden.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayirli olsun güle güle kullan.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Harikaymis tekelinde düz bassin Güle güle kullanın

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    Çok güzel,miş .hayırlara vesile olsun inşallah

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavlada yenildim :(
    Deplasmanda olur böyle şeyler ehehe

Abi çok sevindim, Ktm dışı bir motosiklet kullanacağına ihtimal vermiyordum ama ihtiyaçların doğrusunda çok güzel bir karar verip, istediğin temizlikte bir motosikleti almışsın.

Allah her zaman böyle iyi satıcılar, alıcılar dostluklar nasip eder inş

Hayırlı olsun
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Hayırlı olsun tenere güzel Motordur pişman etmez son zamanlarda baya revaçta olan bi model

Motosikleti
    ktm 1190
    herkese çok teşekkür ederim.

Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun Hocam,da O Gösterge Hoşuma Gitmedi.Sanki 90 Modellerde Olan Göstergelerden.

ben göstergesini sevdim çünkü ben çok civcivli çok şey olan göstergeler pek seven bir insan değilim özellikle devir saatinin analog olmasını her zaman sevmişimdir. Göstergede bence tek eksik olan şey menzilinizi göstermemesi fakat alıştıkça ne kadar benzininiz kaldığını hesap edebilirsiniz. vites göstergesinin olmaması bence bir dezavantaj değil fakat bunu arayan insanlar olabilir tabikide. sinyal - boş vites - devir saati - trip - saat ve hız benim için yeterli açıkcası ki zaten bu kadar var :D

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deplasmanda olur böyle şeyler ehehe

Abi çok sevindim, Ktm dışı bir motosiklet kullanacağına ihtimal vermiyordum ama ihtiyaçların doğrusunda çok güzel bir karar verip, istediğin temizlikte bir motosikleti almışsın.

Allah her zaman böyle iyi satıcılar, alıcılar dostluklar nasip eder inş

Hayırlı olsun

Hemde baya yenildim abi bana önceden avans verdi 3- 0 oldu sonra baya arap atı gibi 5-3 :D

valla yalan sölemiyim ben tenereye bayıldım bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor şuan. ehh doğal olarakda içimde her zaman bir ktm yatar. fakat herzaman bütçen el vermez. zaten 10 bin daha çıkabilseydim adventure 990 vardı arkadasımın sattığı onu alırdım =)) fakat dedıgım gıbı çok güzel ve çok başarılı bir motor. istanbulda biraz kaldırımla çıktım alışıyım dıye bakim neler yapıyo diye banamısın demedi namussuz sanki düz yolda gidiyor :D

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Abi hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Sizi ktm topiklerinden tanıyorum ve yazdığınız her msj i zevkle ve doğruluğundan yüzde yüz emin olarak okuyordum. Yazdığınız yazılar benim için senet niteliğinde. Sizden bu motor içinde detaylı yazılar bekledigimi belirtmek istedim. Aslında benim tenere aşığı biri olduğumu yakın cevrem bilir,sizin yazacaklariniz benim için çok önemli olucak. Saygilar

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    yazıyı okumadım ama resimlerden motoru yeni aldığını anladım hayırlı olsun dostum

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Hayırlı olsun bizede nasip olsun :D

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Hayirli olsun,ama soylemeden duramayacagim,cok sabirlisiniz.....hemde coooook.......
    berkcigdem bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    hayırlı olsun, güle güle kullanın. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Sizi ktm topiklerinden tanıyorum ve yazdığınız her msj i zevkle ve doğruluğundan yüzde yüz emin olarak okuyordum. Yazdığınız yazılar benim için senet niteliğinde. Sizden bu motor içinde detaylı yazılar bekledigimi belirtmek istedim. Aslında benim tenere aşığı biri olduğumu yakın cevrem bilir,sizin yazacaklariniz benim için çok önemli olucak. Saygilar
    çok teşekkürler evet ktm konularında hep bişiler yazmışımdır bakalım daha yeni kendileri. 1 günde kendisine alıştım birazdan garaja inicem bir kaç yerini kurcalıcam yavaş yavaş kendısının huyunu suyunu öğreniyim eğer bütçen el verirse şu 5 günlük kullanımımdan sonra kesinlikle gözüm kapalı tavsiye edebiliceğim bir motor. bakmayın kocaman olduğuna o koca motor çoğu küçük motordan çok daha kıvrak çok daha kullanımı kolay.
    E-TEKİN bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok teşekkür ederim berkciğim.sadece her satıcının yapması gerektiği gibi davrandım.beni tanıyanlar bilir zaten.kazasız,belasız,güle güle kullanman dileklerimle.yolun ADANA'ya düşerse her zaman beklerim.
    berkcigdem bunu beğendi.

Hayırlı olsun

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı uğurlu olsun,bazen bir seye niyet edersin,bin tane aksilik çıkar önüne ama sonu yine de güzeldir.Rabbim kaza ve beladan korusun.
    berkcigdem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)