Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Birbirimize kavuştuk =) Bora abi sana ayrıca çok teşekkür ederim :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 ybr esd
    güzel motor.hayırlı olsun.keşke binerek gelseydin.hep otoban zaten..ayaklar yere değiyormu...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı uğurlu olsun Berk. Güzel bir motosiklet almışsın.
    Keyifle kullanmak nasip olsun.
    berkcigdem bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    hayırlı olsun. sizin ktm ler gitti demek

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor.hayırlı olsun.keşke binerek gelseydin.hep otoban zaten..ayaklar yere değiyormu...
    teşekkürler. parmak uçlarım değse yeter zaten. boyum 1.70 abs li tenere normal abssiz tenereden 2-3 cm daha alçak zaten. o yüzden parmak uçlarımdan biraz daha fazlası değiyor sorun olmuyor. ki genelde motorlarımı tek ayak kullanmışımdır hep.

zaman sıkışıklığımız vardı bir yere yetişmek için motora binip geze geze gelme zevkinden mahrum kalıcağımıza uçakla dönelim işimizi ayarlayınca bir kaç motor çıkar istediğimiz yere gideriz dedik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:15 ----------

Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. sizin ktm ler gitti demek

orası öyle oldu her işte vardır bir hayır diyelim. fakat tenereyi ciddi anlamda beğendim. gözüm kapalı tavsiye edebiliceğim bir motor.
    E-TEKİN ve something123 bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    berkcigdem kullanıcı izlenimlerini merakla bekliyorum. İstanbul içi trafikte kullanımın, yakıt değerlerin hakkında müsait olduğunda bir şeyler karalarsan sevinirim.

Daha önce kullandığın Duke serisine göre yüksek bir enduro'ya geçmen nasıl oldu ? Fren performansında "yahu bu süspansiyon kapana kadar ben duke ile şimdiye freni yapıp yola devam etmiştim" hissi oldu mu hiç ? Yüksek motosikletin görüş açısından avantaj sağladığını düşünüyorum.

Kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berkcigdem kullanıcı izlenimlerini merakla bekliyorum. İstanbul içi trafikte kullanımın, yakıt değerlerin hakkında müsait olduğunda bir şeyler karalarsan sevinirim.

Daha önce kullandığın Duke serisine göre yüksek bir enduro'ya geçmen nasıl oldu ? Fren performansında "yahu bu süspansiyon kapana kadar ben duke ile şimdiye freni yapıp yola devam etmiştim" hissi oldu mu hiç ? Yüksek motosikletin görüş açısından avantaj sağladığını düşünüyorum.

Kazasız belasız sürüşler
    istanbul içi kullanımım gayet rahat ben yan çantalar takılı falan kullanmak zorundayım bide bi ton eşya yanımızda olduğu için. fakat bu haldede rahatım ama bazen geçemediğim yerler olmuyor değil. bunun dışında kendisi gayet büyük olduğu için ve sesi çıkan bir motor olduğu için sizi fark etmemeleri elde değil. bunların dışında çok darlanırsanız kaldırımlara istediğiniz gibi inin çıkın sonuçta kendisi zaten arazi motoru :D

yaklaşık 3 bin km bir uzun yol yaptık kız arkadaşımla. ağzına kadar yüklüydü bagajlar ortalama olarak molasız 250 km mesafeyi geçemiyorsunuz konforlu sürüş olarak. çünkü tek silindir 2-3 saatten sonra poponuzu uyuşturuyor ve sizi dinlenmeye mecbur tutuyor. bunun dışında herşey süper 120 - 140 arası inanılmaz rahat konforlu ekonomik bir sürüş keyfi yaşatıyor. dengesine falan zaten laf etmiyorum.

yalnız yok 48 beygir yok 660cc falan diye hiç hor görülcek bir enduro değil kendileri çünkü ciddi anlamda torku olan bir motor. ben ktm lerde hep bunu derdim tork tork tork diye teneredede söylüyorum tork tork tork. kontrolsüzce gazı açtığınızda götünüzün attığını çok rahat hissedersiniz yada aletin tekere gelmeye çalıştığını. kafayı attığını vs.
    istediğiniz gibi atlayın zıplayın sağa yatın sola yatın ı ıh dengesi bozulmuyor maşallah...

ben çok yakıt hesabı yapan bir insan olmadım ama şöyle söliyim uzun yolda 22 litrelik kapasitesiyle yaklaşık olarak 400 km yol aldım. 120 km hızın altınada düşmedim bunu yaparken.
    şehir içinde ise çok net birşey söyleyemem çünkü her benzin aldığımda zaten depoda 7-8 litre daha benzini oluyor ve bu durumda ortalama 230 km falan yol yapmış oluyorum yani tahminen bir depo ile ortalama 300-350 km arası kullanabilirsiniz şehir içinde. tabikide bu sizin sürüşünüzede bağlı üzerindeki ağırlığa vs.

yüksek motor olayı tamamen farklı bmw f700 lere falan bile alçak demeye başladım :D :D :D duke kullandığımda hahaha ne lan bu cücük gibi falan diyorum hatta :D büyük ve yüksek motor çok farklı yol görüşü bakımından çünkü düşününki siz kamyondan bakıyorsunuz onlar arabadan. ciddi anlamda çok farklı ve çok daha güzel.

fren olarak ise şunu söliyim bendeki abs li olanı. abs öle zırt pırt devreye girmiyor girmesi gerektiği yerde giriyor. yamaha bunu güzel ayarlamış açıkcası. yani bugune kadar 1 kere falan soktum abs yi devreye. fakat fren performansı inanılmaz derecede iyi şu koca alet çok kısa bir süre içinde o süspansiyonları kapatmayı beceriyor. öndeki eşşek gibi 2 tane diskler bu işe yarıyor heralde :D

bu hafta lastikleri değişiyor o zaman yoldaki tutuşu ve fren performansıda çok daha değişicek tabikide.
    dadaş-bb ve Sokollu bunu beğendiler.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Berkcigdem teşekkür ederim verdiğiniz mükemmel bilgiler icin
    berkcigdem bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Allah kaza bela vermesin.

Uzun araştırmalarım sonucu bende tenere almaya karar verdim.

V-Strom, transalp, kle500, f650gs, pegaso650 vs derken tenerede buldum kendimi. Şuan ki hyosung gv250 motorum satışta ve hayırlısıyla satılırsa tenere alacağım.

Umarım zor olmaz, alçak chopper motordan inip yüksek enduroya binmek . Boy 178 sanırım boyda sorun yaşamam, kullanma ve alışma aşamasını da atlattık mı tamamdır.

Herkesin tekeri düz bassın.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    hayırlı ugurlu kazasız belasız maşaAllah cok guzel

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin.

Uzun araştırmalarım sonucu bende tenere almaya karar verdim.

V-Strom, transalp, kle500, f650gs, pegaso650 vs derken tenerede buldum kendimi. Şuan ki hyosung gv250 motorum satışta ve hayırlısıyla satılırsa tenere alacağım.

Umarım zor olmaz, alçak chopper motordan inip yüksek enduroya binmek . Boy 178 sanırım boyda sorun yaşamam, kullanma ve alışma aşamasını da atlattık mı tamamdır.

Herkesin tekeri düz bassın.

valla benim boy 1.70 :D parmak uçlarında değiyorum ama birşey olmadığı sürece tek ayak kullanmayı tercih ediyorum çok daha rahat. ben kullanıyorsam sende rahat rahat kullanırsın bence
    dadaş-bb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)