Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

RC 200 Neden satılmıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

KTM RC 200 neden satılmıyor? Yeni diye mi, yoksa sorunlu mu? Bugün Duke 200 almaya gittim, RC 200'ü görünce vazgeçip 1-2 gün daha beklemeye karar verdim. Gerçekten harika görünüyor ve parça kalitesi R25'den daha iyi geldi bana. Eğer bir sıkıntı falan yoksa gidip RC 200 için kapora vereceğim.
    Var mı bilgisi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Bakım ve parça maliyetleri, piyasası, rakiplerine göre güçsüz olması...

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    fiyatları servis imkanlarını yedek parça fiyatlarını bi karşılaştır da hep beraber görelim.

Bence servis ucretleriyle yedek parca fiyatiyla alakasi yok.Tek sorun 2. Elde zor satilmasi bence 😔

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hocam adanada aydında boluda hangi servise götüreceksin KTM ni?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

türkiye sadece istanbuldan ibaret değil...diğer şehirlerdeki imkanları istanbuldaki gibi değil

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Duke satıyor RC satmıyorsa bunu sorgulamak gerek. Bunun KTM markasıyla ilgisi yok.

Antalya da yasiyorum servis pek sikinti olmaz gibime geliyor

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Duke 200 parasına , ben olsam Kawasaki z250sl alırdım . Hem daha güçlü duke 200'den . Ama paran varsa Kawa'da alma , duke 250 al . 250 CC Naked motorların tahtına oturdu ktm .
    Mexico ve Ertugyigit bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda NC750X
    Ben de başlarda RC 200 düşünüyordum, hiç satılmayan, bilinmeyen motor olduğu için ve Avrupa'da da satılmadığını görünce (Türkiye ve Hindistan gibi gelişmemiş veya gelişmekte olan ülkelerde satılıyor) vazgeçtim.
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200 parasına , ben olsam Kawasaki z250sl alırdım . Hem daha güçlü duke 200'den . Ama paran varsa Kawa'da alma , duke 250 al . 250 CC Naked motorların tahtına oturdu ktm .
    Kawasaki z250sl hakikaten altımda sırıtıyor. Duke hiç değilse "haylazlık" motoru diye alınabilir. Yoksa ikiside küçük geliyor. Bütçem 14 bin TL o da son rakam. Açıkçası çıkmak istemiyorum daha fazla, ileride sağlam bir makina alacağım zaten 200cc iyidir.

Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de başlarda RC 200 düşünüyordum, hiç satılmayan, bilinmeyen motor olduğu için ve Avrupa'da da satılmadığını görünce (Türkiye ve Hindistan gibi gelişmemiş veya gelişmekte olan ülkelerde satılıyor) vazgeçtim.
    Hocam bende çok satılmasını istemiyorum zaten. Yani 8 ilanda olmasın ama malum sitede.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Mexsico tipi beğendiysen git al. Bizim milletimiz için honda yamaha suzuki vardır. Parça fiyatı filan diyen olmuş ktm gibi sağlamlığı ve üstün teknolojisiyle ünlü olan bir markanın öyle dk. Başı sorun çıkaracağı yok. Mesela cross yarışlarına bakın 3 marka her zaman öndedir ktm, husqevarna, husaberg. Türkiyede kalite değil marka adı önemlidir.
    tiginatilla ve Mexico bunu beğendiler.

Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mexsico tipi beğendiysen git al. Bizim milletimiz için honda yamaha suzuki vardır. Parça fiyatı filan diyen olmuş ktm gibi sağlamlığı ve üstün teknolojisiyle ünlü olan bir markanın öyle dk. Başı sorun çıkaracağı yok. Mesela cross yarışlarına bakın 3 marka her zaman öndedir ktm, husqevarna, husaberg. Türkiyede kalite değil marka adı önemlidir.
    Abi ben racing seven bir insan değilim normalde. Ama bunu canlı görünce içim eridi. Birde herkeste olmaması beni kendine çekiyor. Motora zevk için binen biriyim. 2 haftadır motor bakıyorum ve kafam çorba oldu. Xmax'den bir girdim, inazuma vs vs vs derken en son Duke'da karar kıldım. Gittim bu sabah almaya orda da RC200 'ü gördüm. Ama artık model bakacak kafa kalmadı bende. Ya duke alacağım yada rc200.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Rc'de çok domalıyon.Ondan satmıyor olabilir.Şahsen baktım da banada olmadı

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Valla bende sıradışı az bulunan motorları severim mexico ben de olsam rc200ü alırdım. Zaten r25, cbr250 bu motorlar hayrına verilmiş gibi herkeste var ben oyumu rc200 e veririm. Uzun yola çılmak istersenizde darkcityin açtiğı bir başlıkta airhavk tarzı bir şişen yastık var onu alırsınız hadi hayırlısı.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben racing seven bir insan değilim normalde. Ama bunu canlı görünce içim eridi. Birde herkeste olmaması beni kendine çekiyor. Motora zevk için binen biriyim. 2 haftadır motor bakıyorum ve kafam çorba oldu. Xmax'den bir girdim, inazuma vs vs vs derken en son Duke'da karar kıldım. Gittim bu sabah almaya orda da RC200 'ü gördüm. Ama artık model bakacak kafa kalmadı bende. Ya duke alacağım yada rc200.
    Az bulunan motora sahip olmanın da şöyle dezavantajları var yalnız. Az olduğundan servislerin çok tecrübesi yoktur motor hakkında, aksesuar desen bulamazsın. Ben bunları çok düşündüm, bir de RC390 test ettim, sonra vazgeçtim. Tip önemli motorda ama işlevsellik daha önemli benim için. Duke'a çanta manta, koruma demiri pek takılmadığı için gittim Inazuma aldım.
    ninja h2 bunu beğendi.

Keşke açmasaydım konuyu caydıracaksınız

Bende de yzf r125 var rc200 e aklım gidiyor. Ktm nin fabrikasını gösterdiler tv de izledim adamlar prensip sahibi. Ben yamaha kullanıcısı olarak düşük cclerdeki motorları bile özenle yaptıklarına inanıyorum. Otur parça kalitesini incele, yamaha dan da , honda ve kawadan da daha güzel malzeme kullanmışlar. Bence muhteşem kalite ve harika bi motor. Motorumu satmış olsam düşünmeden rc200 ya da rc250 alırdım başkası yok. Wp ters çatal 250cc grubunda ne yamaha ne hondada var.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    136 da kesiciye giriyor rc 200. R25 alin keyfinize bakin
    Ertugyigit ve Mexico bunu beğendiler.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Racing olduğunda genelde honda yamaha tercih ediliyor. En büyük sebeplerden biri bu.
    Duke 200 ile aynı olduğu içinde fazla sıkıntı çekmeksin parça konuusnda fakat küçük şehirlerde servis maalesef yok. Şehirdışına çok çıkmıyorsan bu da büyük bir problem değil

Çalınma konusunda da az satılan motoru avantajını unutmamak gerekir :D
    Mexico bunu beğendi.

Bence 200cc gayet yeterli olacaktır. Parçası bulunmuyor diyenlere, gayet de kolay bulunuyor 3günde geliyor diyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Kalite olarak r25i 3 e 5 e katlar. Ha ben motorumun bakımlarını kendim yapıyorum servis filan pek sorun olmuyor benim için.
    Mexico bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)